Prahou včera táhla cikánská hrdost.

Prahou včera táhla cikánská hrdost.

cikan

Včera se uskutečnil v Praze tzv. pochod cikánské hrdosti. Celkem táhlo Prahou nějakých 150 zoufalců. Akce se nesla v hesle, že cikáni jsou dobří a jak umějí krásně obohatit naši kulturu svou. Zněly cikánské písničky, cikáni tancovali. Dále sebou nesli transparenty, že jsou proti rasismu a na podporu své menšiny, aby je většina dotovala a oni mohli krásně celé dny tančit a nic nedělat. Na celou akci dohlížela policie, aby účastníky nikdo nenapadl, jelikož i samotná policie si akci asi vyhodnotila jako tradiční cikánskou provokaci.

Po multikulturním obohacení se hlouček demonstrující cikánskou hrdnut vydal ze Staroměstského náměstí na Hrad, kde by průvod ukončen. Při průvodu vyřvávali hesla, jako „Černí, bílí spojme síly,“ nebo že integrační politika selhala. Ono pomáhat k integraci jedincům, kteří nechtějí, musí selhat. Je jen snem pomatených aktivistů, že se mohou cikáni do naší společnosti integrovat. Obě skupiny se musí naučit žít vedle sebe a respektovat se. Dále je důležité, aby zákony platily pro všechny skupiny rovně a bez výjimek.

Multikulturní soužití za naše peníze. Za odměnu bordel

Podle odhadů odborníků žije u nás něco kolem 0,25 milionů cikánů, kteří převážně přišli ze Slovenska za lepšími sociálními podmínkami, přesto zde žijí vyloučení na okraji společnosti, bez vzdělání a základní sociálních návyků, které ani jejich rodiče ve slovenských osadách nepochytili. Obživa je pro ně generačně chápana jako drobné krádeže, nebo výroba dětí jako prostředek dávek. Za diskriminaci považují, že je většinová společnost nechce živit.

Cikání napadli policisty a rasisticky na ně řvali. Co bude příště?

To je asi ta cikánská hrdost, s křikem vydírat většinovou společnost, my jsme cikáni, živte si nás, my Vám tady budeme za odměnu dělat kravál, pouliční bitky a bordel. A když nedáte dávky, tak to je diskriminace.

zdroj : stalo-se.cz

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*