Prague Pride – jsem úchyl já, nebo oni?

Prague Pride – jsem úchyl já, nebo oni?

Tak jsem shlédl video a pár fotografií z letošního Prague Pride. Plno lidí mi v tom průvodu připadalo nějak jinech. Prostě divnejch. Nemyslím tím sexuální orientaci, ale prostě to, jak byli oblečený a hlavně jak se pohybovali, tvářili… Jako by byli sjetí. Nebo prostě divní. Fak nevím.

Gayové, lesby, TV, shemale – pohoda, nic proti. Proč se ale na veřejnosti oblíkaj, chovaj a tvářej tak divně, někdyž až úchylně? Chtěj se víc začlenit do většinové společnosti, ale tímhle sami sebe od většinové společnosti oddělujou. nebo že by některé ty podle mého až úchylné oděvy, grimasy a pohyby měly příčinu v tom, že ……. ??

Foto obrázky google:

loni to bylo drsnější než letos:

prague pride 6

ale letos to bylo „barevné“ a normální, že? Na fotkách jsem našel dva, podle mého divné lidi. Možná úchyly, nevím. Ani nebyli barevní a neměli paruky. Máte také ten pocit?

prague pride7

prague pride 8

prague pride diensbier

prague pride 9

prague pride 10

Autorem následujících fotografií je Vít Hassan. Letos to bylo „pestré“ a ledé normální, což? ZDROJ FOTO

prague pride 11

prague pride 12

prague pride 13

prague pride 14

prague pride 15

prague pride 16

prague pride 17

prague pride 18

Jsou normální, kdo by tvrdil opak, šel by za katr.  Líběj se mi hezké štíhlejší ženy. Dloouhé štíhlé nohy (jedny takové vidím takřka denně doma). Nejvíc se mi líbí ženy v kostýmku s úzkou sukní nad kolena a v lodičkách na jehle, punčošky se švem. Na internetu jsem se dočet, že jde o úchylku zvanou foot fetish. Šmarja, to znamená, že jsem úchylák. Tak ještě že ti lidé na fotkách jsou normální, alespoň někdo, to jsem si oddechl. No řekněte, nejsem úchyl, když se mi líbí třeba tohle? :

puncochy

nebo tohle:

holka

Tak, ještě že jsou ti z Prague Pride normální. Asi bych se měl zařadit do davu, pořídit si apartní duhové šatičky jako ten klučina na páté fotce vpravo a vyrazit přes obec pěšo na oběd. Ale jak to vidím, spíš zůstanu u své úchylky zvané foot fetish a zlíbám partnerce její krásné štíhlé nárty, lýtka a kotníky.

holka u bazenu

Co Vy (neptám se na mou partnerku :-)) ?
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Prague Pride – jsem úchyl já, nebo oni?

  • Hnusný buzny! opravdu jsou tak debilní a neuvědomují si, že těmi svými “ pochody hrdosti“ se začínají čím dál víc lidem hnusit? Uvědomí si to i ti, co jich v pochodech podporují? Dinstbír, Abasová, a pod.? Za chvíli abychom sledovali pochody pedofilů,zoofilů,a různých dalších filů a normální člověk ( schválně píši NORMÁLNÍ) aby se bál říct, že je normální.

  • · Edit

    Souhlasím, jen já za tím vším cirkusem vidím zpolitizování. Bohužel, politika už nám zasahuje úplně do všeho.

  • Svět je zvrácený, děkujeme hlavně pánům z ČSSD a ANO, ikdyž pan katolická Buzna PUTNA, či stále válčící TOP09 s ruskými špiony je na tom podobně. Hold amerikanizace v přímém přenosu zasetá Genderistou Shapirem a Dienstbierem je u nás sice na vzestupu, ale do kdy? Než se něco stane, jak třeba v Orlandu ?!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*