Pozvánka na setkání iniciativ, spolků a hnutí – 23.1.2015 – Praha

Pozvánka na setkání iniciativ, spolků a hnutí – 23.1.2015 – Praha

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na schůzku zástupců občanských iniciativ, hnutí, spolků a dalších organizací ohledně plánů možných akcí v roce 2016. Domníváme se, že je vhodné vytvořit prostor pro ty, kteří se chtějí navzájem informovat o svých prioritách a hlavních – veřejnosti otevřených akcích, které na příští rok plánují, stejně, jako to určitě dělají i ostatní.

Několikaletá zkušenost ukazuje na vhodnost včasné komunikace, aby se předešlo kolizi témat, termínů, míst, řečníků, účastníků atd. I v loňském roce došlo několikrát ke kumulaci akcí, ať již na podobné, či různé téma v jednom čase na různých místech, což snižovalo účast a mediální a společenskou odezvu.

V případě představení tématických priorit nám jde právě o možnou koordinaci a spolupráci, když dané téma zajímá více subjektů a je potenciál je díky koordinaci či kooperaci lépe zpracovávat a vytěžit, než v případě samostatné, individuální aktivity.

Setkání plánujeme na sobotu 23. ledna od 14 hodin v Praze 1 na Malé Straně v Tomášské ulici č.10. v sídle občanské iniciativy Ne základnám. V případě většího zájmu, který byl by znakem pochopení skutečností, že ve spolupráci a koordinaci lze dosáhnout změn a výsledků, se setkání uskuteční na Novotného lávce, Praha 1.

Přejeme všem v Novém roce 2016 hodně štěstí, zdraví a úspěchu ve své činnosti.

Za organizátory Eva Novotná,
mluvčí iniciativy Ne základnám,
Karel Růžička AZ

Důležité: toto setkání je pouze pro zástupce funkčních a aktivních organizací, nikoliv pro jednotlivce, kteří nereprezentují nikoho dalšího. Náplní též nebude vzájemné hodnocení a přesvědčování (k tomu mohou sloužit jiná setkání), ale pouze vzájemné informování. Z důvodu hladké a konstruktivní komunikace se budou moci zúčastnit pouze ti, kteří se předem nahlásí:

Potvrzení účasti prosíme zaslat na adresu: nezakladnam.cr@mail.com s uvedením jména, kdo se za iniciativu, spolek, hnutí či organizaci setkání účastní pokud možno do 20.1.2016 ( z důvodu případné možné změny místa setkání ).

 

Přikládáme kalendářní plán událostí, které nás mj. v tomto roce čekají:

12.03. sobota, přistoupení k NATO
15.03. úterý, okupace ČSR
1.05. neděle, Svátek pracujících
2.05. pondělí, Oděsa
8.05. neděle, Osvobození ČR ?
9.05. pondělí, Osvobození ČR
21.06. úterý, poprava 21 českých pánů
6.07. středa, Jan Hus
21.08. neděle, okupace ČSSR
1.09. čtvrtek, Druhá světová válka
21.09. středa, Mezinárodní den míru
28.09. středa, svatý Václav
28.10. pátek, vznik ČSR
8.11. úterý, Bílá hora
17.11. čtvrtek 17.listopad
10.12. sobota, Mezinárodní den lidských práv

pozvanka na setkani zastupcu

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*