Pozor na zeleného mužíčka! „Pustíte mě sednout? Nebo u vás bydlet? Jdu zítra do televize.“

Pozor na zeleného mužíčka! „Pustíte mě sednout? Nebo u vás bydlet? Jdu zítra do televize.“

Občané pozor! V Praze a blízkém okolí se zejména v MHD pohybuje zelený mužíček s nevinou tváří, který se důrazně dožaduje míst k sezení (nejlépe všech). Svůj záměr obhajuje poněkud zvláštní formulací: že jde zítra do televize.

„Pozor! Naléhavé hlášení. Vážení spoluobčané, zejména starší lidé, těhotné maminky, slabší a nemocní.

V Praze a blízkém okolí se zejména po MHD pohybuje nevyzpytatelné individuum, zelený mužíček nevinného vzezření. Zelený mužíček vypadající jako běžný člověk se důrazně a bez ustání dožaduje míst k sezení (nejlépe všech). Svůj záměr obhajuje poněkud zvláštní formulací: totiž že jde zítra do televize.

Zelený mužíček se nenechá nikterak odradit.Pakliže mu odmítnete uvolnit místo k sezení, s dětskou nevinností vás požádá, zda by u vás nemohl alespoň bydlet, rovněž z důvodu, že jde zítra do televize.

Důrazně vás upozorňujeme a žádáme: jakkoliv vám bude onoho mužíčka díky jeho (bezelstnému) vzhledu líto, nenabízejte mu pomocný prst – utrhne vám celou ruku. Podle našich informací není zelený mužíček bezprostředně nebezpečný, je pouze bytostně nesnesitelný.

V případě, že toto individuum spatříte, ohlaste to prosím na nejbližším psychiatrickém oddělení. Specializovaní odborníci ho už posadí.

Děkujeme. Konec hlášení.“

Zlobivý zelený mužík v MHD (Sdíleno na FB)
Zlobivý zelený mužík v MHD (Sdíleno na FB)

Důkazem snahy zeleného mužíčka porušit jedno ze základních práv (soukromého vlastnictví) budiž jeho nedávná citace: „Squatting považuji jednak za projev autonomní kultury, jednak za kritiku společnosti, v níž vlastnictví je deklarováno jako nedotknutelná hodnota.“ (iDnes.cz)

Výše uvedené hlášení je konstrukcí autorovy fantazie.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pozor na zeleného mužíčka! „Pustíte mě sednout? Nebo u vás bydlet? Jdu zítra do televize.“

  • Naposledy jsem viděla exhibici mladého Stropnického u Jílkové. On je snad nenormální. Je to snaživý horlivec, který kromě své fanatické urputnosti přednášet cokoliv na nic jiného nemá. Já se na něj dívám jako na komika , ale hned si uvědomím jeho velkou nebezpečnost. Připomíná mi politika Sládka.. Svými radioaktivmími nápady ovlivňuje řadu mladých nemakačenek a dítka free stylu, to jsou ti, kteří reptají a nic nedělají, ale ohánějí se právy jako imigranti. . Myslím, že kdyby ho viděl Soros tak ho hned zaměstná, protože taková individua jsou pro něho užitečná. Myslím, že by ho mohla ještě zaučit Drtinová . Rodina Stropnických se zapíše do dějin a mladej má vytýčené vysoké cíle, ale kromě kecání nic z něho nevypadne..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*