Pozor! 15. 3. 2018 – útok na demokracii!

Pozor! 15. 3. 2018 – útok na demokracii!

Na 15. 3. 2018 byla zorganizována akce zneužívající studenty středních a vysokých škol. Tato akce je útokem na demokracii, proto je nezákonná, protistátní a podléhá zákonnému stíhání.

1) Kdo akci organizuje?

Prof. Halíkem formováni vlastizrádci, zneužívající demokracii k její likvidaci! Co místo ní chystají nastolit? Islámskou a genderovou totalitu!

2) Jakým způsobem?

Svržením demokraticky zvoleného prezidenta, demokraticky zvoleného premiéra a následným podřízením vlády globálnímu systému sebevraždy národů.

Citace provolání aktérů studentské stávky – majdanu: „Především požadujeme: 1) Aby prezident České republiky plnil ústavní povinnost jmenováním premiéra, který získá podporu a který nebude trestně stíhanou osobou.“

Reakce: Prvořadou povinností prezidenta České republiky je hájit zájmy lidu, které byly vyjádřeny demokratickými volbami. Další ústavní povinností prezidenta je nepodléhat manipulaci diverzně řízených skupin k odvolání demokraticky zvoleného premiéra. Rovněž ústavní povinností prezidenta je zajistit eliminaci těchto diverzních složek ohrožujících vnitřní stabilitu státu.Citace provolání aktérů studentské stávky – majdanu: „Požadujeme 2) Aby vláda v demisi nekonala zásadní a personální kroky ani nevytvářela nové ústavní pořádky.“

Reakce: Vláda je povinna v krizové situaci konat zásadní a personální kroky k stanovení adekvátních zákonů, které budou účinně paralyzovat diverzi vlastizrádců národa:

1) Zákon o zákazu manifestací proti demokraticky zvolené hlavě státu po celou dobu jeho funkčního období.

Důvod: Takové manifestace jsou útokem na demokracii, která se realizovala v zákonných volbách.

Manifestace protidemokratického typu traktovat jako vlastizradu.

Absence tohoto zákona umožňuje absurdní situaci: v národě nevládnou demokraticky zvolení představitelé, ale vlastizrádci, Sorosovy neziskovky, kluby kavárenských zednářů a univerzitních snobů.

2) Úprava zákona o vlastizradě. Doplňková definice vlastizrady: Vlastizrady se dopouštějí diverzní složky ideologicky řízené ze zahraničí (např. neziskovky), které slouží jako hybná síla protivládních manifestací s cílem svržení demokraticky zvolené vlády. Vztahuje se na ně trest za vlastizradu. Sorosovy neziskovky musí být zakázány podobně jako v Maďarsku.

3) Zákon o zákazu rozpalování nenávisti v masmédiích proti demokraticky zvolenému prezidentovi a demokraticky zvoleným představitelům vlády. Stanovit výši pokut a trest zrušení televizních kanálů či periodik.

Citace provolání aktérů studentské stávky – majdanu: „Požadujeme: 3) Aby Senát důrazně vystoupil proti nedodržování ústavních zvyklostí.“

Reakce: Senát je povinen důrazně vystoupit na podporu pronárodní politiky demokraticky zvoleného prezidenta a proti ideologickým nepřátelům národa, jako jsou aktivisté současných protidemokratických manifestací, kteří zneužívají studenty.

Ředitelé škol ať za podpory senátu jasně stanoví školní opatření proti zneužívání studentů k studentským stávkám jako nátlakovému prostředku na vládu, směřujícímu k převratu a k zničení demokracie.

 

Závěrem:

Vyzýváme ředitele škol, učitele a studenty vlastence, aby iniciovali na velikonoční pondělí 2. 4. 2018 manifestace za rodinu a národ (viz http://vkpatriarhat.org/cz/?p=38277). Ať tímto podpoří prezidenta v obraně národa proti islamizačnímu Dublinu IV. a Istanbulské smlouvě, která ničí instituci rodiny a zavádí tzv. GREVIO na kradení dětí. Ať je taková manifestace zorganizována v každé vesnici a zvlášť v každém okresním městě.

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr                     + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Pozor! 15. 3. 2018 – útok na demokracii!

  • Studentské akce jsou nelegální ke školskému zákonu. Co na to ministr školství a ministr spravedlnosti. Nezletilí studenti nesmí být vyhnáni pod agitkou některých neúspěšných stran vedených Kalouskem a Stanem .Když neměli dost hlasů a jen tak tak prolezli tak získali geniáílní nápad , že zaktivují ustrašené učitele, ustrašené ředitele a mládež, která to z velké části přivítá, neboť se tak zvaně ulejou a půjdou se vykřičet. Ve školách a na půdě pozemků, které přísluší školám nesmí být konány žádné politické akce natož, aby ještě učitele sekundovali při podpisových akcích jako např .v Sokolově. Školství má být apolitické . Je .jasné, že režisérů těchto stávek je daleko více, že jsou koordinováni a podporováni různými rozvracečskými neziskovkami. Připomíná mi to fašistické Německo, kde mládež byla také politicky agitována a zblbnuta .Školský zákon dle § 32 a 29 je v přímém rozporu s chováním představitelů školy, kteří jsou de facto placeni státem. Bude někdo potrestán ? Hlavně se jedná o jednání s nezletilými žáky.

  • Svět se zbláznil a my s ním. Anglie vyhostila ruské velvyslance a chce, abychom udělali totéž. My samozřejmě poslechneme. Proč tedy neuděláme totéž, co Anglie v otázce EU? Západ podlehl snahám z USA – zlikvidovat Evropu jako konkurenceschopnou. V globální ekonomice není místo současně pro silnou Evropu a USA. Jeden musí z kola ven.
    Pokud v některé zemi není vláda dost rusofobní, není pro sebedestrukci migrací, musí se vyměnit. Vyženou se naivní studenti do ulic a pokud není emocí dost, někdo se zabije, aby emoce byly. Je to hnusná hra zpravodajských služeb, ze které se snaží vytěžit političtí odpadlíci sdružení v pravém bloku.
    Používejme zdravý rozum a nenechme se manipulovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*