Požehná Donald Trump VOLNÉ ENERGII dle NIKOLY TESLY?

Požehná Donald Trump VOLNÉ ENERGII dle NIKOLY TESLY?

Kdo byl John George Trump?

(*21. srpna 1907 – 21. února 1985) americký elektrotechnik, vynálezce a fyzik. Profesor na Massachusetts Institute of Technology v letech 1936 až 1973, byl vyznamenán americkým prezidentem Ronaldem Reaganem Národní medailí za vědu a členem National Academy of Engineering. John Trump byl známý pro vývoj rotační radiační terapie. Spolu s Robertem J. Van de Graaffem vyvinul jeden z prvních milionů voltových rentgenových generátorů.Byl strýcem Donalda Johna Trumpa, 45. prezidenta Spojených států.

Prof.Trump se zaměřil na jevy vysokého napětí, zrychlení elektronů a interakci záření s živou a neživou hmotou. Navrhl také rentgenové generátory pro léčbu rakoviny. Během druhé světové války prozkoumal Prof.Trump radary pro spojence. Když v roce 1943 zemřel legendární fyzik Nikola Tesla, FBI požádala Trumpa, aby prozkoumal Teslovy papíry a zařízení.

Požehná proto Donald Trump VOLNÉ ENERGII dle NIKOLY TESLY? Má tento plán?

Podle informátora tajného vesmírného programu, Coreyho Goodea, prezident Donald Trump vydal brzy po své inauguraci 20. ledna (2017) vysoce utajené memorandum, v němž nařizuje uvolnit skupinu utajených patentů týkajících se technologií proti stárnutí a pro zdraví, spolu s volnou energií.

Goode se dozvěděl, jak Pentagon a zpravodajské agentury řekly Trumpovi, že by to trvalo 10 let, než je uvolní, ale Trump jim řekl aby to udělali do dvou až tří let.

Důkaz pro tento Trumpův odvážný krok co nejrychlejšího odtajňování tajných patentů můžeme nalézt v jeho inauguračním projevu. Ke konci svého projevu Trump pronesl jednu větu, která obsahovala jeho nejrozvinutější vizi budoucnosti pro Ameriku a její občany, jež by vyplývala z tohoto druhu odtajňovacího memoranda, o jakém se dozvěděl Goode. Donald Trump řekl:

„Stojíme u zrodu nového tisíciletí, připraveni odemknout záhady vesmíru, abychom osvobodili Zemi od bídy nemoci a využili energie, průmysly a technologie zítřka“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*