Pouhé tři země již zůstaly bez Rothschildy vlastněné Centrální banky!

Pouhé tři země již zůstaly bez Rothschildy vlastněné Centrální banky!

Rodina Rothschildů pomalu, ale jistě bude mít jejich Centrální banky v každé zemi tohoto světa, což jim dává neuvěřitelné bohatství a moc.                       

V roce 2000 bylo sedm zemí bez Centrální banky ve vlastnictví nebo pod kontrolou rodiny Rothschildů:

 1. Afghánistán
 2. Irák
 3. Súdán
 4. Libye
 5. Kuba
 6. Severní Korea
 7. Írán

 

Není to náhoda, že tyto země, které jsou uvedeny výše, byly, a jsou pod útokem západních médií, neboť jedním z hlavních důvodů, proč se tyto země staly v první řadě terčem útoků, je, že nemají dosud Rothschildy vlastněnou Centrální banku.

Prvním krokem k tomu, jak zavést banku v zemi, je přimět ji přijmout nehorázné půjčky, které zemi uvrhnou do dluhů Centrální banky a pod kontrolu Rothschildů.

Pokud země nepřijme úvěr, vůdce v čele této země bude pravděpodobně zavražděn a Rothschildem stanovený vůdce bude nasazen do nové pozice, a v případě, že nepůjde uskutečnit atentát, země bude napadena a Centrální banka bude v zemi založena násilím nebo pod jménem terorismu.

Centrální banky jsou nelegálně vytvořené soukromé banky, které jsou vlastněny bankovní dynastií Rothschildů.

Tato rodina působí více než 230 let a našla si svou cestu do každé země na této planetě. Vyhrožuje každému světovému vůdci, jeho vládě a kabinetu fyzickou a ekonomickou smrtí a destrukcí a pak nasadí své vlastní lidi v těchto Centrálních bankách, aby řídili a kontrolovali peněženku každé země.

Ještě horší je, že Rothschildové také ovládají machinace každé vlády na makroekonomické úrovni a nezajímá je denní proměnlivost našich individuálních osobních životů. Vyjma případů, kdy se dostaneme příliš daleko od řady.

Jediné zbývající země bez Centrální banky vlastněné nebo kontrolované Rothschildy v roce 2003:

 1. Súdán
 2. Libye
 3. Kuba
 4. Sevenní Korea
 5. Írán                           

             

Útoky z 11. září byly vnitřní záležitostí ospravedlňující invazi do Afghánistánu a Iráku, aby zde byla zřízena Centrální banka.

Jediné země, které zůstávají bez Centrální banky vlastněné nebo kontrolované rodinou Rothschildů v roce 2016:

 1. Kuba
 2. Severní Korea
 3. Írán         

 

Díky podněcování protestů a nepokojů v arabských zemích si Rothschildové nakonec vydláždili cestu ke zřízení Centrálních bank a zbavili se mnoha vůdců, kteří jim ubírali jejich moc.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Zajímavá úvaha: „Pokud země nepřijme úvěr, vůdce bude zavražděn a Rothschildem ustanovený vůdce bude nasazen do jeho pozice.“ Přesně toto se stalo s polskou věrchuškou, když odmítla nabídku MMF na úvěr ve výši 20 mld dolarů. A to vlastně ani nebyl úvěr – pouze příslib peněz v případě, že je Polsko bude chtít využít (peníze by byly vázány v MMF a Polsko by platilo úrok z úvěru jako kdyby si jej skutečně pořídilo. Pár týdnů poté (po odmítnutí nabídky) všichni zahynuli u Smolenska a nová polská vláda do 14-ti dnů nabídku MMF přijala již bez řečí a dokonce i bez toho, že by ta zpráva proběhla médii a nějakou veřejnou diskuzí o potřebě si půjčovat vlastně jen záruku na úvěr. Takže toto já tvrdím od prvního dne co jsem se dozvěděl o Smolenské havárii. Víme, že „vyvolení“ mají technické možnosti převzít nad letadlem tzv. „dálkovou správu“ a poslat ho k zemi. A vždy za to mohly „údajné“ chyby pilotů. Těch případů o kterých jsem se na Netu dočetl byly nejméně dva před Smolenskem a jeden další pak asi za rok.

 • Ohrozuje nas ne Rusko, ale skrze USA rizene NATO. Rusko je obkliceno zakladnami NATO s raketami. Tohle Rusko zkusilo na Kube za Chrusceva, ale muselo pod hrozbou 3. svet. valky rakety stahnout. USA vedi, jak se maji chranit a hned hrozi atomovym peklem. Ty zakladny NATO kolem Ruska neslouzi k nasi ochrane, jak ti prolhani bastardi tvrdi, ale ke zniceni Evropy. Rusove si v pripade napadeni nebudou brat zadne ohledy a nasadi atomove zbrane a znici Evropu. To je zamer USA, odstranit konkurenta Evropu. Budou se chechtat za Atlantikem, jak jsme blbi, ze jsme jim verili. V mediich je jenom lziva propaganda, jaky je Putin zloduch a jak nas Rusko ohrozuje. Rusko je pritom nekolikanasobne slabeji vyzbrojeno jak NATO a dava zlomek nakladu NATO na zbrojeni!!!! Posleme prolhane politiky nekam a vystupme z NATO!!!! Je to zlocinna organizace, neni obranna jak ma ve stanovach, ale utocna (Libye) a mocenskym nastrojem hegemona USA. Vsude ve svete drti staty agresemi na zaklade lzi a propagandy a ponechava je v chaosu. Neustale nam lzou hur jak Goebbels s Hitlerem dohromady. Clenstvi v NATO a EU nas neochrani. Naopak, zbavuje nas samostatnosti v rozhodovani a nuti nas do valek, prijimat ekonomicke migranty ve kvotach, ktere nechceme. Vime, jak zhoubne pusobeni techto organizaci na nasi zniceni nasi samostatnosti funguje. Vystupme proto z NATO a EU!!!!!

 • Vladne nam zidovske imperium. Vysava zeme a pouziva bohatstvi pro ovladnuti dalsich zemi. Je to rakovina, ktera planuje NWO, svetove valky a krize!!! A nikdo na ni nemuze. Zlikviduji kazdeho, kdo jim pujde po krku. Maji neomezene prostredky a moc. Jejich odstraneni a vraceni moci do rukou narodu a statu bude vyzadovat svetovou revoluci ktera ovsem prinese nova bezpravi.

 • Jano, máte pravdu. Zneuzívají toho, ze jsme byli celá desetiletí pod nadvládou ruského komunismu a domnívali se, ze západní Evropa, vcetne USA, je demokratická (=lidská, spravedlivá a svobodná).
  To, co víme dnes nám otevrelo oci. Hodne se zmenilo i v Rusku. Nedelám si iluze, ze Putin je nejaký ideál politika, ale rozhodne to není on, kdo nás dnes chce zotrocit. Jsem pro to, abychom se rídili potrebami nasí zeme, nasich obcanú a prestali se porád pridávat k nejaké svetové strane. Uz jen polohou nejsme ani vyhranený východ ani západ. Jsme nekde uprostred a ideální by bylo prebrat z kazdé svetové strany to, co nám vyhovuje a je nám prospesné. Asi to zní jako utopie, ale hezká utopie, ze?

 • Pořad nás straší Putinem, ale proč nemluví o Rotchildech, Sorosovi a spousta jiných individui, kteří chtějí nastolit NWO. A, že USA jsou světovým četníkem. Chudí lidé tam mají spousty problému, černochy tam střílejí policajti téměř bez trestu, nůžky mezi bohatými a chudými jsou strašně rozevřené a my k nim vzhlížíme jako k nějakému zářnému vzoru.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*