Poučení z Mnichova

Poučení z Mnichova

Pes, který štěká, nekouše. Takto jsme zvyklí vnímat i verbální útočníky. Nyní je nezbytné na toto úsloví zapomenout, protože se vztahuje pouze na psa, který má pod kůží naše kulturní podmínky.

Štěkajícímu muslimovi však to štěkání nestačí, jeho zmořená duše mučená nenávistným učením mu nařizuje konat. David Ali Soboly je ukázkovým příkladem. Na jedné straně otravný labilní kluk, kterému dávají jeho vrstevníci najevo, že s ním nechtějí nic mít, na druhé straně cyničtí doktoři, kteří do otravného kluka cpou antidepresiva a na třetí straně imám, který permanentně a bezohledně huhlá nenávistné verše z koránu a zabíjí tak v posluchačích jakoukoliv lidskost.

Ano, to bohatstvím překypující Německo cíleně zatlouká, že islám není náboženstvím o bohu, ale ďábelským učením o nenávisti. Oni se domnívají, že jejich prachy udělají z lidí vedených nenávistným učením beránky. Dokonce prý uvažují, že těmto zdeformovaným duším umožní vstoupit do německé armády.

Hra s ohněm započala tenkrát, kdy neschopní politici nadřadili tzv. kariéry žen před přirozenou reprodukcí a vyšpekulovali, že budoucí plátce daní jim vygenerují muslimové. Když bychom sečetli ty neskutečné prostředky, které západní společnost investovala do migrantů v představě, že tito jí to oplatí pilnou prací a porovnali to s možností slušné podpory rodin s dětmi, troufám si odhadnout, že rodiny s dětmi by mohli podporovat stonásobně a stále by se jim to vyplatilo. A tak boží mlýny melou a melou a ono se to nenápadně a posléze nápadně hroutí. A za blbost i zlou vůli povětšinou vždy platí ti nevinní, vinní ale tím, že věci nechali plynout, chovali se jako ovce a ani po Mnichovu žádná výrazná změna nepřichází.

Ještě jedno letmé poučení z Mnichova: střelec střílel v baru, pak se přemístil do marketu a nakonec se sám zastřelil kilometr od míst činu. Na místo se dostavily kordony policistů, speciálních zásahových jednotek, helikoptéry a několik hodin perfektně vystrojení muži ukázkově tasili své zbraně. Soboly se ale musel odprásknout sám. Co k tomu říci? Klobouk dolů, občané Mnichova se musí cítit v absolutním bezpečí?
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*