Tento zdroj hovoří o tom, že norská deportační akce způsobila doslova „dramatický pokles kriminality“. Dále se v článku hovoří, že byli oblastně deportováni zejména muslimové, a to již od začátku předloňského roku. Místní hovoří o radosti ze spravedlnosti. Během roku 2013 bylo podle článku deportováno 5198 muslimů, což ihned s sebou nese výsledky.

Navíc, podle tohoto zahraničního zdroje bylo v roce 2014 z Norska deportováno více než 7000 imigrantů. Podle ministra spravedlnosti dochází v zemi místo ve věznicích. Dokonce byl prý zahájen dialog s Nizozemím, které by mohlo Norsku pronajmout své cely pro norské vězně, z nichž 30% jsou muslimové, což je při porovnání s podílem obyvatel zhruba 3% desetinásobná průměrná kriminalita než u ostatních skupin obyvatel v Norsku.

muslimove

První zmínku o dramatickém poklesu kriminality v Norsku na základě deportace muslimů jsem zaznamenal před deseti dny. Podle něj v závislosti na akci klesla kriminalita o 31%! Rezident norského Osla doslova řekl: „gangy těch největších násilníků a vrahů se maskuje za náboženství míru.“ Ve skutečnosti, muslimský vliv na Norsko je dokazatelný i z mnoha jiných zemí, jak jsem ostatně uvedl ve včerejším článku. A také v mnoha předchozích.

Zde je vidět, že to jde. Norsko se již poučilo. Tleskám zemi za tyto první krůčky ke svobodě jeho obyvatelstva. Teď by bylo na místě ještě zrušit nechutný děti kradoucí úřad Barnevern a země se může zase blížit zpět k civilizaci roku 2015.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz