Potvrzeno : DNA z geneticky modifikovaných organismů se přemisťuje do lidí, kteří je konzumují

Potvrzeno : DNA z geneticky modifikovaných organismů se přemisťuje do lidí, kteří je konzumují

Myšlenka, že DNA z geneticky modifikovaných organismů (GMO) se rozloží v trávicím traktu a jsou pro uživatele neškodné, jak běžně tvrdí průmysl, je zjevně nepravdivá. V nedávné studii publikované ve vědeckém časopise PLOS ONE zjistili, že velké, jídlem dodané fragmenty DNA z GMO jsou plně schopné přenášet své geny přímo do krevního řečiště a tím vyvrací mýtus, že transgenní potraviny působí na tělo stejně jako přírodní potraviny.

Kombinovanou analýzou dalších čtyř nezávislých studií zahrnujících více než 1000 testovaných lidí, a týmy z univerzit v Maďarsku, Dánsku a USA se zaměřili na proces asimilace pro GMO, jak jsou v současnosti konzumovány po celém světě. Studie zahrnuje deriváty geneticky modifikovaných plodin, jako jsou, kukuřičný sirup (HFCS) získaný z GM kukuřice, nebo sójové bílkoviny z geneticky modifikovaných sójových bobů, stejně jako maso získané ze zvířat krmených stravou založenou na GMO.

Při pohledu na data o tom, jak lidské tělo zpracovává tyto a další formy GMO, tým zjistil, že DNA z GMO se v těle zcela nerozloží během procesu trávení. Co by bylo za normálních okolností rozštěpeno na menší složky, jako jsou aminokyseliny a nukleové kyseliny, zůstává nadále jako celek. Bylo také zjištěno, že větší fragmenty DNA se pak dostanou přímo do oběhového systému, někdy na vyšší úroveň, než skutečné lidské DNA.

Ilustrační obrázek Foto : dailyrecord.co.uk
Ilustrační obrázek Foto : dailyrecord.co.uk

Geny z geneticky modifikovaných organismů se dostanou do tenkého střeva a změní složení prospěšných bakterií.

Jedná se o ohromující objev, který dokazuje falešná tvrzení společnosti Monsanto a dalších, že geneticky modifikované organismy se nijak neliší od běžných produktů, co se těla týká. Monsanto dokonce tvrdí na své webové stránce „Bezpečnost potravin(Food Safety)“ , že DNA z GMO je „ ve velké míře stravitelné“ a „ nepředstavuje žádné nebezpečí“, z nichž byly oba tvrzení prokázané jako lež.

Na základě této poslední analýzy toho, jak jsou potravinářské geny přenášeny z trávicího traktu do krevního oběhu, je nyní zřejmé, že geny z geneticky modifikovaných organismů přecházejí do krevního oběhu v celku. Jejich přítomnost je také spojována s těžkými zánětlivými onemocněními, střevními záněty, adenomem a rakovinou tlustého střeva a konečníku.

Studie také zjistila, že přítomnost transgenních genů v tenkém střevě, má také vliv na složení prospěšných bakterií, které jsou zodpovědné za ochranu střeva proti cizím útočníkům a pomáhají tělu vstřebávat živiny z potravy. U jedinců s ileostomii, nebo s perforaci břišní stěny v důsledku chirurgického zákroku , bylo zjištěno, že měli v jejich střevním traktu uchované doslova kompletní sekvence DNA z geneticky modifikovaných organismů.

Nic z toho není pro nás samozřejmě překvapující, jelikož biologické aktivity se dějí v pozadí a následky GMO v lidském těle nebyly nikdy legitimně zkoumány. Biotechnologické společnosti vždy jen tvrdí, že GMO jsou stejné, jako opravdové jídlo a to vládám stačí, aby je na trhu udržely již téměř 20 let.


Jedna malá mutace u člověka může určit tak mnoho. Jde o to, že když přesunete gen, jen jeden malý gen z jednoho organismu do jiného, kompletně změníte jeho kontext,“ uvedl David Suzuki, spoluzakladatel nadace David Suzuki Foundation. „ Neexistuje žádný způsob, jak předpovědět, jaký to bude mít pro lidstvo dopad.“

 zdroje : http://www.naturalnews.com,http://www.realfarmacy.com,http://www.plosone.org,http://www.ncbi.nlm.nih.gov,http://science.naturalnews.com,

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*