Potvrdila se Zemanova pravda o Sobotkovi a ČSSD.

Potvrdila se Zemanova pravda o Sobotkovi a ČSSD.

Sobotko ty nejsi hoden ani toho, aby si stál v trusu mého koně.

Možná už jste zapomněli, ale prezident Zeman kdysi jasně deklaroval, že Sobotka je zbabělec a škodič ČSSD. Bylo to dávno před jakoukoliv vládní, či stranickou krizí. Nastal čas se Zemanovi alespoň omluvit a říci SORRY pane prezidente-měl jste pravdu-ten Sobotka je skutečně……….!!!!  Zeman to odhadl zcela přesně ať se vám to líbí nebo ne a není vůbec fér mu nadávat za něco, před čím nás varoval a někteří to nepochopili. Přiznejte si konečně vy tupci-a vím že to není lehké, že Zeman měl a má pravdu. Celá členská základna ČSSD je bohužel taky za vola.

Je pravdou, že Sobotka je mi vcelku ukradený a pohrdám jím za jeho politiku, ale není mi lhostejný osud lidí věrných tradiční politice ČSSD. Už dávno vím, že Sobotka je troll a to platí od doby , co býval ministrem financí. Od té doby totiž tak nějak sleduji jeho osobu a jeho počínání. Spíše si pokládám otázku, kolik že za rozkladné procesy implementované uvnitř ČSSD dostal zaplaceno a kdo jej z pozadí politických sfér řídí? Bude odpraven z cesty jako pokrytec Standa Gross nebo skončí ve vile pro Jidášké zmetky na Seychelách??? A co ti lidé ve straně, která ztratila důvěru občanů?? /zcela oprávněně/ Od doby co se Sobotka stal premiérem se dá pozorovat postupný propad ČSSD, ale také postupný odklon od tradičního pojetí sociálně demokratické politiky. Už koaliční smlouva a vstup do vlády s ANO a lidovci byl ojebáním voličů! Je však důležité zmínit, že to vůbec nebylo zadarmo. Nejenom že šlo o peníze, ale především o jakousi ztrátu politické identity, která vyústila v prachsprostý souboj o moc ve vládě, ale i v mateřské straně. Sobotka domnívám se, vědomě poškozoval ČSSD. Je otázkou zda to bylo za prachy, nebo zda je Sobotka skutečně takový křivák a hňup! Nutno však přiznat, že pitomost Sobotky nezaplatí jen ČSSD, ale celý národ!!! Do určité míry je zde jakási podobnost s politikou KSČM, kde je Filip a jeho klika také škodičem a také odklonili stranu od skutečně komunistické politiky a přetvořili stranu na subjekt laciné opozice, který je schopen  za peníze i ideologické kolaborace.Sobotka svou špinavou práci dovedl zdá se ke zdárnému konci a třešničkou na dortu beznaděje a bezradnosti je postavení do čela strany Chovance a Zaorálka. To je výsměch a doslova tragédie. Tím se ČSSD dostala do tragické role, kdy v ruce drží lebku a táže se-BÝT, ČI NEBÝT? Jestli má být osud ČSSD vložen do rukou prve jmenovaných, tak nemá cenu se s touto stranou již dále zabývat-je to ztráta času. Boj vnitrostranických elit přebíjí to podstatné-starost o lidi, o zemi, o národ. Jsem toho názoru, že za této vnitrostranické situace by mělo celé vrcholné vedení strany dát své funkce k dispozici a jít do hajzlu, protože posrali, co se dalo a jde jim jen o koryta. Navíc se za soc. dem táhne jak červená nit kauza OKD, kde jde o miliardy o které byl Český národ okraden a není toho, kdož by byl ochoten vnést do celé kauzy světlo, přičemž podíl viny ČSSD a Sobotky je zdá se zřejmý.

Závěrem mohu říci jen tolik. Sobotko-seber se, vem za ruku kámoše Filipa a běžte do prdele. Zeman vás prokoukl včas-jen lidé byli slepí!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Potvrdila se Zemanova pravda o Sobotkovi a ČSSD.

  • Pravdivý článek, že lidé lemplovi Sobotkovi naletěly. Nyní lidé naletí spolku ANO. Babiš chce dotace tak mu je jedno kolik zde bude čmoudů. Je to takový Sobotka číso dvě ale o mnoho chytřejší. Ano není jen Babiš. Jourová, Telička,Pelikán, Stropnický….. Tato partie bude daleko horší než Sobotka a spol. Prodají nás těm černým barbarům.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*