Postupná islamizace v praxi hotelu v Hurghadě

Postupná islamizace v praxi hotelu v Hurghadě

Jelikož Egyptští(nebo jiní?) teroristé odstřelili Ruské letadlo, Rusové přestali létat do Egypta. Pro místní je to katastrofa, jen v Hurghadě je prázdných 30 hotelových komplexů. Všude poloprázdno, místní žijící z turistů nemají práci, taxikáři koho vozit, prodavači suvenýrů komu prodávat, velbloudi co žrát. Hotely tedy začaly nabírat jako hosty i muslimy.

V luxusních hotelech zahraničních klientů jsem za 15 let co tam jezdím, nikdy muslimskou rodinu nepotkal. Nyní se však objevili. Kde se vzali, tu se vzali.

Chtěl jsem napsat nenápadně, ale to nejde. Jsou hlučný, berou si v jídelně hory jídla, které jim padá na zem. Když ho nesnědí, nechávají ho na stolech a berou si další jídlo k dalšímu stolu, jakoby dovolená v hotelu byla pro ně svátkem obžérství.

V těch vedrech jsou hotelové bazény vítaným místem k ochlazení a plavání. U muslimů je však zvláštní, že se koupou oblečený. Asi dvanáctiletý kluk, v kalhotách a svetru se koupal v bazénu, až se dostal na hloubku 160 cm. Sotva tam stačil. Nevím co je učí ve škole. Korán plavání asi neobsahuje. Asi ani Archimédův zákon neprobírali.

Kluk v oblečení nasáklém vodou se najednou začal topit. Jeho matka, která se doposud pařila na sluníčku, oblečená do punčoch, kalhot, dlouhých šatů, kabátu a hadru na hlavě, ze kterého jí byly vidět jen oči, se vrhla do vody zachránit kluka. Jeho otec, v plavkách a dlouhým plnovousem klidně stál na kraji bazénu, nehnul ani brvou, aby jim pomohl. Máma chytla kluka a chtěla ho vyzvednout nad hladinu. Jelikož však byla také malého vzrůstu a její muslimský oděv rychle nasákl vodou, šla rychle ke dnu i ona.

Chvíli se tam oba střídavě nadzvedávali, topili a lapali po vzduchu, než to zahlédli zaměstnanci hotelu, kteří skočili do bazénu. Bafli za flígr mámu se synem a vyvrhli je oba na břeh jako vorvaně, kde lapajíc po dechu, z nich tekla voda.

Muslimsky otec se nečekaně vrhl na syna a jak Rocky Balboa jej začal mlátit pěstmi. To už jsem nevydržel a přiběhl jsem od baru. Nemám rád, když se mlátí děti. Postavil jsem se vedle kluka a vysvětloval jsem muslimovi, ze je to dítě. Bejby, jsem si vzpoměl anglicky. Děti se pěstmi nemlátí. Pantomimicky jsem mu vysvětlil, že pokud na kluka ještě sáhne, tak dostane on pěsti ode mně.

Muslim koukal vyjeveně a něco blekotal, ze jsou Egypťané. Tak jsem mu jasně naznačil, ze pokud toho kluka nenechá, dostane Egypťan do držky od Čecha, který má 194 cm a 135 kg. To asi velmi ranilo jeho vážnost muslimského postavení muže v rodině a před ostatními muslimy okolo. Sedl si na lehátko zády ke mně a dlouho se s tím vyrovnával, zatím co já se vrátil k vodnímu baru na pivo. Pak muslim sbalil mokrou rodinu a odešel do hotelu.

Co z toho plyne za poučení? Jsou to sráči, kteří bijí své ženy a děti. Když se proti nim však rozhodně postaví chlap z křesťanské země, který ctí práva žen a dětí, tak se zbaběle stáhnou. Nesmíme se muslimů bát a nesmíme jim předat Evropu bez boje. To byl jen malý příběh jednoho konfliktu, ale má hlubokou podstatu rozdílu naší a jejich kulturou. Jejich postupná islamizace našeho prostoru je podobně pozvolná. Nesmíme muslimům dát možnost obsadit Českou republiku, musíme tady nastolit Řád národa. :

JIŘÍ MARIA SIEBER

Z redakční pošty

(Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Postupná islamizace v praxi hotelu v Hurghadě

  • Ja by som sa na nich vysral a pozeral.O dvoch potencionalnych s opaskom okolo pasu menej.

  • Já bych k nim-ani do jakékoliv jiné muslimské země nejel,ani kdyby mi to nabízeli zadarmo-již z principu!!Nemám je rád,jejich „kulturu“ už vůbec ne a nemíním je ani podporovat-ve svých zemích ať si dělají co chtějí,ale tady nemají co dělat-a to se týká třeba i vietnamců a podobných živlů!!S takovými „lidmi“ přichází pouze nemoci a kriminalita!!!

  • Spravna reakce, Jiri. Klobouk dolu. Deti se nesmeji tlouci a muslimskych zen je mi tak trochu lito. Paradoxem vsak je, ze kdyz se dostanou do Evropy, maji moznost se svym zivotem neco udelat. Ony vsak presto trvaji na tom, aby vypadaly jako chodici pytle brambor a jsou na to hrde!

  • · Edit

    Mám podobnou zkušenost. Stejná proměna se odehráva i v Marsa Alam. Destinace Taba a Sharm El Sheikh jsou již odepsané. Málo lidí si uvědomuje, že tím, že tam neletí na dovolenou vlastně podporují radikalizaci tamního obyvatelstva. Platí to i pro Tunis. Je to jednoduché, pokud mi nepoletíme k nim, tak brzy přijedou oni k nám přes Středozemní moře, ostatně už se to děje. Osobně se tam nebojím cestovat, mají střežené hranice, silnou armádu a dělají suveréní politiku. Turisty si hýčkají, jako v bavlnce. Naopak bych dnes necestoval do jižní a západní Evropy, tam půjde o krk.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*