Posměváčci mdlého rozumu, hrající si na mluvčí národa

Posměváčci mdlého rozumu, hrající si na mluvčí národa

Sami se pasovali na elitu národa, neboť si o sobě mylně myslí, že jsou čímsi nadřazeni nad tímto národem. Ptám se proč si to o sobě myslí? Protože na ně občas blikla světla kamer? Inu myslet si mohou konec konců co chtějí…

Jsou to přeci demokraté a té tzv. demokracie, ovšem demokracie v jejich podání, mají plné huby:

http://svobodnenoviny.eu/mame-se-chystat-na-cesky-majdan-bartosko-jaky-to-hulis-matros-rysuje-se-nove-politicke-smerovani/

Zaznělo na ČT24 v Událostech, komentářích

27.10. 2016 — Stanislav Křeček, zástupce veřejného ochránce práv, o akci na Staroměstském náměstí, která se koná ve stejný den jako předávání státních vyznamenání:

Neúčastnit se nějaké akce na protest, to je legitimní. To dělal i Miloš Zeman. Ale pořádat v tu samou hodinu a v ten samý čas akci za účasti ústavních činitelů, to je rozbíjení státu.

Odkaz zde

Smáli se vlastním „vtípkům“, smáli se vlastní neslušnosti, neomalenosti zaprodanosti. Posměváčci bez špetky sebereflexe, nízké inteligence, myslící si, že s námi začali jakousi hru na přetahovanou o pravdě… Myslí si, že jsme národ bašťounů, který nedokáže čerpat ze zkušeností, které s těmito sebestřednými komedianty již má?

Jsou mimo realitu, proto se mýlí, pokud se sami považují za elitu národa..

Skutečnou elitu si lidé vybrali sami první přímou volbou prezidenta tím, že zvolili vlastence a moudrého člověka, pana Zemana. Od samého počátku je těmto lidem Miloš Zeman trnem v oku, neboť v jejich plánu bylo určeno tuto zemi zcela pohřbít za pomoci polovzdělané loutky jakéhosi knížete, z jehož titulu jsou tito doslovní zaprodanci dodnes pokakaní.

Přímá volba prezidenta rok 2013.

Tito kašpaři asi neznají přísloví, „kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp!

Zde je máme všechny pěkně pohromadě.

I toto jsou jejich praktiky – No neber to! :-)))))))

 

Brigáda: 28.10.2016 Staroměstské náměstí – komparz, 100 Kč/h

27.10. 22:03 | NABÍDKA / PRODÁM | Práce v ČR | Herec

Druh úvazku smluvní či externí vztah

Obor činnosti Kultura, umění a tvůrčí práce

Profese Herec

Místo výkonu práce Praha

Min. dosažené vzdělání základní

Požadujeme: pravdu a lásku, s sebou fotografie Václava Havla, dalajlámy, Daniela Hermana nebo Michala Horáčka

Nabízíme: odměnu 100 Kč za hodinu, červené karty zdarma (k vyzvednutí na U.S. Embassy

Popis: Hledáme komparzisty pro společenskou akci na Staroměstském náměstí v termínu 28.10.2016 od 18:30 hod. Náplň práce: zaplnění Staroměstského náměstí, účast na pražském Majdanu.

http://prace.hyperinzerce.cz/herec/inzerat/12460369-brigada-28-10-2016-staromestske-namesti-komparz-100-kc-h-nabidka-praha

umelci-u-krause

Umělci od Krause přeceňují svůj význam. Nevěřím, že kvůli neodvysílanému dílu s Bradym české vesničky hučí jako úl a dělníci zatínají pěsti, udeřil Ondřej Neff

kde-jsi-byl
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Jsem znovu a znovu sokovaná z výrokú a názorú které v tomto videu slysíme. Kraus a jeho prihlouplý porad mi uz dávno vypadl z oka, takze ho nesleduji (vlastne ani jiné televizní porady) a tím víc me tato, prakticky bezkonkurencní, slátanina rozhodila sandál. Jak obdivuhodné, ze se ani Kraus, ani ti na pódiu ani trochu nestydí, o klice v hledisti nemluve.

 • Ten komentar pod znackou EK : Vy jediny jste zde pochopil, co se za utoky na prezidenta skryva. K cemu a komu tyto utoky maji slouzit za asistence komediantskych smejdu a tzv. intelektualu, havloidu, americkych slouhu Zantovskych a jinych. Prezident je jediny, ktery z ustavnich cinitelu si nebere servitky a nazyva veci spravnym jmenem!!! Nasi sferu vlivu ovladaji stale media vysilajici mainstream, generovany v USA a rozsirovany vsude nekolika agenturami AFP, AP, Reuters, atd. Jsou to z casti lzi a podvrhy, zamlcovani udalost, desinformace. Fakta se nedozvite z mainstreamu, ale z nezavisleho zpravodajstvi na internetu. Prezident temto silam, generujicim tento mainstream v mediich, CT, atd. vadi, protoze rika pravdu a dela to, co od neho obcane ocekavaji. Proto ho chteji smejdi odstranit nedemokratickymi akcemi, ceskym majdanem, provokatery a mozna i nasilim. V tom maji USA/CIA velke zkusenosti, nepodcenujme je!!! Za skoro vsemi prevraty a revolucemi ve svete stala CIA, a USA financovane organizace, NGOs. Prijdme naseho nami zvoleneho prezidenta 17. listopadu podporit!!! Premocte passivitu a lenost, jinak toho mozna budete potom litova az uz bude pozde. Nevime, jak se zachova policie, ani armada!!!!!

 • Predposrani komedianti shromazdeni v hledisti Narodniho divadla je mozno videt na filmech v archivu z Protektoratu, z totality, z normalizace. Ty zabery neco vypovidaji o moralnim profilu techhle lidi. Tenkrat ani nemukli, no to da rozum! Nechteli si odsedet 10 i 20 let. Ted 2016 je situace jina. Prezidenta je dovoleno urazet, hazet na neho vejce a soudy i policie uz rok resi jestli to byl nebo nebyl trestni cin! Jo, proto se ted ‚statecnost’u komediantu nosi, vymenila jejich predposranost a ohnutou pater z dob mene demokratickych. O urazce majestatu za Karla IV ani nemluve. Kazdy blb a kazda luza si mysli,ze maji pravo ho zesmesnovat, urazet. Oni ale urazkou prezidenta urazeji nikoliv jenom jeho osobu, urazeji i jeho urad a urazeji i jeho volice! Komedianti mdleho rozumu, vydelavajici velke penize za svoje opicky publiku nemaji ani potuchy jak tezce se penize jinak vydelavaji a co si bezni pracujici lide o nich mysli. Povykuji na Staromaku, ovlivnuji uz zahranicni politiku a nadavaji vsem, kdo nevyznava jejich pravdu, nebot ta jedina je spravna. Fundamentalizmus a idiotie v jednom!!! Je to boure ve sklenici vody, ale nebezpecna. Uvedomme si, ze zvraty v dejinach provedla vzdy mala skupinka lidi, ktera vyuzila pasivitu verejnosti. Mejme se na pozoru, komedianti a luza vseho druhu nevnimaji, co je podstatou utoku na prezidenta: Prezident nepoklonkuje USA a EU a nazyva veci spravnym jmenem. Jako jediny z ustavnich cinitelu!!!! Proto se ho chteji tyto sily zbavit a komedianti jim v tom slouzi jako uzitecni idioti bez zabran.

 • · Edit

  Všem děkuji za příspěvky. Je potěšující číst blízké názory od všech, kterým není nastupující zlořád lhostejný. Díky moc!

 • Nemůžu tu bandu jinak nazvat než služebníci zla. Oni si vzali za téma kopat do Zemana, nadávat mu a zesměšňovat ho. Asi proto, že mu inteligenčně nestačí, jinak když by jim šlo o blaho této země tak by museli konat jinak a ne sloužit Americe a jejich plánu nastolení světového řádu, zaplevelení států migranty. Nemusí se Zemanem souhlasit, ale dělat v zábavném pořadu sprostou politickou agitku to je teda něco. Všichni jak v hledišti tak na podiu byli vybraní většinou souvěrci Krause. A on se tetelil jak všichni pronášeli rádoby zlá moudra a navzájem si aplaudovali i standigem ovation. Ještě měli křičet s hořčicí a tleskat jako v dřívějších dobách, které mimo jiné byly pro lidi a ne pro zloděje daleko lepší. Toto jsou umělci je to nemyslící stádo, které se snížilo dělat Krausovi tajtrlíky. A Kraus přece dal prostor tajtrlíkům demokraticky promluvit. On nic on muzikant, on si to už dlouho dobu vybíral když vždy v úvodu na Zemana útočil a přitom při své rodové vychytralosti mu nesahá ani po kotníky.

 • Jaká elita? Vždyť je to jen místní židovská mafie se svými slouhy, která svědomitě plní zadání globální židovské mafie na zničení bílé Evropy založené na křesťanských základech.

 • Aspon je vidět, o co těm loutkohercům a Havlofilům vlastně jde. Nejde jim o demokracii jak lživě propagují, nebot Zeman je volen tím nejdemokratičtějším způsobem a to přímou volbou občanů právního státu, ale o jeho dehonestaci a svržení jimi nehodícího se do politické hry západu, jenž má být zcela závislá na Bruselu a Washingtonu !

 • Po krajských a senátních volbách si političtí odpadlíci uvědomili, že se demokratickou cestou k moci nedostanou. Využívají toho, že Zeman nebude poslouchat diktát USA a Američané budou proto ochotni financovat převrat, aby si mohli dosadit své figurky.
  U Krause to byl výsměch. Takhle se ztrapnit jen proto, aby se mohli znovu ukázat na obrazovce, mohou jen odpadlíci, kteří byli kdysi na výsluní a nyní už nikoho nezajímají.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*