Poslanci zamítli trestnost islámu

Poslanci zamítli trestnost islámu

To je šílené. Poslanci ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL spolu s KSČM, TOP09 a ODS ZAMÍTLI ve Sněmovně návrh našeho hnutí SPD, který zavádí trestnost ideologie, která směřuje k potlačování práv a svobod občanů a která vyvolává nenávist. V současnosti je totiž v ČR trestné jen takové hnutí, nikoliv však ideologie.

Cílem bylo postihnout islámskou ideologii. A já Vás prosím o podporu SPD v říjnových parlamentních volbách, abychom měli silnější mandát toto prosadit. Co si o tom myslíte Vy? A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se lidé dozví pravdu.

Dámy a pánové, znovu a znovu Vás naléhavě žádám, aby Sněmovna v souvislosti s neustálými teroristickými útoky v Evropě páchanými islámskými teroristy zařadila pevně jako bod programu návrh novely trestního zákona, který připravilo naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), a který rozšiřuje trestnost propagace hnutí, které směřuje k potlačování práv a svobod občanů a které vyvolává nenávist, také na trestnost propagace takové ideologie. V současnosti je totiž v ČR trestné jen takové hnutí, nikoliv však ideologie.

Všichni jsme otřeseni tím, jak se šíří individuální vraždění ve jménu islámu v celé Evropě. Je to jen špička ledovce, protože tu je také každodenní násilí, šikana žen a kriminalita spojená s vyznáváním a propagováním této ideologie, která nezná rovnost pohlaví, rovnost náboženství, občanskou rovnost, ani lidská práva, ani demokracii. Je to destruktivní ideologie, která ničí západní společnost a umožňuje tu mnohými vzývanou integraci a multikulturnost. My v SPD samozřejmě takové myšlenky, které prezentuje islám, odmítáme.Terorismus je jen metoda boje – boje za nějakou ideologii. Pokud dovolíme, aby ideologie hlásala, že neexistují žádná práva, ale jen povinnosti k Alláhovi, pak s lidmi infikovanými takovou propagandou nikdy nedosáhnete míru a souladu s demokracií.

Nejde o plané varování – přední islamisté před měsíce prezentovali falešnou tvář islámu dokonce i na půdě Karlovy univerzity. A to vše proběhlo pod skandální záštitou rektory Univerzity Karlovy prof. Tomáš Zimy.

Tato ideologie je milionkrát nebezpečnější než hitlerovský nacismus – v jejím jménu se vraždí a válčí nepřetržitě víc jak 13. století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii a starobylou civilizaci v Egyptě. Římskou civilizaci nezničili Germáni, ale opět islámská okupace Středomoří vedla k pádu největšího impéria těch dob.

Evropa následně odolávala po staletí nepřetržitým útokům muslimů ze všech stran a válka muslimů o světovou nadvládu nikdy neskončila. K dobytí Evropy muslimy se otevřeně hlásí i spojenec české vlády turecký prezident.

Islám je ideologie války. Islámskou ideologii nelze srovnávat s křesťanstvím nebo jinými náboženstvími – zatímco Ježíš hlásá sekulární stát a nenásilí, tak korán a sunny jednoznačně přikazují boj všemi prostředky za vítězství islámu na celé planetě a hlásají, že tento boj je nekonečný.

Dámy a pánové, svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého – a svoboda islámu končí v momentě, kdy začne popírat naši svobodu a naše práva.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Poslanci zamítli trestnost islámu

 • Islam je zlocinecka ideologie, vyzyvajici k zabijeni a nasili na nemuslimech!!! Koran to doklada na vice jak 100 mistech. Kdo ji nechce zakazat, je proti obcanum vsude v EU. Tech gauneru v parlamentu se proto musime zbavit.
  Nasi politici nas nereprezentuji. Jsou ovladani EU a jejim porucnikem USA. Ti chteji za kazdou cenu nas narod promichat s Muslimy ze vsech koutu arabskych a africkych zemi. Je to nasilna imigrace primitivnich nic neumejicich lidi, ktere zde mame zivit a starat se o ne. A oni nas za to budou nenavidet, napadat a vrazdit, znasilnovat, protoze nezijeme tak, jak oni chteji!
  Volte jenom Okamuru, volte jenom strany, ktere maji ve vladnim programu:

  – zavedeni Referenda podle svycarskeho vzoru a zadne ceske upravy!!
  – primou volbu prezidenta
  – Nechteji muslimskou migraci a kvoty podle EU. Podporit snahy branit CR proti invazi migrantu z Italie a Recka, kteri tam jsou kumulovani, aby je pak pustili jako invazi na sever, i k nam. Branit svou zemi i zbranemi, kdyz to nepujde jinak.
  – Vystoupeni z EU pokud nebude reformovana a zarucovat vetsi autonomii svych clenu. Ne vic EU, ale mene! Zbavit se neschopne EU komise. Zakoy CR musi byt nad zakony EU!!!!
  – Vystoupeni z NATO. Nasi zoldaci nesmeji bojovat ve svete za zajmy USA a za nase penize!!! Je to zlocinecka organizace, slouzici pouze zajmum USA. V 7 valkach za 14 let na zaklade lzivych tvrzeni znicila slabsi zeme a zabila miliony jejich obcanu. Zemi ponechaly pak v chaosu a vyzbrojuji stale teroristy, ktere maji zamezit mirovemu usporadani. Viz Afghanistan, Libye.
  Odstranit obkliceni Ruska armadami NATO a raketovymi zakladnami USA!!!! Prestat brojit a stvat proti Rusku za ucelem rozpoutani 3. svet. valky!!
  – Odmitnuti cenzury v mediich tykajici se Ruska, zlocinu migrantu na obcanech EU. Zastaveni vlivu US mainstreamu, ktery nam v Cro a CT neustale lze, zamlcuje a neustale broji proti Cine, Rusku, Iranu, protoze se nechteji podridit USA. Skoncit s rusofobni propagandou, napsat pravdu o Ukrajine, kdo stal za pucem na Majdanu (CIA, Miliard $ pro Neonacisty).
  – Prestat s dehonestaci hlavy statu, ktera jedina rika lidem pravdu
  – Prestat se opirat o hystericke USA, ktere jsou nemocne,zmitaji se vnitrnim bojem mezi Deep State a obcany a jsou na pokraji bankrotu. Prestat verit jejich lzim, prestat vysilat lzi a pohled na svet podle US medii .
  – Prestat plivat na Trumpa.

  Tyto pozadavky zadna strana mimo Okamurovy nema v programu. Musime se jich zbavit. Musime se zbavit politiku, kteri nepracuji pro nas a nasi zem. Je to vetsina politiku u moci, kteri si udelali zivnost ze svych mandatu, protoze nic jineho neumeji. Jsou tam uz desetileti a udelaji jen to, co jim EU a USA narideji!!! Ne, co obcane ocekavaji a chteji. Mate moznost tuto zmenu vyvolat svou volebni ucasti a volbou neproflaknutych stran, ktere za sebou nemaji miliardove kradeze naseho majetku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*