Pořiďme si všichni kříže na krk jako symbol toho, že Evropa nebude nikdy patřit islámu!

Pořiďme si všichni kříže na krk jako symbol toho, že Evropa nebude nikdy patřit islámu!

Kříž jako symbol poslouží dobře k tomu, aby ten typ muslimů, který si myslí, že ovládne Evropu a zavede, v ní právo šaría pochopil, že se mu to nikdy nepovede, nebo aspoň ne bez tvrdého boje! 

Já osobně nepatřím k žádné církvi, ale pořídím si keltský kříž, protože nám Čechům koluje v krvi okolo 25 až 30% keltské krve a Slované, kterými jsme pořád nejvíce, přišli do našich zemí jako pohané a symbol kříže tehdy ani nepoužívali (islámským extremistům bude jedno, jaký je to kříž, pro ně je vše kromě Alláha a půlměsíce špatné).

krizek

Budu tento kříž nosit jako symbol toho, že Evropa si navždy zachová své zásady a nikdy se nestane zemí, kde se budou potlačovat práva žen, křesťanů, nebo ateistů, nýbrž zůstane prostorem, ve kterém se nadále bude ctít náboženská, názorová a politická svoboda!

Pokud má Česká republika přijmout nějaké uprchlíky, měli by to být tací lidé, kteří v současnosti trpí ve svých zemích útlakem, jako jsou asyrští křesťané, kterých nyní 149 přijala Slovenská republika, nebo Volyňští Češi, kteří jsou nyní nuceni žít v zemi, ve které vládnou pučisté a řádí neonacistické organizace!

zena satek

Zvedněme tedy hrdě hlavy, pověsme si na krk kříže, každý podle svého gusta, nebo vyznání, keltské, obyčejné, nebo s Kristem a ukažme tím všem, kteří doufají, že je nám tady v Evropě vlastně už všechno jedno a že si necháme svou půdu a kulturu prostě jenom tak bez boje a protestů sebrat, že tomu tak rozhodně není!

krizek 2

Evropa patří Evropanům a nikomu jinému! Pokud tu chce někdo žít, musí ctít evropská pravidla a zákony a sám se tak stát Evropanem! Každý si tu může svobodně vyznávat svou víru a přesvědčení, ale ta svoboda končí v bodě, kde začne jedna skupina omezovat, nebo dokonce ohrožovat a fyzicky utlačovat a likvidovat druhou!

Evropa si může dovolit ročně přijmout tisíce a tisíce slušných lidí respektujících tato pravidla, bez ohledu na jejich vyznání, ale nemůže řešit problémy celého světa za druhé a přijímat lidi, kteří přišli s cílem změnit Evropu k obrazu svému!

krizak

Tak založme spontánní hnutí „KŘIŽÁKŮ“ nosící na krku symbol naší kultury a víry a dejme tím světu najevo, kolik nás, kteří jsme ochotní bojovat za to, abychom nepřišli o svou zemi ve skutečnosti je!

 

 

Ladislav Kašuka

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

 • VLÁDA ČR MÁ MÍSTO PRAVÉ ÚSTAVY ČR TZV. ZOTROČOVACÍ MARKETINK A 26 LET NÁS LOUPEŽNĚ ZABÍJÍ SVOJÍ VLASTNÍ ČESKOU STÁTNÍ ZDRAŽOVACÍ GENOCIDOU.VLÁDA ČR NÁS CHCE OKRÁST O VŠECHNO VČETNĚ PRAVÝCH PRÁV A SVOBOD A POZABÍJET.NIC JINÉHO NEUMÍ A NIC JINÉHO NEDĚLÁ.DÁLE PAK NEOPRÁVNĚNÉ DPH DANĚ,KDE ZASE KŘIVÁCKÁ VLÁDA ČR SKLÍZÍ TAM KDE NIKDY NIC NEZASELA A MÁ ZA SVŮJ CÍL NÁS OBČANY ČR OSLABIT,PAK NÁS VYKOŘISŤOVAT ČESKOU STÁTNÍ BANKOVNÍ I NEBANKOVNÍ LICHVOU A POSLÉZE SVÝMI ČESKÝMI STÁTNÍMI NÁJEMNÝMI VRAHY EXEKUTORY VEŘEJNÝMI POPRAVAMI EXEKUCEMI NEOPRÁVNĚNÝMI POZVRAŽDIT.TAK JE TO!CHCETE VĚDĚT VÍCE?PRO MÉDIA MŮJ KONTAKTNÍ WEB ZDE: http://margael.webgarden.cz/

 • PS: KDO BYL Ježíš KRISTUS?

  Církev dělá z Krista modlu, někoho jiného než kým byl doopravdy. Existují i druhé extrémy, pokoušející se zpochybnit jeho existenci. To je také lež, pravda je mimo obě tyto nepodložená tvrzení. Existují totiž mj. historicky dokazatelné zmínky nejen v Bibli, ale i v nezávislých židovských záznamech… dokonce už známe jeho skutečného otce! K dispozici je např. detailní a fakty pečlivě podložená vědecká práce. Autorem této práce je James D. Tabor — brilantní historik, který se účastnil mj. moderních archeologických výzkumů v Izraeli, je velkým znalcem starověkých oblastí Palestiny, kde Ježíš žil… Více zde:

  http://www.ragauian.cz/vznik-krestanstvi-skutecny-jezis-a-vira-aneb-buh-neporusuje-sve-prirodni-zakony/

 • Pro pana Frelona:

  Žid Ježíš dokazatelně žil a stejně tak dokazatelně katolická *církev překroutila jeho učení*, nelze vám tedy mít za zlé že popíráte existenci historické postavy Krista… on totiž tak jak to tvrdí církev skutečně neexistoval…

  Nicméně *neznalost zákona neomlouvá*, fakta jsou fakta…
  znát originální Kristovo učení je prostě otázka života a smrti…

  Pro ty zvídavější z vás, kteří by rádi znali podrobnosti, jak to bylo s narozením Ježíše doopravdy:
  http://www.ragauian.cz/jezis-kristus-clovek-nebo-buh-vanocni-zamysleni-nad-nami-vsemi-1/

  …původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu… nic než fakta:
  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

 • Jakákoliv víra nebo náboženství je hnus, švindl a podvod. Žádný pan Kristus, či jak mu říkáte nikdy neexistoval. To si vymysleli flanďáci, aby měli čím strašit lidi. Když se podíváte na ty přiblblé muslimy, kteří se modlí 10 x denně, přitom se válí po zemi a porovnáte to s křesťany, tak zjistíte, že je to stejná blbost, jen ti katolíci jsou buď už trochu chytřejší, nebo línější. A teď se tady hádáte co si pověsíte na krk, místo toho aby vás zajímalo KOHO POVĚSÍTE ZA KRK, abyste vůbec přežili ! P.S. Jinak od autora tohoto křížkového doporučení to není špatný nápad, pokud má dílničku, kde ty nákrční křížky vyrábí :)))

 • Aby bylo jasno původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu… Zkuste teď prosím použít otevřenou mysl…

  Řím se pokoušel před 4.st. ORIGINÁLNÍ Kristovo učení zničit, ale jeho hnutí nebylo možné žádným násilím vymý­tit. Vznikla proto ďábelská myšlenka a římští mocipáni si řekli: Jak zničit Kristovo hnutí, když to nejde silou? Uděláme to podvodem! Vytvoříme falešné křesťanské náboženství! Tak vznikla římsko-katolická cézaro-papežská církev, která je jen falešnou napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe.

  A TOTO FALEŠNÉ KŘESŤANSTVÍ POD NÁZVEM KATOLICISMUS DĚLÁ Z LIDSTVA OVCE DODNES… jako mocenský nástroj ovládání lidí bylo dlouho vysoce úspěšné… Mezitím ve Vatikánu mimo jiné vymysleli islám, který jim umožnil ovládnout Araby, kteří katolicismus odmítli… no a to jsme u současnosti: Lidé utíkají Vatikánu z lopaty, katolicismus ztrácí ovečky… s síly co stojí v pozadí za Římem se tedy rozhodli nasadit islám i do Evropy aby znovu myšlenkově a duchovně ovládli národy…

  najděte si něco na téma tajné dějiny křesťanství a katolická církev a islám…

 • Pro st. veit:
  Já mám na mysli zločiny katolické církvi od doby jejího vzniku, tedy od dob římského císaře Konstantina. Už tam nastávají velké zločiny a tj. zdeformování Ježíšova učení a původního čistého křesťanství a vytvoření Baalova kultu v křesťanském rouchu.
  A navíc pokud někdo vraždil miliony, tak to moc často nebyla východní církev, ale právě církev na západě. Církev ze západu byla právě ta církev, co vraždila „pohanské“ Slovany po milionech. Další výčet by byl dlouhý.
  A vy, když mě tady tak napadáte, tak mi řekněte laskavě svá moudra. Já budu naslouchat. Jsem zvědav.

 • ó, moudro samo, Žena na šelmě, waw,
  adventističtí bratři v triku :-(((

  ó vy umělci a historici každým coulem:
  Around the year 200 in Carthage (modern Tunisia, Africa), Tertullian says: „We Christians wear out our foreheads with the sign of the cross“.

  The use of this peculiar symbol in the 3rd cent. in the region of Tauric Chersonesus (the Crimea) on coins of Totorses, King of the Bosporus, dated 270, 296, and 303

  Tak to byli papeženci jak břitva,že jo, vy volové, vlastně vy vyvolení :-)))

 • Islamista, muslim, Já už se na ty salámisty, které sem vlastizrádce Sobotka chce dotáhnout v rámci stádních kvót protektorátu Evropské Unie moc a moc těším. Přivítám je hezky po Česku poctivou zabijačkou a slivovicí.

 • Pro Marek:
  Máte naprostou pravdu, kříž původně nikdy předtím nebyl symbolem původního prvotního křesťanství. Jedním ze znaku, jak jste správně řekl, byla ryba. A nebyl jediným symbolem. Dalším symbolem prvotních křesťanů byl odvozen z počátečních písmen XP řeckého Χριστός (Kristus, latinsky christus, řecky Χριστός — Christós, hebrejsky מַשִׁיחַ — maššíach). Někdy se mu říká také znak Chi-Rho.
  Papežská církev byla víceméně jen nástrojem na likvidaci skutečných následovníků Ježíše Krista a všech těch, co věrně dodržovali a následovali učení Ježíše. A stejně tak měla od svého samotného počátku za cíl zdeformovat a zfalšovat toto vznešené(Ježíšovo) učení. Takže to schyzma v cézaro-papežské církvi trvá od samého jejího vzniku až do dnešních dnů. A od jejího vzniku se to každým dnem jen zhoršovalo.

 • Souhlasím s Foreverem ohledně osvícenství za doby Marie Terezie a Josefa, též výroků ohledně katol.cirkve, největší průšvih v křesťanství je dle mého názoru odklon od Kristova učení.

 • Pro zombie666 napsal:
  naším cílem nemá být nenávist vůči prostým věřícím, ale útok na organizaci a její doktrínu. Musíme si totiž uvědomit, že katolíci byli jedni z prvních obětí papežského systému. Není prostě křesťan jako křesťan. Oni(věřící) byli oklamáni, bylo jim podstrčeno zdeformovaná podoba Ježíšova učení. A jinak pokud Napoleon byl agentem jezuitů, tak to o něčem už svědčí, protože kamarádit se s nejhorším řádem katolické církve, v podstatě řádem, který byl nejtotalitárnější ze všech katolických řádů a i náš národ si s jezuity užil dost. Jezuitský řád=církevní CIA. Napoleona nemám rád a nikdy jsem v zásadě neobdivoval, radši mám Marii Terezii, co omezila moc jezuitského řádu a ještě víc mám raději Josefa II., který jezuity nechal u nás zrušit a vyhnat. Pokud se opravdu Napoleon paktoval s jezuity, tak když to srovnám s Josefem II., který naopak se snažil jezuity odsud všemi způsoby vykopat, tak je to smutná bilance.

 • Pro zombie666: co se týče mého komentáře v 21.04.: s tím, že válka s římskou říší byl náš velký boj, mám na mysli to, že pokud uznáme oficiální verzi, tak máme v sobě krev jak Keltů, tak i Germánů. Navíc Germáni se smísili s keltským obyvatelstvem, takže přece jsme minimálně trochu s Kelty příbuzní. Takže naši předkové(v případě oficiální verze existence Keltů a Germánů), tj. kelto-Germáni zničili římskou říši. A co se týče těch kmenů, co měli tzv. „barbarské“ národy, tj. Keltové, Germáni a Slované mám teď na mysli, tak fungování našeho kmene bylo takovým protikladem vůči státu „vyspělých civilizací“. Naše uspořádání stálo troufnu si říct zcela s jistotou na svobodných principech. A navíc naše kmeny nestály na davově-elitářském způsobu řízení společnosti a neměli jsme žádnou byrokracii. Nelze srovnávat kmenové uspořádání Slovanů, Germánů a Keltů s jinými národy. Protože jsme narozdíl od nich neznali pojem nadřazenost a podřízenost. To bylo pro nás cizí slovo. Naproti tomu se ukazuje, že stát patří mezi největší nástroje k ovládání mas. To historie potvrdila už mnohokrát. A co se týče tvrzení, že Keltové a Germáni byli ve skutečnosti taky Slované, tak to se už neojevuje toto tvrzení ojediněle, je možné, že Slované tu byli už staletí dávno předtím, možná i ještě dříve, než uvádí „oficiální historie“. Stále více těch, co se zajímají o náš skutečný původ a kořeny, došli k podobnému nebo stejnému tvrzení. Doporučuji shlédnout video ZAKÁZANÁ HISTÓRIA SLOVANOV, jak už jsem zde uvedl. Netvrdím, že tvrzení o tom, že Keltové a Germáni = ve skutečnosti Slované, je sto procent potvrzené, ale nelze to také ani vyloučit. A co se týče ŘK, tak jsi stojím za svým tvrzením. To ale už je od dob synů Belialu, ti vždycky chtěli Slovany, kteří představovali protiklad vůči totalitním náboženstvím typu islám, judaismus a papežská ideologie nakonec a vůči tehdejším ostatním systémům, vyhladit nebo zotročit, protože představovali překážku pro jejich plány na ovládnutí světa. A k zotročení nás, Slovanů, využili různých prostředků. Např. pohanský Řím(pokud bereme v potaz, že teorii, že Keltové a Germáni byli ve skuteč.Slované), papežskou církev a její ideologii, Napoleona, marxismus-leninismus (viz Leninovo a Trockého tažení do Ruska se snahou vyhladit ruský národ a všechny Slovany- na pokyn USA-Iluminátů a Vatikánu), nacismus, v současnosti EU a snaha o islamizaci a opětovná snaha o dobytí a zotročení Ruska. A to nepočítám v minulosti ve středověku snahu ŘK si podmanit a zničit pravoslaví. A Kosovo a konflikt v bývalé Jugoslávii, výčet by byl dlouhý. A je známo, že Vatikán, stejně jako američtí bankéři z Wall Streetu, financoval bolševickou revoluci v Rusku a nacismus v Německu. A stejně tak Ustašovce v Chorvatsku a později podpora protisrbských sil v občanské válce v Jugoslávii. A co se týče Napoleona, tak ten měl za úkol od významných elit(netřeba říkat, od koho asi) zotročit a zničit Rusko a s ním i všechny Slovany. To se naštěstí nepovedlo. Dalším pokusem byla VŘSR, tj. snaha podmanit a zotročit Rusko a ruský národ a vyhladit Slovany. Ale když Stalin zlikvidoval postupně všechny trockisty a ortodoxní marxisty, tak plán na zotročení Ruska byl opět oddálen. A dalším výčtem o snahu o zotročení a zlikvidování Slovanů bych mohl pokračovat. Ale to by bylo na dlouho. Synové Belialu nám vždycky zkrátka šli po krku a obávám se, že v tom nikdy neustanou. Ale Slované jsou silní a my a vůbec všechny slovanské národy mají pořád ve svém nitru toho slovanského ducha. Jen toho ducha je nutné v sobě probudit. Kéž by ten okamžik jednou přišel. Věřím, že jednoho dne ano 🙂

 • Forever-no dobře,ale i podle toho,co píšete,i podle toho,co si myslím já se církev zdiskreditovala vlastně sama-svým x století trvajícím terorem a vzhledem k tehdejšímu osídlení evropy byla horší než morové rány,protože řádění svaté inkvizice dolehlo i na tu poslední vesničku ve vatikánském impériu-dnes už ovšem pomaličku opět získává moc a také proto se tato zvěrstva a genocida všeho evropského bagatelizuje a svádí na tzv. světské soudy,což není pravda-ovšem nemyslím si,že i přes to přezevšechno jim šlo o zničení slovanů,když jejich „trestající ruku boží“ pociťovala celá evropa a některé národy mnohem bolestněji,než slované..A ať byl agentem čeho chtěl,přinesl kontinentální evropě osvícení a katolická církev přišla o svoji moc-kdyby tomu tak nebylo,tak věřím tomu,že by nás proměnili na popel všechny-jak už jsem psal,v británii,kam Napoleonova moc nedosáhla popravovali čarodějnice(oběšením) ještě tuším roku 189něco..Takže ať byl Napoleon co chtěl,patří mu veliký dík za to,že v evropě odtrhl světské věci z rukou církve-podle mě je církev svatá snad největší zlo v dějinách-kam se na ni hrabe IS-jediný rozdíl je asi v tom,že se to dělo dříve a za ty statisíce nebo miliony mrtvol se papež omluvil a život jde podle nich dál-ale já křesťany budu vždycky nenávidět,protože od církve svaté by se mohla učit KGB,CIA,IS,GESTAPO nebo třeba i Al khaida

 • Pro zombie666 : bohužel Napoleon byl jen agentem jezuitského řádu a nejspíš i různých tajných spolků jako ilumináti. Oni ti ilumináti měli být údajně vytvořeni a založeni jezuity. A ten, kdo až do současné doby řídí ilumináty, má být sám černý papež, tj. generál jezuitského řádu. Ale to by byly spekulace. Vrátím se k Napoleonovi. Proč jezuité podporovali Napoleona? Je to tento důvod:
  začalo to tím, když byl Klement XIV. donucen zakázat jezuitský řád.
  Pro Svatý stolec to bylo určitě velmi těžké rozejít se se svým nejvýznamnějším
  politickým nástrojem pro ovládnutí světa. Řád upadl v nemilost. Bylo to však politické
  opatření všech států dohromady a vynutily si to výše uvedené okolnosti.
  Následníci Klementa XIV., Pius VI. (vlastním jménem Giovanni Angelo Braschi
  studoval na jezuitské koleji, papežem byl v letech 1775 – 1799) a Pius VII. (vlastním
  jménem Barnaba Chiaramonti, projezuitský benediktin) zákaz pozvolna a postupně
  zmírňovali, neboť jezuitům tajně nadržovali. A jestliže oficiální zákaz jezuitů trval 40
  let, pak to bylo jen kvůli vlně mnohých revolučních povstání v Evropě, která vznikla
  jako důsledek Francouzské revoluce.
  Jezuité věděli, že budou-li zrušeni, bude časem zrušen i římskokatolický systém,
  jako to hrozilo i v době Tridentského koncilu. Kdyby v té době nezasáhli, reformace
  by katolickou víru úplně rozdrtila. Nyní byl však řád zrušen a ponechán svému osudu
  bez celosvětové církevní podpory. Proto jezuité naplánovali, aby odplatou padlo i katolické náboženství.
  Vraždou papeže Klementa XIV. sice pomohli k nástupu projezuitského papeže, ale
  kromě několika zmírňujících nařízení se nic nového nedělo. Bylo potřeba evropské
  státy vyprovokovat. Bylo potřeba, aby z hrozby pádu katolicismu jezuité vytěžili co
  nejvíce. Měli jistotu, že jakmile se církev „svatá″ zakymácí ve svých základech, bude
  ihned volat své věrné vojáky, svou tajnou armádu zpátky, aby je Řím znovu vyslal
  do boje.
  Jezuité naplánovali, že musí Evropu nějak dostat do protikatolického povstání.
  Při svém tajném jednání vymysleli úplný pád katolicismu a nahrazení ho jiným, protikatolickým systémem. Proto ta Velká francouzská revoluce. Ale když se ji nepodařilo rozšířit do dalších zemí, tak se rozhodli pro své plány využít Napoleona.
  A co se týče Napoleona, tak ten sám měl v plánu vytvořit něco jako současnou Evropskou unii. Chtěl vybudovat Evropu na stejném principu :
  evropském zákoníku, nejvyšším evropském soudním dvoře, společné měně, jednotném systému měr, stejných zákonech atd. Očekával, že se Evropa rychle stane jediným národem. A kdyby zvítězil, tak by současné mocné elity nemuseli čekat do 21. století na vytvoření jednotného prostoru s jednou měnou atd. Proto bylo pro nás vítězství Ruska nad Napoleonem záchranou. A říkám ještě jednou, zaplaťpánbůh, že Rusko porazilo Napoleona a tak oddálilo vznik EU.
  Sláva ruskému národu!!!!!!!!! 🙂

 • Forever-ještě k Vašemu příspěvku v 21.04.-s tím ovšem moc nesouhlasím-kmenové uspořádání bylo charakteristické pro všechny národy mimo Římské impérium-ať už to byli Germáni,Keltové,Slovani,nebo třeba Dákové(dnešní rumuni)-svět se tenkrát dělil na římany a barbary-u římanů je to jasné-obyvatelé dnešní Itálie a jimi porobené národy-barbaři byli všichni ostatní-a myslím,že římskou říši nezničili slované,ale barbarské kmeny v čele s germány a taky huny,slovani tu v té době nebyli-rovněž nesouhlasím s tím,že ŘK církvi jde o zničení slovanů,když její terror se projevoval právě nejvíc v německu,francii a skutečnou hrůzovládu nastolila církev v portugalsku a hlavně španělsku-španělská inkvizice byla ůplně ta nejhorší z největším počtem umučených a mrtvých-naproti tomu řecko,balkán a zbytek východní evropy zůstalo inkvizičního šílenství ušetřeno-pravoslavná a řeckokatolická církev je jediná,která neměla ruce špinavé od krve-ale zase chvalovali jiný sračky,proto i to je u mě shit

 • Forever-já myslím,že tomu Napoleonovi nešlo o zničení slovanů,ale o světovládu,ovšem po boku všech národů-mimochodem řádění svaté inkvizice ve všech dobytých a „porobených“ ůzemích zarazil právě on-proto také jeho vojáci osvobodili po celé evropě statisíce vězňů,které by jinak čekala jen tortura a smrt v plamenech..Co se týče toho Ruska,tak za něj,ale hlavně za Putina vděčný jsem převelice!Nejsem žádný rusofil,ale dívám se na svět svým pohledem,nenechám si z mainstreamu vymýt mozek a snad uvažuji selsky a uznávám,že je to opravdu nadčasový státník a jediný protipól,který zbyl roztahovačné politice EU,NATO,USA,FED a NWO-aby jednou naši zem neosvobozovali rusové od muslimských hord tak,jako za WW2..

 • Buďme vděčni za Rusko a važme si této země, už nás mnohokrát zachránilo před likvidací a otroctvím. Před Napoleonem, Hitlerem a zachrání nás(obávám se) i před islámem a před USA-NWO.
  Jsme Rusku za toto vděčni.
  Sláva slovanskému Rusku 🙂

 • Forever-respekt k tomu,co jste napsal-naprosto se s tím ztotožňuji..Ještě k tomu dodám,že křížáci vraždili kde koho na potkání,i včetně těch římských katolíků,když jim nechtěli dát to,co od nich chtěli-docela hezky tomu říkali „zabíjet pro krista“…

 • st. veit: A ještě něco ke Slovanům.
  jak víme, naši předkové v naší slovanské kultuře neměli žádné náboženství či ideologii. Měli víru. Také naše společnost nikdy nepoznala a nedělila se na otroky a pány, na vládce a poddané, nikdy. Měli jsme skutečnou demokracii, nikoli současnou pseudodemokracii. Měli jsme (skutečnou) demokracii celá tisíceletí dávno před naší současnou podobou „demokracie“. A nikdy jsme neměli stát. Naše zřízení bylo kmenové, slovanské kmeny byly nezávislé, jednotlivé kmeny spojovaly zvyky, zákony, tradice, atd. Další výčet toho, jak naše kultura vypadala, by byl dlouhý. Fungovali a žili jsme relativně dlouho v klidu a míru. Dokud nepřišlo impérium „vyspělé“ civilizace jménem Řím. To byl náš první velký boj. Nakonec se našim předkům podařilo římskou říši porazit a zničit. Bohužel se nám nepodařilo římskou říši zničit úplně. Ta povstala později v podobě papežské římskokatolické církve. Antikrist povstal. Katolická církev je totiž první šelmou Janova zjevení. Antikristovská papežská římskokatolická církev pochopila, že nás nemůže porazit mečem, ale tím, že nám zničí naši kulturu, tj. naši identitu(kořeny). Proto došlo na christianizaci( podobnost se současnou islamizací Evropy čistě náhodná). Došlo k velké genocidě slovanských národů, povražděno bylo celkem více než 9 000 000 Slovanů. Byli jsme vykořeněni, ztratili jsme identitu.Papežská církev nám ale nepřinesla křesťanství, tj. učení Syna božího Ježíše Krista, ale totalitní ideologii stojící na davově elitářské společnosti dělící se na otroky a vládce. Římskokatolické pseudokřesťanství je ve skutečnosti pohanský babylonský Baalův kult v křesťanském rouchu, velké, jedovaté okultní učení. Výsledkem tohoto byl temný středověk, katolická církev rozpoutala krvavý teror, protekly velké potoky krve, nastal obrovský duchovní úpadek. Mělo to pro lidstvo tragické následky. Papežská církev nám vnutila totalitní systém. Víru nám nahradila ideologií, milujícího Boha trestajícím, krutovládným mocnářským „Bohem“, přírodu modlami a modlářstvím, osobní zodpovědnost slepou podřízeností, všudypřítomného Boha „Bohem“ na „nebesích“, kmen státem atd.
  My Slované jsme možná neměli vyspělou civilizaci, zato jsme měli vyspělejší kulturu, než současná „vyspělá“ západní civilizace.
  Je čas se vrátit k tradičním slovanským kořenům a hodnotám.
  Sláva všem Slovanům!!!!!!!!!!! 🙂 A sláva slovanskému v Rusku!!!!!! Díky Bohu za něj 🙂

 • Pro st. veit: to byl jeden z mnoha zdrojů o zločinech katolické církve. Dále doporučuji pro vás video Žena sedící na šelmě. A na rovinu říkám, ať si církev to svoje pseudokřesťanství, ten svůj okultismus, ten Baalův kult v křesťanském rouchu nechá pro sebe. Nacismus=katolicismus=kapitalismus=islám=bolševismus Marxe, Lenina, Trockého= stejně zrůdné totalitní ideologie neslučitelné s pojmem svoboda. Systémy, co povraždili miliony lidí. Sama církev vyvražďovala po milionech slovanské národy. To je pro mě jako Slovana neodpustitelné.
  A vy jste jinak použil proti mně fakt dost „argumentů“ 🙂

 • Pro runner: musím bohužel souhlasit s zombie666. Keltský kříž není neonacistický symbol. Keltský kříž existoval už dávno ve středověku v Británii a Irsku a byl považován za klasický symbol křesťanství. Já mám u sebe doma jeden keltský kříž a klidně si ho nasadím. Nevidím na tom nic špatného a pokud to bereme jako keltský symbol a ne jako symbol pohanské antikristovské katolické církve, tak je to OK.
  A pro Marka: na husitství nedám jako hrdý Čech dopustit. Hanobit husitství je jako hanobit hrdinství Rudé armády ve druhé světové válce. Díky naším předkům, husitům, díky jejich odvaze a hrdinnému boji, náš národ přežil. Nebýt toho, že husité bránili svou vlast do posledního dechu, tak by došlo k holocaustu českého národa. Papežská církev řídila proti nám křižáckou výpravu s cílem vyhladit ten „kacířský“ český národ. Vždyť např. během christianizace došlo na holocaust nás Slovanů, katolická církev jich povraždila asi 9 000 000. Zaplaťpánbůh za odvahu našich předků(husitů). Díky nim tady ještě dnes jsme. A stejně tak zaplaťpánbůh za odvahu vojáků Rudé armády, co náš národ zachránili, stejně jako husité, před likvidací a otroctvím. A co se týče papežské církve, tak ta nemá s původním učením Ježíše Krista a s původním křesťanstvím nic společného. Ideologie katolické církve a učení Ježíše je asi jako hodinky a holinky. Katolická ideologie a systém je ve skutečnosti pohanský babylonský Baalův kult v křesťanském rouchu. Ideologie papežské církve je stejně zrůdná totalitní ideologie stejně, jako ideologie nacismu, islámu a bolševismu(mám na mysli ideologii Lenina a Trockého). Papežové, Marx, Engels, Lenin, Trockij, Hitler, Mohamed, Mao Ce-Tung a spousta jim podobných je stejná zločinná sebranka. Těch šest prvně jmenovaných(papežové, Marx, Engels, Lenin, Trockij a Hitler) vždy hubili Slovany a vždy bylo jejich cílem vyhladit všechny Slovany. Navíc bolševici a nacisté byli financováni a podporováni kromě amerických bankéřů z Wall Streetu také Vatikánem.

 • forever-já se nehádám,jak jsem již psal,já nejsem archeolog..A nikde jsem nepsal,že žádní germáni a keltové neexistovali,jen jsem napsal,že prostě nebyli na českém ůzemí-ovšem podle těch archeologů nebo vědců,ačkoliv někteří češi by se za jejich potomky rádi považovali,což v tom článku také zaznělo.Kde se vzal název bohemia to opravdu nevím,ale u Moraváků je to jasné-podle Moravia magna(velká Morava) nebo Terra Moraviae z latinského země markomanů,germánského kmene,který na ůzemí moravy(na rozdíl od těch nejasných,nebo vybájených bójů) opravdu existoval-o čemž psal i I.G.Caesar ve svých zápiscích z válečných tažení..Ono ostatně,že tu asi keltové nebyli,nebo v zanedbatelném množství svědčí víc věcí-třeba absence dolmenů nebo menhirů(neříkám,že se v ČR žádný nenajde,ale v opravdových domovinách keltů v západní evropě a britských ostrovech je to jimi doslova poseto)..Co se týče té církve,inkvizice byla strašná už sama o sobě a zvrhla se v něco strašného,ovšem církve všeho druhu profitují z těchto zločinů vlastně dodnes.Není ani bez zajímavosti,že protestantská anglikánská církev věšela(v tom byli mírnější než římskokatolická) ještě v 19 století-ve století páry,jak by řekl klasik-symbol takových kurev a sviní já na sebe nikdy nevezmu

 • ragauian?

  :-)))

  demagogie nalíčená navenek do zdání“odborníka“,

  nezlobte se, ale patrně máte nasráno v hlavě s takovou argumentací, jak zde předvádíte…

 • Usmívám se tomu, jak se tu hádají o Keltech. Pokud bereme oficiální hledisko a údaje, tak máme v sobě jak keltskou, tak i germánskou krev. Ale ono možná to bylo ve skutečnosti ještě jinak. A to, že žádní „Keltové“ a „Germáni“ neexistovali. Že všechny tyhle ti byli ve skutečnosti Slované. Sice to není stopro potvrzeno, ale např. údajně, ta koncovka u Keltů -ix je ve skutečnosti -ič. Vzniklo to z toho důvodu, že Římané, když postupovali Galií a setkali se s tamějšími kmeny, tak Římané nepoužívali koncovku -ič ve své řeči. Doporučuji si zhlédnout video na youtube ZAKÁZANÁ HISTÓRIA SLOVANOV.
  Co se týče historie papežské katolické církve, doporučuji si zajít na web ragauian.cz. Dobré by bylo přečíst článek 2000 LET PAPEŽSTVÍ, HISTORIE PLNÁ CÍRKEVNÍCH ZLOČINŮ PROTI LIDSKOSTI a také článek DVĚ ŠELMY VLÁDNOU ZEMI.
  Podle Janova zjevení se má jednat o tyto antikristovské mocnosti:

  Drak = Satan
  první šelma = papežská římskokatolická církev
  druhá šelma = USA-FED(Ilumináti)

 • Marek-ještě k těm protestantům-ti si nemají s římskokatolickou církví,co se zvěrstev týče absolutně co vyčítat-jestliže na ůzemích ovládaných ŘK byli protestanti vyháněni nebo ve velkém likvidováni,tak na ůzemích ovládaných protestanty probíhalo ůplně to samé,i když je pravda,že co se týče sadismu a zvěrstev,byli protestanti přece jen mírnější-doporučuji k přečtení např. knihu Dějiny inkvizice

 • Marek-v tom časopise psali,že na našem ůzemí žádní kelti prostě nebyli,max pár obchodníků,rovněž tam psali,že žádný kmen bójů s největší pravděpodobností neexistoval a jestli ano,bylo to v poddunají-Tzn. dnešní Rakousko,jižní Německo,možná Slovensko,ale určitě ne na ůzemí ČR-napsal jsem to dost jasně?Jestli tady žádní kelti nebyli,tak asi nemohli ani nikam zmizet

 • Ruda myslí Katolickou cirkev v době schyzmatu, ale zapomíná na protestantské cirkve, které proti tomuto bojovali viz naši husité a taky Zombie uvádí jednostranné údaje, neboť milosrdenství ve jménu Krista bylo mnohem více – v Islámu nic takového není. Co se ketlů týče respektive kmene Bójů po nichž se dochoval původní nazev naší země Bohemia, tak ty nezmizely – někteří odešli, ale mnoho jich zůstalo i po příchodu germánů, kteří taktéž tu žily zároveň se slovany, nelze tudíž říci, ze jsme jenom slované.
  Co se Marie týče tak kříž není původní znak křesťanství, ale ryba, navic kříž je často vnímán jako negativní symbol.

 • Marie-o tom samozřejmě vím,ovšem oni usuzovali že ta pohřebiště jsou keltská pouze z pár keltských předmětů v hrobech-jenže ty pocházejí nejspíš od kupců,které si oni zemřelí za něco směnili.Dokonce v onom časopise psali,že dokonce žádný keltský kmen bójů ani neexistoval a jestli vůbec ano,určitě to nebylo na ůzemí ČR-píšu Vám jen to,co jsem se dočetl v onom časopise,protože já nejsem archeolog a ani mě historie čech nezajímá-časopis se jmenuje tuším Svět na dlani a zabývá se nejnovějšími vědeckými a technickými objevy-mám ho v práci a odkaz na konkrétní číslo Vám můžu dodat později,můžete si to přečíst sama.A pro Runnera-píšete pěkný sračky-klasický keltský kříž najdete snad na všech hřbitovech ve Francii,Belgii,Irsku nebo Británii-je to klasickej kříž a v něm kolo-zatímco pokud vím,neonacistický symbol vypadá snad trochu jinak-rovnoramenný kříž v kruhu

 • Tak to je mazec, když zapšklej komanč Kašuka vyzývá k nošení kříže a nabádá nás, abychom se stali křižáky! Já myslím, že by si měl místo kelťáku, což je mimochodem jeden ze symbolů neonacistů a používá se jako zástupný symbol za svastiku (pro pana Kašuku – je to zástupný symbol za hákový kříž) pověsit na krk svoje oblíbené náčiní srp a kladivo, nejlépe pak v reálné velikosti, aby to nikdo nepřehlédl.

  http://halonoviny.com/tag/ladislav-kasuka/page/2/

 • Vzkaz zomibie 666 zní: V Praze 6 Řeporyje – Ruzyně bylo odkryto velké pohřebiště Keltů. Po prvé bylo keltské pohřebiště objeveno v r. 1958 a sahalo až do obcí v Praze-západ. Druhé pohřebiště bylo objeveno při stavbě nadjezdu u výpadovky na Karlovy Vary. Pokud si dobře pamatuji, tak archeologové říkali, že je to z období 3.500 let před naším letopočtem. Jinak křížek již rok a půl nosím na krku jako šperk. Nosím ho pro svou ochranu a aby měli muslimové vztek. Přitom můj názor na církve se nezměnil a prakticky nikdo se ani nesnaží o opak.

 • Sice si autora článku vážím ale mám ke kříži velké výhrady.Ve jménu kříže bylo i u nás povražděno obrovské množství lidí.Hodně přes 140 000 rodin muselo uprchnout do exilu
  pro své vyznání.Byli to povětšinou rodiny ,které tady museli vše zanechat a utéci.Vím o čem píši.Moji předci museli také po Bílé hoře uprchnout ze země.Souhlasím s tím,že je nutné se zlu postavit.Ale tím zlem je režim USA,Izraele a Británie.Těm je nutné se postavit.Byli jsme proti své vůli zavlečeni do NATO a nyní nás zločinci za pomocio zrádců z naší tzv.vlády tlačí do války.

 • Já si kříž na krk nikdy nedám,podle mě je křesťanství a církev ůplně stejné odporné a hnusné svinstvo jako islám!!!A autor se trošku mýlí-podle nejnovějších výzkumů nemají češi společného s kelty absolutně nic-kde by se taky tady v té prdeli vzali nějací kelti????

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*