Pomatená učitelka Štěpánová obnažila krutou realitu Českého školství

Pomatená učitelka Štěpánová obnažila krutou realitu Českého školství

Paní učitelku není za co pochválit, ale v žádném případě se jí také nemůžeme smát. Ona odsunula oponu toho, co si mnoho z nás ani neuvědomovalo. Veřejně ukázala, jakým způsobem jsou cíleně deformovány už malé děti ve škole.

Na úvod bych rád poznamenal, že se nám v minulosti ten socialismus tak nějak nepovedl a to z příčin objektivních, ale i smyšlených. Kdyby západ nechal východní blok socialistických zemí v klidu žít a rozvíjet se, tak by byl obrázek socialismu diametrálně odlišný od toho, co jsme zažili. V mnoha ohledech nesou vinu za klopýtání socialismu i sami komunisté. Vytvořili si totiž zcela v rozporu s učením Marxismu ve společnosti jakousi třídu privilegovaných elitářů, kteří zneužívali své postavení a moc. Šlo tedy o odklon od programové podstaty budování beztřídní společnosti. Že to bylo stále více vidět víme všichni.

Je otřesnou ostudou, že učitelka vysloví nesmysly o tom, jak si ona a její žáci přejí, aby ten komunismus už skončil. Devadesát procent společnosti dobře ví, že žádný komunismus nebyl. Muselo by totiž dojít ke změně společenského řádu. To se nikdy nestalo. Nepřekvapuje mě, že se bláboly paní učitelky líbí panu Štětinovi-tomu se líbí vše, z čehož může mít jakýkoliv profit. Tento bezpáteřní komunistobijec, oportunista, řiťopich a hlupák, jenž byl v KSČ a studoval v Moskvě, to nemá se svou psychickou poruchou skutečně jednoduché. On chce peníze a díky nim ztratil rozum tak, že neví kam patří. Nedovedu si představit, že tento člověk vystudoval vysokou školu, protože neví zhola nic anebo cíleně veřejně lže.

Petra Štěpánová Foto: Česká televize/ youtube.com
Petra Štěpánová Foto: Česká televize/ youtube.com

Paní učitelka lže také, ale tam je to mnohem horší. Důsledky jejího počínání odnášejí děti zkresleným pohledem na svět a na lidi. Není to však problém této jediné učitelky. Ono se takto víceméně učit musí. Mám tři děti a mám se školou mnohé zkušenosti. Mnohokráte jsem protestoval proti účelovým výkladům určitých událostí a věřte mi nebo ne-bylo mi sděleno, že učitelé vědí, že to bylo jinak, ale učit se daná věc musí právě takhle. Je to tak nařízeno a pravda se říkat dětem nesmí. Vůbec tedy neplatí slova-NEJSME JAKO ONI. Vy jste ještě horší páni demokrati. Ta psychicky narušená učitelka ve své zabedněnosti národu ukázala, jak je to s naším školstvím a jak jsou křiveny naše děti. Mainstream a propaganda masírují už malé děti, protože tyto lehce podlehnou, neb nemají znalosti a zkušenosti. Není tedy ostudou jen paní učitelka, ale ostudné je školství jako celek. Jsem přesvědčen, že se najdou tací, kteří veřejně přiznají, že se s těmito postupy již setkali.

Nejvíce mě však zarazila tvrzení, že svět od nacismu osvobodily USA. Že je to lež a klam je jasné, ale v konečném důsledku jde o popírání Ruských obětí v boji s nacismem. Rusů zemřelo 27 milionů-tedy o 21 milionů více než židů. Toto tvrzení je horší, než popírání holocaustu a to je tedy odporné. Kolik zemřelo Čechoslováků, kteří postupovali z Ruska s rudou armádou!! Tady se veřejně plive i na vlastní oběti v boji proti nacistům, plivete na generála Svobodu. Jistě-osvobodili nás Američané!!!

Paní učitelko-běžte se léčit. BOHNICE ČEKAJÍ.

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Pomatená učitelka Štěpánová obnažila krutou realitu Českého školství

 • Možná, že ta pomatená učitelka otevře oči opravdovým učitelům. Že si uvědomí, že nemohou takové pomatence mezi sebou trpět. Pokud ano, musí počítat s tím, že učitel nebude uznávanou autoritou, že učitele budou brát žáci jako méněcenné a budou si myslet, že si do nich mohou kdykoliv praštit a různě je šikanovat. Učitel by měl být žákům i vzorem. Vím, že většina kantorů je vzdělaná a nejsou to ideologičtí či náboženští fanatici, ale stačí jeden blázen a pohled bude na všechny učitele pokřivený. Pedagogický sbor na jednotlivých školách by si to měl ohlídat. Horší je to pak s personálním obsazením ministerstva školství. Už dlouho je tento post považován za cosi podřadného, co se jednou nabídne feťákovi, který se hlásí ke kouření marihuany, jindy zase poblázněné političce, která chce vzdělávání úplně zbrzdit, protože jen nevzdělaný národ je manipulovatelný. Školství nesmí být na vedlejší koleji, kterou řídí neschopní nebo všehoschopní. Vzdělání je naší zbraní proti potlačení národa. Nenechme si ho vzít takovými ubožáky. Pokud se na škole vyskytuje tvor podobný Štěpánové, dejte své děti na jinou školu. Pak si dají ředitelé škol pozor na to, koho zaměstnávají.

 • Každý organizovaný systém vytváří prostředí kde moze existovat, to znamená likvidaci nepřátel včetně pravdy.
  A len tak na okraj, většinu z tych 27 miliónov má na svědomí Stalin a nie Hitler, ale to je zasa ten typ pravdy která je zakázána.

 • · Edit

  Nikoliv paní, ale soudružka učitelka. Jak jinak nazvat všechny ty havloidy a pravdoláskaře, kterým za více jak čtvrt století nedošlo, že ta jejich velká vítězná revoluce byla marxistická, že Havel zde zaváděl neomarxismus, abychom povolně bez odporu přijímali hordy muslimů, že Brusel dnes řídí radikální neomarxisté a všichni sluníčkáři jsou ultralevicoví neomarxisti, kteří se tak akorát zmůžou na to válet se ve vlastních výkalech pod vlivem drog. A přesně takové deprivanty vám „vychová“ totalitní soudružka učitelka Štěpánová, tak jí svěřte svoje děti, jako bonus jim vysvětlí zaručeně najzaručenější dějiny.

 • Pane Rambousku, můžete mi říct, jestli umíte napsat i něco, co by se mi nelíbilo a s čím bychom – můj muž a já – nesouhlasili?

  Ne, raději to neříkejte : )

  Máte naprostou pravdu, ačkoliv se v jednom trošilinku mýlíte. Na paní učitelku jsou Bohnice málo – no, ale snad tam mají ještě klece, tak by to možná šlo. Ale musela by mít i ten náhubek jako Hannibal Lecter.

  Škola v posledních 10-ti letech vypadá tak, jak vypadá. Místo výuky hudební výchovy učitelka pouští děckám Rytmuse, takže nejen že neznají, kdo napsal Rusalku nebo Vltavu, o naší hymně vědí jen to, že asi nějaká je, místo tělocviku hrají občas vybíjenou, občas žáci místo cvičení stěhují skříňky z kabinetů – přeskočit kozu neumí skoro nikdo… Na naší základní škole si už dávno zkouší moderní „inkluzi“ žáků, tudíž absolutně slabí žáci nesmí dostat špatnou známku, protože mají jiný systém hodnocení, ti dobří a ti ještě lepší dodělávají doma věci z hodiny, protože se to fakt nestihne, když musí učitelka vysvětlovat slabému žáku to, co prostě nepochopí – ti lepší učitelé už od nás odešli. Buď sami, nebo k tomu byli donuceni vedením školy. Dcerka mi tehdy v 6. třídě začala stávkovat, že ona se nebude učit a ne a ne a ne, že její spolužačka neměla písemku ani dokonce dopsanou a pak ji dostala opravenou a celou červenou od učitelčiny propisky, měla tam kolem třiceti chyb a dostala za 3 a dcerka měla chyby 2 a dostala také za 3.

  Tak kde je ta spravedlnost a láska a pravda. No ale asi za to můžou komunisti nebo rusáci. Ale jak to vysvětlíte děcku. Jak děcku pak vysvětlíte třeba i to lhaní učitelky, která cíleně manipuluje dětmi?

  Dovětek o naší ZŠ: je zde malá škola, asi 120 žáků, kdyby se jejich počet snížil, tak školu zruší, proto obec dotuje slabší děti, aby odsud nejezdily do města do „letecké“ školy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*