„Pomáhat a chránit“, ovšem ne vlastence…!

„Pomáhat a chránit“, ovšem ne vlastence…!

Přes četná zastrašování si dovoluji opět vyjádřit názor většiny vlastenců naši země a budu v tom nadále pokračovat ! „Rasistické a xenofobní výroky na Facebooku zaměstnávají policii, hrozí za ně až tři roky vězení“. A jak bude policie posuzovat výroky imigrantů vůči nám typu „my vás, vy bíle svině, stejně všechny podřežeme“ ! Opět dvojí metr ?

Vlastní národ a jeho názor potlačovat a trestat a „pomáhat a chránit“ imigranty, kteří nás chtějí vykořisťovat a vyvraždit ? Vážení občané, vlastenci, vy, kteří každé ráno vstáváte do práce, abyste mohli státu poctivě odvádět daně, důstojně žít a starat se o své milované děti, to nás chce policie stíhat, ohradíme-li se proti tomu, co na nás naše vláda pod taktovkou EU a USA v souvislosti s imigrační politikou připravila.

Nela Lísková  Foto: Facebook Nely Lískové
Nela Lisková Foto: Facebook Nely Liskové

Když se nám nelíbí, že na palubách lodí, které do Evropy přivážejí desetitisíce uprchlíku jsou další desetitisíce zbraní a munice, kterou nebudou váhat použít proti nám a proti naši milovaným dětem ! Protože za tímto jediným účelem masově do Evropy imigranti připlouvají… A my, kteří se ohradíme máme být trestání ? Proboha, za co ?

Za to, že jsme s naši ne zrovna vlastenecky orientovanou vládou dospěli do stádia, kdy je nám upíráno právo na život, svoboda projevu a právo na svobodný život ? To si pánové ve vládě opravdu myslíte, že díky tomu, že pár „vyvoleným“ kvete miliardový business s uprchlíky, budeme jen nečinně přihlížet, jak nám špinavci bez známky intelektu znásilňují nebo zabíjejí naše holčičky a ženy, protože přesně na těchto zvěrstvech je založena jejich víra a náboženství ? Takže je to vlastně v pořádku a ničeho nezákonného se dle jejich vyjádření nedopouštějí.

Kdo si myslíte, že jste a kdo vám dal právo s námi takto zacházet ? Asi jste ještě neviděli pořádně naštvanou matku bránící své dítě, protože já jsem jedna z nich ! A píšu vám jménem všech matek a otců. Budeme bránit své milované rodiny a svou drahou vlast ! I když nám v tom intenzivně bráníte. Můžete se stydět ! Český národ vám toto nikdy neodpustí a nezapomene… ! Vrcholem všeho je, že se premiér Sobotka chystá odcestoval do USA řešit problémy s ISIS. Vždyť právě ISIS je produktem USA.

Co mu tam asi tak poradí ? Jak nás „humanitárně odstranit“ ? To už jsme tady měli v případě Havla a Srbska. Jen bomby v našem případě vystřídají konvenční zbraně, znásilňování a podřezávání hrdel… To je mi panečku vyspělá civilizace ! A po tom všem, co jste nám provedli a jakou vraždící, primitivní svoloč taháte do naši země, máte ještě tu drzost, nás většinu národa, vlastence, vydírat a trestat za to, že nás svým špatným rozhodnutím ohrožujete na životě a že po zkušenostech z jiných zemí v Evropě tady imigranty nechceme !

Ano, nechceme, protože naše kultura a náboženství jsou a vždy byly, což je z historie patrné naprosto neslučitelné. A promíchávat takto násilně společnost a vytlačovat nás, původní obyvatele civilizované Evropany je ta nejhorší prasárna, jakou jste nám, kdy udělali. A že jich už bylo… Jste to právě vy, naše vláda, kdo nás dohnal k tomu, že se připravujeme na obranu vlastních životů. Vy to tady „zabalíte“ až bude nejhůř a v klidu si zajištěni na další generace vycestujete do bezpečí, ale většina národa poctivě pracuje a nekrade a nemůže si tento krok pro záchranu vlastního života dovolit. Je velmi smutné, že jste tak snadno podlehli agresivnímu vlivu USA a význam slova vlastenec jste účelově zaměnili za pojmy jako jsou rasista, xenofob, fašista…

 

Nela Lisková

Publikováno se svolením autorky

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “„Pomáhat a chránit“, ovšem ne vlastence…!

  • Milá Nelo, máte naprostou pravdu, ale mrzí mě, že s Vámi tady všichni souhlasíme, ale tím to také většinou končí. Navrhněte kdy a kde se my všichni stejného smýšlení sejdeme. Já tvrdím, že pokud se má v takové situaci něco opravdu změnit, a to opravdu k lepšímu, musí se národ zvednout a táhnout proti té svoloči, která si říká vláda a konečně jim ukázat, co je to revoluce (žádná SAMETOVÁ ale SAMOPALOVÁ). Je mi to líto, ale jinak to už asi nepůjde. Lidi PROBERTE SE už konečně. Nenecháme v tom Nelu přece samotnou!!

  • Masově věznit za pravdu se v naší zemi povedlo naposledy v padesátých letech. Že by si to chtěli novodobí soudruzi zopakovat?

  • Západní moc musí padnout. Dokud elity kradou, jsou nekompetentní a vymývají lidem mozky pomocí televize… dá se to tolerovat. Ale tím, že používají jako nástroj moci terorizmus, bombardování civilistů, znásilňování, brutální popravy, aranžování mrtvých dětí aby pro média „lépe vypadaly“… to jsou věci, které západní elity nakonec položí. Loutkář který dělá nepěkné věci skonči, i když je vidět jen trošku a prsty USA jsou už vidět víc než dost.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*