Polský poslanec je hrdý, že Polsko nepřijalo jediného muslimského migranta: „Je to válka civilizací“

Polský poslanec je hrdý, že Polsko nepřijalo jediného muslimského migranta: „Je to válka civilizací“

Dominik Tarczyński je hrdý na to, že Polsko nepřijalo jediného muslimského přistěhovalce ze Středního východu. V rozhovoru pro švédské noviny Nyheter Idag, polský poslanec poslal švédskému lidu jasnou zprávu: Změňte vládu.

Tarczyński je poslancem vládnoucí strany Právo a spravedlnost a také významným členem Rady Evropy.Pro Tarczyńského je jeho děda Józef Albiński jeho skvělým modelem v boji proti komunistům a dalším nepřátelům.

Albiński (přezdíván Liška) byl podzemním vojákem po roce 1945 proti Sovětům. „Chtěl by, abych bojoval za svou zemi, protože bojoval za mě,“ říká Tarczyński o svém dědovi.

Na otázku, zda si dokáže představit nějakou situaci, že by Polsko přijalo muslimské migranty, důrazně odpověděl: „Ne ne ne! Absolutně ne! Znovu a znovu, miluji mou nulu“. Pokračoval s tím, proč by Polsko nemělo přijmout jediného muslimského migranta.

Jelikož je Švédsko téměř na opačné straně barikády, co se imigrace týče, Tarczyński sdílí své starosti o tuto zemi.

„Obávám se, že tak silná země jako Švédsko ztrácí moc nad tím, co se děje na jejich vlastních hranicích,“ tvrdí. „Starší generace je skvělým modelem v boji proti komunistům a dalším nepřátelům. Mám jasný vzkaz pro švédský lid: Změňte vládu.“

Švédská vláda není ohromena a obviňuje Polsko, že není solidární vůči ostatním zemím EU, které dostávají velký počet migrantů. Ministr spravedlnosti Morgan Johansson dokonce označil oslavy polského národního dne za „Velkou pravicovou demonstraci v Polsku“.

Během střetů v tomto letním období veder, Tarczyński řekl Nyheteru Idagovi: „Naše srdce jsou se švédským lidem, nikoli se švédskou elitou.“

Nyní, když se blíží volby ve Švédsku, Tarczyński doufá, že Švédsko dopadne jako Polsko tím, že bude volit pro konzervativní vládu.

Tarczyński také ostrými slovy vysvětlil, proč Polsko chce po Německu reparace z druhé světové války. Lidé přišli o své domy, lidé byli zabiti a celé země byly zničeny.

Tarczyński uvedl, jak byly polské budovy zcela nebo částečně zničeny během druhé světové války. Nyní jsou renovovány a v celé své kráse. „Proto musí Německo zaplatit,“ vysvětlil.

 

(Dominik Tarczyński  Foto: PR24/Mateusz Rekłajtis)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Polský poslanec je hrdý, že Polsko nepřijalo jediného muslimského migranta: „Je to válka civilizací“

  • Je jen otázka času, kdy to v Německu, Švédsku a všude, kde jsou vítači, praskne. V Německu to skončí občanskou válkou. Nenechme se do toho vtáhnout. Je jisté, že příjem migrantů skončí. Až se tak stane, tak ti, kteří už napadli Evropu, se chopí zbraní a začne opravdový boj o přežití. Politici to ví a proto se bojí migraci najednou zastavit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*