Polsko podpořilo Trumpa: Odmítání muslimských migrantů je nejlepší metoda proti terorismu

Polsko podpořilo Trumpa: Odmítání muslimských migrantů je nejlepší metoda proti terorismu

Odmítnutí umožnit muslimům masově migrovat zůstává nadále nejlepší metodou, jak se bránit terorismu, podle polského politika, který uvedl, že zákaz cestování prezidenta Trumpa je efektivním řešením jak udržet Američany v bezpečí před útoky, ke kterým dochází v Evropě.     

„Pokud jde o snížení pravděpodobnosti, že Polsko bude zasaženo islamistickými teroristickými útoky, jedinou osvědčenou metodou je nedovolit vstup muslimským migrantům,“ řekl Ryszard Czarnecki  místnímu rozhlasu po útoku v Londýně.

Připomínajíc, že děti islámských přistěhovalců byly zodpovědné za velké množství útoků inspirovaných Islámským státem na evropské půdě, poslanec Evropského parlamentu Práva a spravedlnosti (PiS) uvedl, že Polsko se „učí z chyb“ ostatních národů na Západě a proto odmítá „otevřít své dveře islámským migrantům.“

Na dotaz, zda si myslí, že politici, kteří vedou Polsko mají nějakou dobrou radu, jak se vyhnout terorismu v Británii, která za tři měsíce zažila tři džihádistické útoky, Czarnecki uvedl, že má „velmi specifický koncept – žádní islámští imigranti.

„S ohledem na Británii jsme jim již několikrát řekli, že musí deportovat, ne tolerovat, radikální migranty.„Polsko naštěstí nedělá takové chyby, které udělaly jiné země, pokud jde o naši přistěhovaleckou politiku, a proto nemáme bolesti hlavy,“ uvedl europoslanec, který sedí ve Výboru pro zahraniční věci Evropského parlamentu.

Deník Breitbart uvedl: V projevu před polským parlamentem na konci minulého měsíce po teroristickém útoku v Manchesteru, který měl na svědomí 23 dospělých a dětí, včetně polského páru, premiérka Beata Szydło odsoudila „politické elity“ Evropy a varovala, že kontinent musí nasadit „silné politiky“, kteří budou ochotni bojovat proti terorismu.

Když hovoříme o nutnosti jednat, Szydło uvedla: „Kam směřuješ Evropo? Vycházej ze svých kolen a z letargie, nebo budeš denně plakat nad svými dětmi.“

Polská premiérka v současné době bojuje proti plánům Evropské komise pro každý členský stát, který se přihlásil do společného evropského azylového systému, zapojit se do migračních kvót a přerozdělit migranty, kteří v současné době žijí v Řecku a Itálii.

V reakci na stanovení červnové lhůty Evropské unie, podle které musí Polsko a Maďarsko přijmout přistěhovalce, nebo budou čelit sankcím, ministr vnitra Mariusz Błaszczak trval na tom, že žadatelé o azyl ze třetího světa způsobí Polsku škody „mnohem větší“, než by mohl být trest z Bruselu.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*