Polská zdechlina reinkarnovala v Praze na argentinského býčka

Polská zdechlina reinkarnovala v Praze na argentinského býčka

1.000 Korun za porci v luxusní restauraci této delikatesy. A co naše státní orgány ? Žádný zákaz dovozu polského masa se nechystá. No a tak si tady v té naší české kotlině žijeme.Už druhý den vídáme v médiích otřesné videozáznamy polomrtvého hovězího dobytka z jatek v Polsku, hnusné shnilé maso a komentář, že toto maso se dostalo v Evropě ke spotřebitelům. Ze začátku se to prý naší republiky netýkalo.

Po několika hodinách jsme se všichni dozvěděli, že tento odporný hnus skončil i v naší republice. A že prý si ho odebraly luxusní podniky v Praze, kde se stal zázrak a z této zdechliny se prodávaly delikatesy z argentinského býčka. 1.000 Kč za porci a možná to i pošilhávalo po „michelinské hvězdě“.

Teď si asi každý z nás oddychne, ještě že do těchto restaurací nechodíme a těm snobům to přejeme. A pokud by náhodou patřili k „pražské kavárně“, tím spíš.

Jenže okamžitě člověka napadnou opodstatněné pochybnosti, že když se tento sajrajt prodává v luxusních zařízeních, co se asi prodává tam, kde nakupují miliony našich spoluobčanů ?

Tím spíš, že naše odpovědné státní orgány opět blekotají cosi o tom, že ty krávy v televizi a maso z nich sice vypadalo katastrofálně, ale že vlastně bylo úplně v pořádku a není žádný důvod zavádět zákaz dovozu masa z Polska.

Mám Poláky rád, ale s těmi potravinami to tedy přehání. A to opakovaně.

A rada našich kontrolních orgánů ? Informujte se, z jaké země původu to kupované zboží je.

A jak že to bylo s tou polskou zdechlinou ? Aha, že jde o argentinského býčka …
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*