Politika ČSSD je politikou falešných slibů a špatného hospodaření!

Politika ČSSD je politikou falešných slibů a špatného hospodaření!

Nově představený volební program oranžové květiny ČSSD je silně levicový, na socialistickém základě a přehnaně populistický.

Sociální demokracie s příchodem nového volebního lídra v podobě Lubomíra Zaorálka otočila své předvolební kormidlo silně doleva a bude doufat, že jim lidé na jejich předvolební sliby v podobě podbízení se penězi nás všech opět skočí. Je to jejich neskutečné přání a pár jedinců na to zcela určitě nachytají, ale jsem přesvědčen, že už jich nebude tolik, jak to bylo v minulých letech.

Lidé totiž z oranžových slibů procitli a dávají to jasně najevo ve všech současných předvolebních průzkumech, ve kterých se sociální inženýři stále více propadají k jednociferným číslům. Není také divu, jelikož před sněmovními volbami v roce 2013 na plná ústa Sobotka sliboval, že zruší církevní restituce a jak to dopadlo? Skutek utek a ani jednou se o tom na vládním poli nemluvilo. Byla to od ČSSD podlost, jelikož tímto slibem vyhráli volby. Myslím si, že si to lidé velice dobře zapamatovali a již vědí, že se nevyplácí slibům oranžové květiny věřit.Další věci, na základě kterých by jim měli dát lidé stopku, jsou některá současná prohlášení jejich nejvyšších představitelů. Výzva premiéra Sobotky k přijetí eura v ČR, jelikož je prý euro stabilizační prvek, je ukázkou absolutního amatérismu. Vlastní měna je totiž jedním z pilířů ekonomické suverenity země a umožňuje České republice určitou reakci v oblasti makroekonomických změn ve světové ekonomice. K přijetí eura není v tuto chvíli žádný ekonomický důvod, kromě tlaku zahraničních korporací, které zde mají své montovny.

Od dalšího prohlášení předsedy Senátu Milana Štěcha se dokonce někteří sociální demokraté distancovali, na čemž je vidět, že levá neví, co dělá pravá. Pan Štěch by chtěl navýšit odvody živnostníkům na úroveň zaměstnanců, aby bylo více lidí, kteří by mohli pracovat v zahraničních montovnách za mzdy, které připomínají sociální dávky. Tímto by se de facto zrušilo živnostenské podnikání.

Na to všem je vidět, že politika sociální demokracie škodí zájmům českých občanů. Je to politika naprosté regulace a kontroly, kde podnikatelé budou závislí na dotacích. Je to politika falešných slibů, špatného hospodaření a plné závislosti na Evropské unii a nadnárodním řízení České republiky.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Politika ČSSD je politikou falešných slibů a špatného hospodaření!

 • Zaorálek slíbil, že vrátí byty OKD lidem. Opět slib před volbami. Vzpomeňte si, jak ČSSD slibovala dodatečné zdanění církevních restitucí před minulými volbami. Nyní Zaorálek říká, že si nechal udělat právní analýzu a že to není možné. ČSSD existuje jen díky slibům, které nikdy neplní. Vzpomeňte si na Špidlu, když řekl, dostali jsme 30 procent, tak budeme sliby plnit na 30 procent. ČSSD je nevolitelná strana.

 • Osud ČSSD je zpečetěn. Díky Sobotkovi a Chovancovi, kteří vyštvali ze strany každého, kdo by mohl být lepší než oni, skončí ČSSD na smetišti dějin.
  – Po volbách nebude mít dost sil na to, aby držela stranou exekutory a proběhne exekuce na Lidový dům.
  – Po volbách nebude dost koryt pro všechny, kteří koryta očekávají a rozpad ČSSD se urychlí. Ti, na které koryto nezbude, přejdou jinam, kde koryto získají.
  – Po volbách nebude mít ČSSD dostatečný vliv ani na to, aby bránila vyšetřování loupeží, kterých se funkcionáři dopouštěli – OKD ….
  – ČSSD nemá vedení, nemá směr. Je to parta, kde každý může vykřiknout jakýkoliv štěk – viz Štěchův štěk o OSVČ. Je vidět, že dělají předvolební výkřiky nekoordinovaně a bez předpokladu, že by cokoliv z těch výkřiků chtěli po volbách plnit. Ani funkcionáři ČSSD neočekávají výhru ve volbách, tak slibují, co je napadne.
  Volit ČSSD je stejné, jako hodit hlasovací lístek do kanálu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*