„Politická korektnost“ umožnila bez povšimnutí volební podvody v muslimských oblastech

„Politická korektnost“ umožnila bez povšimnutí volební podvody v muslimských oblastech

Zveřejněná zpráva odhaluje, že v muslimských komunitách může kvůli „politické korektnosti“ docházet k volebním podvodům.

V muslimských komunitách byl povolen volební podvod kvůli „politické korektnosti“, odhalilo šetření, které požaduje nebývalé reformy britského hlasovacího systému.

Ve zprávě akreditované vládou, sir Eric Pickles, bývalý ministr konzervativní vlády varoval, že úřady jsou „ve stavu popírání“ a „zavírají oči“ před volebním podvodem.

Není to vůbec překvapující. Žijeme v těchto dnech v tak politicky korektní společnosti, že kdybyste na moment začali zpochybňovat otázku kroků menšinové skupiny, byli byste označeni za krajně pravicové rasisty.

To mi připomíná skandál Rotherhamských gangů, když policie odmítla zasáhnout kvůli obavám z toho, že budou důstojníci označeni za „rasisty“.Pickles uvedl, že existují důkazy o podvodech voličů „zejména v komunitách pákistánského a bangladéšského původu“, ale že byly tyto případy ignorovány kvůli „nadměrné citlivosti na etnickou příslušnost a náboženství“.

Sir Eric varuje, že „náročné otázky“ ohledně soudržnosti společenství by nikdy neměly být „ospravedlněním“ pro to, že „se nedokázalo dodržovat právní stát a chránit britskou svobodu“.

Picklesovy připomínky učinily řadu doporučení pro premiérku Theresu Mayovou, a vyzývají k tomu, aby lidé požadovali identifikaci při hlasování a přítomnost policejních kontrol ve volebních místnostech, aby se zabránilo zastrašování.

Pro všechny volby by měla být poskytnuta identifikace.

Navíc musí vláda mnohem více vynaložit úsilí v boji proti volebnímu podvodu prostřednictvím systému poštovního hlasování.

Mám podezření, že Labouristická strana je proti jakémukoli vyšetřování volebních podvodů muslimských komunit v této zemi, protože většina muslimů Labouristickou stranu podporuje. Rád bych se však mýlil.

 

(Yourbrexit/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: http://yourbrexit.co.uk)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*