Politička KDU-ČSL vyhrožuje sociálkou rodičům, kteří nepošlou své dítě na multikulti akci

Politička KDU-ČSL vyhrožuje sociálkou rodičům, kteří nepošlou své dítě na multikulti akci

Byl jsem v šoku, když jsme si potvrdil neoficiální informací o tom, že brněnská politička za KDU-ČSL by nejraději poslal sociálku na rodiče, kteří si nepřejí, aby na české škole probíhala multikulturní propaganda.

Oficiálně celou věc potvrdil záznam z jednání zastupitelstva v Brně – Bystrci, kde „radní a zároveň učitelka ze ZŠ Heyrovského Eva Barovjanová v této pasáži hovoří v souvislosti s osobou pana Charouse o extremismu a podivuje se, proč proti projektu EDISON vůbec začal brojit. V jednu chvíli se však nechává poněkud unést emocemi a tvrdí, že by otce zdejší žákyně deváté třídy „dala na OSPOD“, informují PL zde.

OSPOD je zkratka pro Orgán sociálně-právní ochrany dětí, lidově řečeno sociálka. Nečekal jsme, že v dnešní době, kdy se KDU-ČSL snaží prezentovat v pozici ochránců původní evropské kultury, bude politička KDU-ČSL volat po stejných metodách, jako využíval bolševicky, nacisticky či dnešní multikulturní režim v Norsku.

Ale vlastně mne to již nepřekvapuje. V rozhovoru mi totiž slovenský expert na neomarxismus Pavol Fendek potvrdil, že cílem neomarxistů je a bylo infiltrovat svými myšlenkami, jako levici, pravicí a tak i křesťanské a konzervativní strany a právě chování političky z KDU-ČSL tomu přesně odpovídá.

Zažil jsem komunismus jako dítě a tak si toho moc nepamatuji, ale starší kolegové mi popisují, jaké problémy měli rodiče jenž si veřejně dovolili ozvat proti učení marxismu-leninismu a je šokující, že politička za KDU-ČSL volá po podobných reakcích, jako marxisté-leninisté – zásah sociálky v rodině odpůrců, který může skončit odebráním dětí!

Ano, milí spoluobčané. Smiřte se s tím, že marxismus-leninismus byl v naších školách nahrazen učením multikulturalismu a tento multikulturalismus se tak stal novou státní ideologií po bolševismu, tedy je to jen marxismus 2. jenž ovšem dnes podporují nejen levičáci, ale i pravice a Lidovci.

Ale nejsem úplně zbaven naděje, že se jím podaří většinu národa zblbnout to s nepodařilo ani komunistům za 40 let propagování marxismu-leninismu ve školství. naopak rodiče se prostě téhle multikulturní diktatuře ve školství přizpůsobí a budou dále dětem doma říkat jak se věci ve světě mají, i když se to podobným multikulturním fanatikům, jako je politička z KDU-ČSL, nebude líbit ….

Fotografie Evy Barovjanové z webu bystrcnik.cz

eva bajovranova
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Politička KDU-ČSL vyhrožuje sociálkou rodičům, kteří nepošlou své dítě na multikulti akci

  • Rodiče nenechte si to líbit. Proč o programu EDISON, který si v tichosti odsouhlasili na ministerstvu školství není ve veřejných sdělovacích prostředcích ani slovo. V televizi je pořád Kalousek a tyto ožehavé tragické rozhodnutí o tom se vůbec nemluví a Proč o tom upovídaná Valachová nemluví s veřejností ? Spousta lidí ani o tom neví jak vytvořili plán o zblbnutí našich dětí už od mateřských škol .Že by to byl začátek Merkel junge ?: Hlavně, že si na tom neziskovky od Sorose namastí svou kapsu.

  • Cernoprdy mohou volit jenom panbickari a blbci. Laskou k bliznimu Muslimovi nas zavedou jedine do haje. Radsi bych zvolil trefnejsi oznaceni, to si tam dosadte sami. Uz ted se k tomu cili blizime druhou kosmickou rychlosti a jedinou zachranou jsou pristi volby. Bude se opakovat zase vseobecne zblbnuti obyvatelstva jako 1948 a nasledujici 40 lety koncentrak, ktery lidi zlomil ekonomicky i moralne? Tentokrate by to byl Cesky chalifat s brutalitou Nemcu a Muslimu. Tak si vyberte!

  • Bylo by nanejvýš vhodné přejít k praktickým znalostem a dovednostem. Pí. Evu Barovjanovou by odeslal na zkušenou do nějaké Švédské NO GO zóny, aby tam nasála tu pravou multikulti atmosféru. Po návratu by jí umožnil podělit se o zkušenosti s kulturou, kterou vehementně prosazuje doma. Otázkou je, jestli se po takovém obohacení ještě vrátí.

  • Lidovci byli téměř ve všech vládách od roku 1918. Jsou to hadi, kteří nemají vlastní tvář. Za komunistů byli součástí Národní fronty a vesele se podíleli na vládě. Nečekejme od nich, že budou ctít morálku. Jestliže mají nějaký cíl, jdou za ním za každou cenu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*