Politici a oligarchové z Bilderbergu se scházejí a většina médií poslušně mlčí

Politici a oligarchové z Bilderbergu se scházejí a většina médií poslušně mlčí

Jde o neformální skupinu finančních oligarchů a vlivných světových politiků, opředenou mnohými pravdivými i nepravdivými pověstmi, zejména právě vinou mediálního ticha.

První z médií hlavního proudu, které toto podezřelé ticho prolomilo, byla ústecká sekce Idnesu, když se loni Bilderberg sešel v Drážďanech.

http://usti.idnes.cz/utajovane-setkani-organizace-bilderberg-v-drazdanech-pd0-/usti-zpravy.aspx?c=A160610_133241_usti-zpravy_vac2

Alternativní média samozřejmě o této „partě hochů, kteří spolu mluví“, čas od času informují, ovšem např. pokud důvěřujete jen médiím poplatným „evropskému úhlu pohledu“, jako je Česká televize, Český rozhlas, Respekt, Aktuálně, a spol., tak možná ani nevíte, že skupinky typu Bilderberg či Trilaterální komise existují, někteří o nich možná četli na nějakém tzv. „konspiračním webu“, takže si mohou myslet, že si existenci podobných mocenských kroužků vymysleli třeba kremelští propagandisté.A letos se situace opakuje, Bilderberg se opět po roce schází, za posun dobrým směrem považuji skutečnost, že se tato informace tentokrát již dostala i do celostátních zpráv na Idnesu, za což z celého srdce děkuji všem těm, kteří umožnili prolomit ledy záměrného mlčení mediálních pseudoelit, jež si patrně přejí existenci těchto skupin s velkým korupčním potenciálem před prostými „ovčánky“ utajit, čímž paradoxně přiživují vytváření různých dohadů a teorií, co v tom Bilderbergu na nás zase chystají za levoty.

Mocní se scházejí v USA. Bilderberg projedná třináct světových témat

Je tragikomické, že zrovna ve stejnou dobu, kdy „Babišovo médium“ Idnes našlo konečně odvahu naplno informovat o obskurním Bilderbergu, jednají poslanci Evropského parlamentu o svobodě médií v České republice, právě kvůli Babišovi, přičemž na úmyslné a záměrné zatajování důležitých informací třeba našimi veřejnoprávními médii, příp. médii vlastněné panem Bakalou, se tam jistě nedostane buď vůbec, nebo jen velmi velmi okrajově, což považuji za velmi smutné.

A proč píši o korupčním potenciálu? Když se bohatí podnikatelé a mocní politici sejdou za zavřenými dveřmi, bez přístupu novinářů, většinou je to silně podezřelé, neb dá rozum, že spolu asi nebudou probírat počasí. A není podstatné, zda je to na úrovni České republiky, Evropské unie, „západních zemí“ či na úrovni celosvětové, zkrátka, polotajné či tajné schůzky politiků a finančních oligarchů nikdy nevěstí nic dobrého, i když jen těžko spekulovat, jaká témata budou „na pořadu dne“ a co z jejich schůzky vyplyne pro obyčejné lidi.

Takže, tak zvaná „seriózní“ média, vyzývám vás, buďte opravdu seriózní a informujte veřejnost i o takových událostech, jako je letošní schůzka „party mocných“ v USA. A ještě důrazněji to platí pro média levicově orientovaná, která se pasují do role „bojovníků proti finančním oligarchům“, aby nám nalila čistého vína, nekolaborovala s vládnoucími a poctivě své čtenáře informovala o jakémkoli možném propojení byznysu a politiky, Bilderberg nevyjímaje, v opačném případě v podstatě zrazují své levicové poslání a lžou čtenářům do očí!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Politici a oligarchové z Bilderbergu se scházejí a většina médií poslušně mlčí

  • Přehled letošních účastníků je na bilderbergmeetings org a jeden ital, který se ho účastní je v CERNu….

  • Media mlci o vsem co je lidem nebezpecne a dulezite. A to co pronikne se zalhava a autori se pronasleduji. Zijeme ve zdanlive demokracii a v cenzure, pravdu maji jenom USA a EU ve vsem a Putin je padouch a Rusko nas chce prepadnout. Kim nema narok na atom a musi byt znicen, jako Assad a vsichni, kdo nesrazi pred USA kufry a nepodaji hlaseni, ze se podrobuji. To je v kostce to, co kokoti vydavaji za svobodu slova v mediich a smer politiky, kde aktivne vypomahame vrahum a desperadum vsude ve svete.
    Bilderberg je skutecne velice nebezpecna organizace, protoze zdruzuje ty nejbohatsi a nejmocnejsi lidi planety. Rozhodnuti Bilderbergu urcuji pres tyto lidi politiku vlad a deni ve svete. Cilem je jejich chamtivost, dalsi zisky a moc. Problemy lidstva je zajimaji jen potud, ze chteji snizit populaci valecnymi konflikty, ockovanim, GMO potravinami, Chemtrails, ovlivnovanim ionosfery HARPem a jinymi programy. Bilderberg je ztelesnene zlo. Patri k nim i knize Kodl ze Schwarzenbergu, nas multikulti dobrodinec.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*