Policie vyšetřuje záhadného muže, který tvrdí, že „SPÁLIL“ hlasy Strany pro brexit

Policie vyšetřuje záhadného muže, který tvrdí, že „SPÁLIL“ hlasy Strany pro brexit

Zastánce Labouristické strany žijící v Peterboroughu způsobil rozhořčení na Twitteru poté, co se pochlubil tím, že „spálil“ poštovní hlasy, které – pokud by to byla pravda – by pomohly vyhrát ve volbách kandidátovi Strany pro brexit.Policie nyní vyšetřuje muže jménem Alan Roddis, který tvrdí, že je členem uzavřené skupiny „Peterborough Politics“ – populárního místního diskusního fóra na Faceboku, u kterého deník Politicalite dříve odhalil, že podporuje extrémní a antisemitské ideologie, včetně mnoha které vytvořili místní labourističtí aktivisté.

„Ona (Lisa Forbesová) byla nominována (zvolena), protože 3 lidé včetně měl spálili přes 1000 hlasů pro TBP (Strana pro Brexit) a smáli se při tom. Jakékoliv volby v budoucnu, na kterých se bude TBP podílet, mají vládní směrnici, aby se zajistilo, že bude mnoho hlasů spáleno. To je to, co musíme udělat, abychom zastavili fašistickou špínu jako je Farage, aby získal moc,“ uvedl Roddis, jehož bratr také působil ve skupině podporující Labouristy a Hamas – a jsou zastánci Lisy Forbesové.

Poté, co se jeho komentář dostal na veřejnost, lidé požadovali po různých platformách sociálních sítí vyšetřování, ale muž zatím odmítl odpovědět na jakékoli otázky.

Nyní se má za to, že policie se „dívá na tuto věc“.

Prozatím si nejsme jisti, zda se jedná o podvod, nebo zda je to jen další příklad závažných volebních podvodů, ke kterým došlo v Peterboroughu. 

Kontaktovali jsme Alana Roddise přes zlověstný profil na Facebooku, spolu s jeho bratrem, ale nedostali jsme žádnou odpověď.

Komentář se mezitím rychle ztratil.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*