Policie hledá Afghánce podezřelého ze sexuálního útoku na 10letou dívku

Policie hledá Afghánce podezřelého ze sexuálního útoku na 10letou dívku

Australská policie hledá afgánského muže podezřelého ze sexuálního napadení 10leté dívky na veřejných toaletách, zatímco jeho vlastní mladé dcery mohly být také v poblíž incidentu.     

Matka oběti tvrdí, že dceřina „ústa a oči byly zakryty páskou a její ruce měla svázané za hlavou“ při útoku k němuž došlo za denního světla ve sportovním komunitním klubu Blair Athol  během sportovního utkání, píše deník Daily Mail.Dívka uvedla, že řekla svému útočníkovi, že je její matka venku, ale on odpověděl, že ho to nezajímá. Dívce se nakonec podařilo uniknout a ujela na svém kole.

„Je velmi vyděšená, říkala, že jí muž odvlekl na záchod,“ uvedla matka. „Jsem velmi vystresovaná, velmi se bojím a jsem z toho velmi smutná. Chci ho najít.“

Policejní zpráva popisuje podezřelého jako afghánského muže, přibližně ve věku 30 až 50 let, s tmavými vlasy s ofinou, která částečně zakrývá jeho čelo. Muž měl mít na sobě šedé tričko, broskvové šortky a byl ve společnosti dvou dívek ve věku od 3 do 5 let.

Svědci uvedli, že dívky muže oslovovaly „tati“.

Policie zveřejnila počítačově vytvořenou podobu podezřelého a hledá pomoc při jeho hledání u afghánské komunity a také zveřejnila hlasovou výzvu pro tipy v perštině.

Vrchní inspektor Richard Lambert řekl, lidé v blízkosti klubových místností, dětského hřiště, parkoviště nebo veřejných záchodů mohli vidět, jak se údajný útočník choval podezřele, nebo měl neobvyklé chování mezi 16:30 až 18:00.

„Možná si ničeho nevšimli, protože to mohlo vypadat zcela přirozeně, že muž chodil kolem a šel na toalety se svými mladými dívkami.“

Vrchní inspektor Lambert také uvedl, že útok byl obzvláště hrozivý kvůli věku oběti, denní doby a skutečnosti, že byl spáchán během sportovní události, zatímco bylo mnoho lidí v okolí.

Inspektor uvedl, že je znepokojující pomyslet, co se může stát dvěma mladým dívkám v jeho společnosti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*