Polibky Angely jsou skutečně smrtící…

Polibky Angely jsou skutečně smrtící…

Světová média žijí debaklem Angely Merkelové v jejím rodném volebním kraji Meklenbursku – Pomořansku, kde zažila doslova oslnivý úspěch Alternativa pro Německo, ona Alternativa, která je proklínaná a zakazovaná a která odsunula CDU až na 3. místo. Je to jasný signál, že Německo začíná přemýšlet, že vítací politika ve vztahu k uprchlíkům se už všem zajídá. A věřme, že nejen to. Věřme, že v CSU se ještě více posílí názor, že nazrál čas, aby se o funkci kancléře za obě „sesterské“ strany CDU-CSU ucházel kandidát bavorské CSU, a zřejmě by to byl Seehofer.

Z hlediska zájmů Čechů, ale i  Evropy by to bylo velmi dobré, a to nejen kvůli tomu, že razantně chce zastavit migranty. Jak známo, Seehofer vede i samostatnou zahraniční politiku, několikrát navštívil  Putina a zastává názor, že Evropa by se měla spojovat a hledat konsens a rozhodně k tomu nepatří protiruské sankce, které tak idiotsky prosazuje za chvíli již bývalý prezident Obama a právě německá kancléřska a náš Sobotka…

Takže Němci, jen tak dál, vedete si dobře…

Ale nejde jen o Němce.

Před nedávnem Angela Merkelová zavítala také do České republiky…

Jen přesvědčení havlisté plesali, jak Merkelová změní zemi. Články Marjanoviče či Palaty byly v tomto smyslu až žertovné.

My ostatní jsme nevěřícně kroutili hlavou.

Pozvat do Česka nejvíce nenáviděného zahraničního politika může fakt jen člověk chudý duchem. idiot. Jiní to zjemňovali, že jde o polibek smrti před krajskými volbami.

A taky byl.

Výsledek je jasný…

TNS AISA  přinesl čerstvé výsledky : Sněmovní volby by nyní vyhrálo hnutí ANO s 29,5 procenta hlasů proti druhé ČSSD s 18 procenty .ROZDÍL 11%!!! Do  Poslanecké sněmovny dostaly také opoziční KSČM s 11 procenty hlasů, ODS s 9,5 procenta a TOP 09 s 6,5 procenta. Jako poslední by poslanecké mandáty získala nynější koaliční strana KDU-ČSL 5 %, která je na hraně zvolitelnosti.

A to právě svědčí o jedovaté slině polibků Angely Merkelové a naivitě těch, kteří  o ně usilují.

Babiš dělal vše proto, aby se distancoval od Sobotky a aby po boku protimerkelovského Zemana mohl zvolat své protiimigrační věty. To Sobotka se klaněl a přitakával a lidovecký Bělobrádek se snažil vlísat všude, aby se se svou modlou mohl setkat. TOP 09, chválila Merkelovou také do aleluja.

V Česku tak pokračuje základní střet mezi probruselským a promerkelovským havlismem, reprezentovaným TOP 09, Sobotkovým vedením  ČSSD, a lidovci na straně jedné a protimainstreamovým a protibruselským ANO, případně KSČM na straně druhé.

A jak je vidno sázka na Merkelovou  je špatnou kartou.

Kdo jde dnes s Merkelovou, s Obamou, pro uprchlíky a proti Rusku bude poražen.

Je to prosté.

Pádu Sobotkovy,ČSSD, flanďáků Bělobrádka a největšího hochštaplera v české politice Miroslava Kalouska litovat nemusíme.

Takže pánové, jen tak dál.  Alespoň se česká politická scéna vyčistí.

Havlismu už bylo více než dost.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Polibky Angely jsou skutečně smrtící…

  • Afd by vyhrala jeste mnohem vyrazneji, nebyt naproste a trvajici cenzury zlocinu migrantu v Nemecku. I policie ma zakazano davat informace novinarum a verejnosti! Tak se obcane nemohou dozvedet pravdu, co na ne Merkelova Islammutti usila!! To neni demokraticky stat, to je stat, ktery klame a podvadi sve obcany, lze jim!! Provadi islamizaci Evropy a nuti i CR k prijimani migrantu! Je zajimave, ze hned po navsteve Merkelove schvalila vlada 0.5 miliardy Kc na integraci nekolika tisicu uprchliku, ktere CR prijme!!!! Tale podporila V4 vstup Ukrajiny do EU, tedy zebraka pred kolapsem, ktery je ve valce.

  • Sobotka ani nemá jinou možnost, než vsadit na Merkelovou a tupé úředníky EU. Normálně myslící politici by ho mezi sebe nevzali.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*