Pokud bych musel volit mezi Ruskem a USA, tak rozhodně volím Rusko!

Pokud bych musel volit mezi Ruskem a USA, tak rozhodně volím Rusko!

Mnozí lidé nechápou, že přestože tvrdě kritizuji spolupráci Ruska s fašizujícím se Tureckem, ve kterém probíhá dlouholetá genocida kurdského obyvatelstva a potlačování náboženských a kulturních svobod křesťanů a ateistů, tak v současném geopolitickém souboji světových velmocí neochvějně stojím na straně Ruska, proti novému světovému řádu, který reprezentuje USA a EU!

Dle mého, by nikdo neměl ani na okamžik podporovat obchodně, či vojensky (dodávkami zbraní) zemi, ve které vládne diktatura soustavně porušující základní lidská práva! Vím, že mnozí se ohánějí strategií a tvrdí, že taková podpora je jen dočasná a ve vyšším zájmu, kvůli dlouhodobým výsledkům a plánům, ale tak nějak to asi mysleli i naši současní západní „spojenci“, když nás v roce 1938 předhodili v Mnichově Hitlerovi a tiše podporovali nacisty, doufajíce v jejich pochod proti Stalinovi… Tato dočasná podpora zla, stála nakonec svět kolem 70 000 000 lidských životů!!!

Rusku je však třeba přiznat, že vše co v současnosti podniká v boji za svou bezpečnost a budoucnost činí pod tlakem, který přichází ze západu a neustále se stupňuje. Dle některých známých analytiků (třeba Paul Craig Roberts)

však dělá chybu v tom, že na tyto západní útoky nereaguje dostatečně, což vede ke stále větší troufalosti a drzosti ze strany USA a NATO, jenž již neváhají vojensky operovat ani v zemích přímo sousedících s Ruskem, nebo v těch, kde mají Rusové své vojenské základny, což by bylo v době SSSR naprosato nemyslitelné!!!

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/09/7040-ten-kdo-vaha-je-ztracen-a-rusko-zavahalo.htm

Je tedy otázkou, jestli ruská strategie „umírněného odporu“ vůči západní agresi není chybou… Možná je načase, aby medvěd ukázal zuby a poté, co oznámí svou legitimní podporu Sýrii v OSN, uzavřel neprodyšně nebe nad Sýrií a pomohl Asadovi vykopat všechny nezvané vetřelce z této země!

Rusko vs USA totiž znamená tradici a rodinu vs amorální úchylky a multikulturismus… Čím déle však dobro ustupuje zlu, tím se stává slabším a náchylnější přebírat metody protivníka, až se nakonec stane tím, proti čemu ze začátku bojovalo… a to přece žádný slušný člověk nechce!!!
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Pokud bych musel volit mezi Ruskem a USA, tak rozhodně volím Rusko!

  • Co to tu vy dvě slepice zas plácáte za nesmysly? Vy jste se snad o použití atomové bomby USA neučila, že tvrdíte, že kdyby to udělalo Rusko tak se o tom učí děti ve škole? Rusko dává největší počet HDP na zbrojení tak kdo je tady mírotvůrce co? 🙂

  • odpoved pro anaj:
    já se nedivím ze západní politici toto podporují, oni jsou totiz soucástí této politiky. Nelze si myslet, ze tito politici jsou hlupáci, kterí nevedí co delají, ze nechápou neco, co pochopí kazdý obycejný clovek – jen kdyz se trochu zamyslí. Nejsou hloupí, ani ohlupováni, jsou to zrúdy bez svedomí, kterým jde jen o osobní prospech a mnoho z nich by patrilo spíse na psychiatrii nez do verejné funkce. Stále si hodne lidí myslí, ze kdo se vysplhá az do vládní spicky musí být vzdelaný, chytrý a nejak lepsí nez ti ostatní. Pritom je dnes nezbytné, aby byl hlavne dostatecne perverzní. Kdyz se o politický vzestup pokusí nekdo, kdo tuto podmínku nesplnuje, dríve ci pozdeji odchází z politiky znechucen sám, nebo je proste znemoznen a k odchodu donucen (jako napr. bývalý nemecký president Christian Wulff).

  • Já bych také volila Rusko. USA jsou nejhroznějším válečným štváčem na světě. Pořád někde bojují, okupují a destabilizují státy. Neokoni jsou chtiví války. Pochopitelně se vždy válčí na cizím území. Snad tu válečnou politiku už mnoho lidí prokouklo. Divím se všem evropským politikům, že toto válečnictví podporují a slouží jim. USA první použily atomové bomby a klidně to mohou učinit zase. Kdyby jako první použilo atomové bomby Rusko tak to mají do dnešního dne denně na talíři a učí se o tom děti ve škole..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*