Pokrytectví papeže Františka

Pokrytectví papeže Františka

V neděli 6. 3. 2016 se papež František zmínil o teroristickém útoku v Jemenu, při němž zahynuly kromě jiných obětí i 4 řeholnice. Zároveň tento moment využil k agitaci, aby Evropa tím více přijímala tzv. „uprchlíky“.

Citace: „Modlím se za ně i za další lidi, kteří byli při tomto útoku zabiti…“

Odpověď: František byl povinen se radikálně postavit proti zločineckému systému plodícímu islamizaci Evropy. Místo toho teroristický útok manipulačně využívá k její propagaci. Jeho modlitba je proto modlitbou pokrytce.

Citace: „Staly se oběťmi útoku vrahů, ale také oběťmi globalizace lhostejnosti, která se o nic nestará.“

Odpověď: František není lhostejný, ale až moc se stará, aby globalizace NWO, konkrétně skrze islamizaci, byla v Evropě realizovaná.

Citace: Schválil iniciativu „humanitárních koridorů“ pro imigranty.

Odpověď: Prosazování těchto tzv. humanitárních koridorů papežem Františkem je manévr a další zločin. Evropské národy se brání proti islamizaci, která vede k jejich sebezničení. Tzv. koridory mají paralyzovat jejich sebeobranu.

Citace: „Tento pilotní projekt, který začal v Itálii, sjednocuje solidaritu s bezpečím“…

Odpověď: V Evropě nejsou emigranti ničím ohroženi, naopak, oni ohrožují Evropu. Je paradoxem a manipulací nazývat umělé koridory „spojením solidarity s bezpečím“. Koridory mají urychlit posun islamistů po Evropě. František zneužívá papežskou autoritu k sebezničení církve i Evropy.

 

 

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

(papež František/ ilustrační obrázek Foto: AP Photo/Oded Balilty)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Pokrytectví papeže Františka

 • Samozřejmě!!! Islamizace Evropy je dlouhodobě plánována služebníčky NWO a Vatikánu…

  ZKUSTE PROSÍM HÁDAT PROČ…

  je tam je ta nepřesnost akorát že vůdce… je ten vatikánský jezuitský… jednoduše lidské emoce soucitu tu jsou zneužívány k manipulaci stáda směrem k NWO… lidičkové prosím začněte uvažovat v souvislostech a nenechte se už manipulovat tlakem úmyslně zavádějících a manipulativních emocí na lidské ego:

  jako důkaz, namátkově, cituji: 29.6.2015, Irsko — Po setkání s papežem Františkem šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg, Peter Sutherland prohlásil v rádiu RTÉ, že Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie. Nestyděl se ani lhát o jejich přínosu pro ekonomiku…

  Tohle vše je dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Pochopte prosím proto se to všechno děje, je to plán — vyrobit z lidstva ovce, kterým se dobře vládne…

  Ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

  další důkazy na webu viz např. ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

 • Papež Fratišek dělá všechno proto aby byl ten poslední, aby se naplnila věštba svatého Malachiáše, je vidět že je silně věřící!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*