Pokrytecká Angela Merkelová raději deportuje tureckého novináře namísto teroristů

Pokrytecká Angela Merkelová raději deportuje tureckého novináře namísto teroristů

Adil Yigit, 60letý turecký novinář, který žije v Německu na vlastní účet více než 36 let, udělal chybu, že kritizoval Erdogana na tiskové konferenci s Merkelovou tím, že měl na sobě tričko které volalo po svobodě tisku v Turecku.

Jeden měsíc po jeho vyhození z tiskové konference dostal dopis, v němž mu bylo oznámeno, že má do 22. ledna opustit zemi, nebo bude deportován na vlastní náklady. Oficiální důvody pro jeho vyhoštění jsou, že postrádá zaměstnání a žijící komunita s jeho německými dětmi již neexistuje.Jako vydavatel magazínu „Avrupa Postasi“, který kritizuje tureckou vládu, se obává, že může být ve své vlasti mučen. Od pokusu o převrat v roce 2016 bylo Turecko těžce kritizováno za uvěznění desetitisíců „nepřátel státu“. Mezi nimi byli i novináři, akademici a aktivisté za lidská práva.

– Jsou to opravdu skutečně důvody, proč má být deportován?

Pokud by byla jeho nezaměstnanost důvodem pro jeho deportaci, potom by se musela do své země vrátit většina uprchlíků. Jak uvádí deník Junge Freiheit, nezaměstnaní cizí státní příslušníci stojí německý stát 3,69 miliardy eur ročně. To se dostalo na světlo poté, co federální vláda odpověděla na dotaz poslance Haralda Weydla z AfD.

Konkrétněji je v současné době nezaměstnaných 410 000 uprchlíků, z nichž 230 000 se účastní integračních nebo vzdělávacích kurzů. Ti se z tohoto důvodu nezapočítávají jako nezaměstnaní. Přibližně dvě třetiny uprchlíků umí sotva číst a psát. Díky tomu je jejich úspěšná integrace a přínos pro německou ekonomiku sporný, ne-li nemožný.

Další důvod pro jeho deportaci, že již nežije společně se svými německými dětmi, je ještě bizarnější. Vzhledem k tomu, že Německo v současné době umožňuje sloučení rodin pro osoby starší 18 let, ale nejen pro rodiče, ale i pro manželky, strýce, tety a dokonce v některých případech i prarodiče.

Takže je zřejmé, že tyto důvody nejsou pravdivé. Nebo byly z nějakého důvodu použity pouze v jeho případě?

Porovnejme jeho případ s některými významnějšími hosty Angely Merkelové!

Soud v Hannoveru nedávno rozhodl, že somálský pirát, který zaútočil na tanker, vzal posádku jako rukojmí a mučil je, má právo žádat o azyl.  Soud zjistil, že během svého trestného činu byl mladší 14 let, proto nebyl odpovědný a má právo žádat o azyl.

Sami A., tělesný strážce Osamy bin Ládina byl nedávno deportován do Tuniska, ale jen náhodou. Soud v Gelsenkirchenu ve skutečnosti rozhodl, že to není přípustné.

Tohoto islámského teroristu, který je považován za nebezpečného a jeho rodina stojí daňové poplatníky 1167,84 eur měsíčně. Průměrný německý důchod je pro srovnání 1200 euro po zdanění, přičemž polovina všech důchodců měsíčně nedosáhne ani na 800 eur.

Vrchní správní soud v Severním Porýní-Vestfálsku dále rozhodl, že jeho deportace je nezákonná a že musí být navrácen. Naštěstí to není možné v závislosti na Tunisku. Toto šílené rozhodnutí přišlo dokonce až poté, co Sami A. vyhrožoval, že Německo za jeho deportaci zaplatí slzami krve!

A konečně Anis Amri, islamista z Tuniska, zodpovědný za teroristický útok na vánočním trhu v Berlíne, kde zabil 12 nevinných lidí. Byl to tolerovaný žadatel o azyl, který byl sledován a jehož deportace mohla zabránit tomu, aby k útoku vůbec došlo.

Celkově je v Německu přibližně 230 000 uprchlíků, kteří jsou tolerováni, a proto by měli být podle této definice deportováni. To zahrnuje 16 džihádistů v severním Porýní-Vestfálsku. Uvedená argumentace je proto, že jejim chybí dokumenty, nikdo vlastně neví, odkud jsou, a navíc mohou čelit mučení ve svých domovských zemích. Člověk by opravdu doufal, že se německá vláda už z těchto lekcí poučila.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*