Pokračují tajná vyjednávání za účelem vzdání se kabaly, zatímco se provalilo množství důkazů jejich machrování na Ukrajině, které pokračovaly nukleárním vyhrožováním.

Pokračují tajná vyjednávání za účelem vzdání se kabaly, zatímco se provalilo množství důkazů jejich machrování na Ukrajině, které pokračovaly nukleárním vyhrožováním.

Podle zdrojů ze Společnosti Bílého Draka, které byly přítomny v těchto vyjednáváních kulminovala vysoce riskantní pokrová hra, která začala současnými událostmi na Ukrajině, tajným vyhrožováním kabaly, že “Ukrajina bude bombardovat Rusko nukleárními bombami vyrobenými ve Spojených Státech”, a které byly vzápětí kontrovány výhružkami bombardování Washingtonu D.C., New Yorku, Tel Avivu, Bruselu a Londýna. Podle těchto zdrojů, tedy kabala redukovala své nukleární výhrůžky vytvořením “ohňového Rothschildova prstenu” kolem Číny a Ruska “začali s 10 ‘muslimy’, kteří zabili 33 lidí v jednom čínském vlaku”  přičemž avízovali, že “se spustí útoky financované Spojenými Státy”. Tohle kabalistické fanfarónství není nic jiného, než rána pěstí do stolu, pro to, aby získali jistou výhodnější pozici při pokračujících vyjednáváních.

Pod povrchem těchto událostí, americký ex – prezident Bill Clinton, jeden příbuzný japonského premiéra a velvyslankyně v Japonsku, Caroline Kennedy se nabídli s pomocí tím způsobem, že si nechají proplatit cash sérii dluhopisů Kennedyů, které jsou kryty zlatem, jak je vidět zde:

http://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2014/03/kennedy-bonds4.pdf

ve prospěch SBD výměnou za pokračující financování Korporace Spojených Států Amerických.

Bylo jim řečeno, že SBD by jednala pouze v případě, jestliže by byli použitelné a čisté dluhopisy depozitovány na bankovním účtu Nadace Bílého Draka. Jestli se toto stane, SBD by jednala s naprostou průhledností podle zákona a vůle národů tohoto světa.

Komunistická čínská vláda a Vatikán taktéž kontaktovali SBD minulý týden za tím účelem, aby diskutovali možnost spojit asijské státy v jednu určitou entitu. Bylo navrženo, že by bylo možné vybudovat nové hlavní město na nějakém takovém místě jako je kupř. Laos nebo Nara, v Japonsku, aby všichni zachovali svou tvář – dekórum tím, že by se cítili být součástí něčeho úplně nového, namísto toho, aby měli pocit ztráty prestiže před Pekingem nebo jiným mocenským blokem.

Vatikánská Lóže P2 říká, že je jednou z částí snah na vytvoření jedné Světové Federace vlád. V jejich vizi je vytvoření “Světové Federace sobě rovných”, které je naprosto nezbytné nejenom proto, aby se předešlo třetí světové válce, ale také již na přípravu lidstva na expanzi do okolního vesmíru.

Nicméně, podle nich, “Chazaři pod vedením premiéra Benjamina Netanjahua z Izraele” pokračují trpíce svým “sionistickým deliriem” a negují všemi prostředky to, aby se vzdali svého snu začít III. světovou válku jenom pro to, aby se stali jedinou “dominantní rasou”, která bude zotročovat celé lidstvo.

Dlouhodobý scénář, který je plánován jejich vojenským nacisticko/sionistickým lídrem Georgem Bushem otcem, a který se nyní rozvíjí na Ukrajině požaduje druhou “železnou oponu”, jak nám sdělili zdroje z MI5. V tomto scénáři, po té, co se EU zmocní poloviny Ukrajiny, rusové “to použijí jako akt provokace a tlačíce se formou “blitzkriegu” do Evropy tak hluboko, jak jen je to možné navrhnou vzápětí hranice pro novou železnou oponu”. Jestli se situace na Ukrajině zhorší, pak tedy tajemník “Skull and Bones“, Kerry a Putin budou hrát role, které diktuje Bush otec, říká zdroj z MI5. „Toto je klasický hegeliánský model kabalistických akcí na vytvoření problému, ke kterému vzápětí dodají řešení a vykradou všechny zdroje“, pokračuje.


Další částí tohoto nacisticko/sionistického plánu požaduje vytvoření kalifátu ve Středním Orientě jako součást jedné obruče kolem Ruska a Číny od Kavkazu až do Turecka, od Sýrie až do Íráku a Íránu, bez toho, aby se vůbec zmiňovali ujgurští čínští muslimové. V rámci tohoto plánu, Spojené Státy nebudou hrát žádnou vojenskou agresívní roli v těchto změnách, ale pro změnu by připravili svou vlast Spojené Státy pro internaci velkého počtu obyvatel. To by přišlo po té, co by pád mezinárodního obchodu vyprovokoval bezprostřední nedostatek peněz, potravin a benzínu, zvláště ve Spojených Státech, říkají zdroje z MI5.

Gnostičtí Ilumináti potvrzují scénář z MI5 a navíc říkají, že velké hry se připravují také v Turecku a v Thajsku. Akce v Turecku mají za cíl redukovat ruskou kontrolu plynovodů, zatímco problémy v Thajsku jsou cíleny na redukci asijské kontroly dodávek zlata.

Výsledkem těchto “geopolitické šachové hry” party dementních kriminálníků by byla nespočetná úmrtí naprosto nevinných osob. Pro to teď SDB bojuje, aby se s nimi skončilo jednou a navždy.

SBD navrhla zcela odlišný scénář budoucnosti, který je odlišný od scénáře této nacisticko/sionisticko kabalistické noční můry, který je plánován führerem Bushem, bláznem Netanjahuem a jeho kabalistickými společníky, uctívači Satanáše.

Jestli si bude SBD schopna nechat proplatit Kennedyovské dluhopisy, které jsou  ukazovány výše (a které jsou podle zdrojů z MI5 falešné) nebo nějakým jiným způsobem získat použitelné fondy západního bankovního systému v dolarech nebo eurech, navrhne masívní kampaň pro to, aby se proměnili pouště v zelené zahrady, znovu osadí oceány rybami, bude zkoumat vesmír atd..  Plán by však začal z operací Santa Klaus, důležitým štulcem pro to, aby se skončilo s chudobou a zamezením destrukce životního prostředí.

Předpokládám, že proto, aby se uskutečnil tento plán, musí se vytvořit nové instituce pro přemístění stávajících nebo úplně renovat již disfunkční kabalistické instituce jako je MMF, SB a OSN.

Je to dáno tím, že různé dluhopisy, boxy Junty Federálních Rezerv a další druhy papírů, které obsahují astronomické cifry v dolarech, které byly presentovány tomuto pisateli, se nikdy nemůžou vyplatit, protože Federální Rezervy pokračují s tím, že přicházejí s různými výmluvami, a tak bude nezbytné vzít do rukou poněkud drastičtější prostředky k nápravě věcí.

Na jedné straně, federálové a kabalisté mluvili o astronomických částkách zlata (mnoho desetinných čárek víc než jsou oficiální světové zlaté rezervy), bez toho, že by nabídli aspoň jednu unci na zkoušku, že existuje. Na místo cestování do Koreje, Filipín, Číny, atd.. prot to abych mluvil o ukrytých pokladech, jediný opravdový zlatý poklad, který tento pisatel potvrdil, že existuje je zakopán v horách za Museem pokladů v Taipei, v Číně. Pokaždé, když na to přijde se tedy ukazuje více a více, že celý západní systém soukromého majetku centrálních bank je pouze jedno masívní Ponziho schéma staré 300 let.

zdroj : benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pokračují tajná vyjednávání za účelem vzdání se kabaly, zatímco se provalilo množství důkazů jejich machrování na Ukrajině, které pokračovaly nukleárním vyhrožováním.

  • Je opravdu tezke posoudit tyto clanky B. Fulforda. V posledni dobe vola o pomoc, ze mu vsechno sebrali, chce prachy od lidi a rika, ze ho chteli a stale chteji zabit. A to ma byt mluvci SBD? To musi byt ale chudaci, ti z SBD!
    Na Youtube je spousta blabolu jako tyto od Fulforda. Maloktere predpovedi se uskutecnily a je to tedy zamerne mateni verejnosti. Fulford je kanadsky Zid, pracujici pro CIA, jak uvadeji na Youtube. Jeho prace ma pravdepodobne odvest pozornost od skutecnych zlocincu ve valkach USA, ktere zname (taky CIA) a hodit vse na nejake zidovske tajne svazky. Vsechno musi zustat tajne, aby to u lidi proslo, u tech co tomu veri.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*