Pojďte k volbám! Ti, kdož chtějí zaplavit Českou republiku migranty z Afriky a muslimy, totiž určitě k volbám půjdou!

Pojďte k volbám! Ti, kdož chtějí zaplavit Českou republiku migranty z Afriky a muslimy, totiž určitě k volbám půjdou!

Čas běží a do voleb nám zbývají 2 dny. Víte, často přemýšlím nad tím, jak asi dopadnou. Jaký bude osud naší krásné země.Já tyto volby vnímám jako zásadní, jsou rozhodující, jsou jako záchranná brzda v rychlíku. Pokud nám záleží na naší kultuře, našich zvycích, našich hodnotách, nepodceňujme soupeře, který si je hodně jistý v kramflecích – bohužel gumových.

Během posledních pár dní jsem měla možnost poznat, jak jsou vesměs mladí lidé zmanipulovaní. Jak se nám vysmívají a kromě urážek nejsou schopni ničeho. Jsou nezkušení a naivní.

Skoro jako jsem byla i já, když jsem byla v jejich věku, proto je i svým způsobem chápu. Několikrát jsem byla nařčena z toho, že my v SPD jsme extremisté, že šířím strach a nemohla jsem jim vysvětlit, že to tak není, pouze poukazuji na věci, které se mohou stát, pokud lidé neotevřou oči a nezačnou vnímat realitu, nemohla jsem jim vysvětlit, že ze mě mluví trpká zkušenost. Nepochopili, že je chceme bránit.

Jsou zaslepeni sluníčkářskou propagandou, valící se na ně ze všech stran. I za ně prosím, neboť oni si to ještě neuvědomují. Nechci, aby žili v podobném prostředí, ve kterém dnes musí žít lidé například ve Francii.

Proto vás prosím, přijďte k volbám, volte dle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí. Máme krásnou zemi, která si nezaslouží být něčí kolonií. Dejme našim dětem to nejcennější – svobodnou a hrdou zemi, demokracii, šťastný život a jistou budoucnost.

Děkuji vám všem za úžasnou podporu, ze které jsem čerpala sílu a ještě dlouho čerpat budu.

 

Ivana Schubert Dickfeld – kandidátka SPD do Evropského parlamentu
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*