Podzim 2015, důvod k oslavám, rekord bude na světě !

Podzim 2015, důvod k oslavám, rekord bude na světě !

Ano, žádný jiný národ na světě nedosáhne takového rekordu, jako náš český. Je to neuvěřitelný výkon, na světě nenapodobitelný. Bez privatizované státní moci technicky nedosažitelný, ale je to tu. Na podzim roku 2015 se sen stane zkutečností. Na 7,5 miliónu obyvatel bude připadat cca 7,5 miliónu exekucí. Je pravda, že trend 1 000 000 exekucí ročně od roku 2009 mírně v posledních dvou letech slábne, ale ruku na srdce, kde brát oběti, vždyť tento národ ovcí má pouze 7,5 miliónu dospělých obyvatel. Z 99% jde o exekuce, kde exekuovaný nenese vinu.

Proč by nás to mělo zajímat? vždyť držíme světový rekord v konzumaci piva atd. Takže z pohledu čistě „lidského“ jde v exekuci  o tak závažný zásah  do lidského života, nebojím se to přirovnat k pohřbení zaživa a to né jen toho exekuovaného nešťastníka, ale celé jeho rodiny, kde to děti, nevinné děti odskáčou na celý život. Dítě se musí stěhotat pořád a pořád, nemá kamarády, rodinnou pohodu mu nahrazuje stres zoufalství, nepozná rodinnou dovolenou, pamlsky či hračky. Exekuovaný přijde o práci, dobrovolně se jí vzdá, jelikož v této zemi není reálné rodinu živit z běžné mzdy dělníka, natož z exekučního minima, které Vám stačí tak maximálně na pitnou vodu a krajíc suchého chleba denně při bydlení pod mostem v papírové krabici.Exekuovaný se stává bezdomovcem, bez lékařské péče, bez výživy, obydlí, které by ho chránilo před mrazem, vlhkem či vedrem. Změna je tak drastická, že ji ročně cca 2 000 lidí ukončí sebevraždou a mnohem víc lidí skončí v blázinci či s infarktem. Život bez budoucnosti je umíráním.

Z pohledu právního jde v ČR o genocidu. Jsou zde takto likvidovány skupiny a třídy obyvatel. Exekuovaní nemají základní lidská práva na obydlí, majetek, zdraví či život. Dopomáhají této genocidě patřičné zákony, jako je trestní zákoník dovolující lichvu, privatizace státní moci do rukou překupníků s pohledávkami, inkasních agentur a exekutorů. Systém občanského soudního práva, kdy soudce odsuzuje automaticky dle smlouvy dlužníka k  exekuci aniž by přihlížel na to zda smlouvu podesal před začátkem 2. světové hospodářské krize, či v lichvářské tísni atd. Tento stav zaštiťují vlády ČR, protože podporují existenci celé exekuční mafie lichvářských bank a nebankovních institucí, právnických firem, na ruku jim jdoucí justice, policie, inkasních  agentur a soukromých exekutorů. Exekucí není v 99% třeba, lidé by rádi spláceli své závazky, kdyby jim v současné hospodářské krizi věřitelé snížili měsíční splátky tak aby to zvládali se svými nyní omezenými příjmy.


Z pohledu ekonomického je to katastrofa. Každým exekuovaným přichází státní kasa o daňového poplatníka. Naopak takový člověk mnohdy zatíží sociální výdaje státu. Velkým problémem pro výběr daní je exekuovaný, který z důvodů záchrany holého života odchází do šedé ekonomiky a zločinu. V republice je již nyní cca 1 000 000 lidí , kteří jsou „neviditelní“. Žijí v cizím, jezdí v cizím, pracují za nezdaněné. Rčně jich několik sta tisíců přibývá. V souběhu s 2. světovou krizí je toto pro ČR cesta do pekel.

Po pěti letech boje proti této genocidě jsem již pevně přesvědčen, že se tohoto skvělého rekordu opravdu dožijeme. Ti co mohou zasáhnout, strkají hlavu do písku, mě se to netýká si myslí. Neví že ekonomika je jako rozestavené domino a na každého nakonec dojde. Prosím Vás lidé, né že dostanete rozum a připravíte mě o tu skvělou oslavu světového rekordu ČR, kterou v zahraničí zovou kolonií západu a exekutorsko otrokářskou totalitou. Hitlrem měl v jednom pravdu, Češi jsou smějící se bestie.

VYSLEČTE LIDI DO NAHA A PAK JE ZTRESTEJTE ZA TO , ŽE JSOU NAZÍ

zdroj : exilovenoviny.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*