Podvod jménem Zika. Brazílie připouští, že virus není příčinou vrozené vady u dětí

Podvod jménem Zika. Brazílie připouští, že virus není příčinou vrozené vady u dětí

Tvrzení vlády a médií hlavního proudu, že vrozené vady v podobě mikrocefalie v Americe jsou způsobeny virem Zika, rychle slábnou. Lékaři v Brazílii po všem „tiše uznávají“, že virus Zika nemusí být vůbec zodpovědný za způsobení vrozené vady.

„Máme podezření, že něco jiného, než virus Zika způsobuje vysokou intenzitu a závažnost případů,“ sdělila Fatima Marinho, ředitelka pro informace a ochranu zdraví při brazilském ministerstvu zdravotnictví v rozhovoru pro časopis Nature v pozdním červenci.

Výzkum provedený institutem England Complex Systems Institute zjistil, že extrémně nízký počet výskytu vrozených vad u kolumbijských žen je nakažením virem Zika, což znamená, že musí existovat jiná příčina.

Nová studie zjistila, že žádné případy mikrocefalie u těhotných žen nejsou způsobeny virem Zika.

Studie pozorovala 12.000 těhotných žen žijících v Kolumbii, které byly napadeny virem a žádná z nich neporodila dítě s mikrocefalií.

Life News uvedl:

„Čtyři případy s mikrocefalií byly hlášeny u žen, které měly symptomy viru Zika a nebyly součástí studie, což je v souladu s předpokládaným normálním počtem případů. Na základě odhadovaného počtu by mělo být v Kolumbii asi 60.000 těhotných žen nakaženo virem Zika, přesto tam nejsou téměř žádné případy mikrocefalie. Pokud je spojení s virem Zika legitimní, mělo by docházet k dramatickému nárůstu počtu dětí s mikrocefalií.“        

Mohlo by to být tak, že obavy z viru Zika jsou udržovány, aby vytvořily zisky pro několik klíčových průmyslových odvětví?        

Pět průmyslových odvětví, které těží z viru Zika

Server Natural News identifikoval pět průmyslových odvětví, nebo programů, které něco získávají z viru Zika: Chemické podniky, výrobci vakcín, biotechnologický průmysl (GMO komáři), plánované rodičovství a výrobci kondomů, neboť o této nemoci se nyní věří, že je šířena prostřednictvím pohlavního styku.

„Podvod jménem Zika se šíří stejnými podvodnými kartely, které podsunuly téma H1N1 a ptačí chřipky, ze kterých měli zisky miliard dolarů ve vakcínách… a většina z těchto vakcín byly později zničeny, aniž by byly někomu podány,“ stojí v prohlášení Health Ranger.

„Rozšířené šíření strachu kvůli viru Zika je jen další příklad umění společnosti Big Pharma a vládní šarlatánství v akci. Na konci toho všeho, téměř všechny děti, které jsou tím vším poškozeny, budou mít následky z DEET a chemických pesticidů, nikoli z viru Zika.“

Jsou pesticidy zodpovědné za vrozené vady v Brazílii?

Takže co způsobuje vrozené vady v Brazílii? No, někteří se domnívají, že to má co dočinění s chemickou látkou s názvem pyriproxyfen, což je insekticid, který napodobuje přirozený hormon u hmyzu a přerušuje reprodukční růst.

Registrován pro použití americkou agenturou Environmental Protection Agency (EPA) v roce 1995, pesticid je regulátor růstu u hmyzu, který ovlivňuje blechy, šváby, klíšťata, mravence, kobercové brouky a komáry.

Pyriproxyfen se používá na trávníky a různé potraviny, včetně chřestu, arašídů, jahod a hroznů, podle National Pesticide Information Center. EPA má podezření, že je tato chemická látka známý endokrinní disruptor.

Endokrinní disruptory jsou známé pro svůj nepříznivý vliv na reprodukční vývoj a plody, a často ovlivňuje funkci mozku a jeho vývoj.

Pyriproxyfen, který se používá k zabíjení komářích larev, byl aplikován v oblastech, které měly následně koncentrovaný výskyt mikrocefalie. Chemikálie byla dokonce přidávána do pitné vody v Pernambuco, stát v Brazílii v centru epidemie.

Kromě toho byl pesticid stříkán a házen do vody těsně před vypuknutím mikrocefalie.

Tato skutečnost prezentuje „možnost, že virus Zika nemusí být příčinou nárůstu případů mikrocefalie,“ píše deník Life News. „Musíme zřídit výzkum s cílem zjistit, kde to povede a účinně reagovat, zatímco musíme ochránit těhotné ženy a jejich nenarozené děti bez ohledu na postižení dítěte.“

 

zdroje: http://www.naturalnews.com/055293_Zika_virus_birth_defects_profits.html, www.pri.org/stories/2016-08-02/brazil-now-has-doubts-zika-alone-causes-birth-defects, http://www.lifenews.com/2016/09/02/of-12000-women-infected-with-zika-all-gave-birth-to-healthy-baby-women-dont-need-abortion/, http://www.naturalnews.com/054952_Zika_profit_potential_corporate_agendas.html, http://npic.orst.edu/factsheets/pyriprogen.html, science.naturalnews.com/pubmed/27183312.html
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*