Podřezat Zemana jako svini-to je volební heslo ODS??? Skutečně v pravý čas jste se bývalí soudruzi odkopali.

Podřezat Zemana jako svini-to je volební heslo ODS??? Skutečně v pravý čas jste se bývalí soudruzi odkopali.

Vážený pane Langu

Jsem potěšen a ze srdce Vám děkuji, že jste ještě před volbami ukázal občanům pravou tvář ODS. Jsem rád, že se našel někdo, kdo nablblým spoluobčanům poodkryl roušku tajemství demokracie, podle mustru ODS. Inu takto si představujete demokracii??? Přesně bylo tímto potvrzeno, že ODS je stranou, která postupuje dle dikce doktríny Thomase Barnetta z roku 2000.Vůbec se na Vás pane Langu /ODS/ nezlobím-ba naopak. Občan měl konečně možnost seznámit se s tím, jak vypadá politika ODS uvnitř této strany-tedy mimo dosah vnímání občanské společnosti. Tento počin pane Langu snad mnoha dutým hlavám, které chtějí volit ODS možná otevře trochu oči. To, že se na Vás pan Fiala údajně zlobí, netřeba moc komentovat. Ze zkušenosti vím, že se zlobí jen tak na oko, aby veřejnost neřekla, ale ve skutečnosti by to rád řekl možná taky. Ovšem jako předseda strany??? To už by byla moc velká ostuda. Příliš velké vyhranění se. Odkrytí zákulisních praktik ODS.

Postoj, který máte vy, pane Langu, není jen postojem ODS, ale i některých dalších politických subjektů. Oni jen nemají tu odvahu a doslova drzost jako vy!!! Já vím, že Zeman není prezidentem all exclussive, ale umíte si představit na postu prezidenta počůraného Schwarzenberga, nebo úlisného Drahoše, jenž rozumí všemu a vlastně vůbec ničemu??? Hrozná to představa. Zabíječ králíků prezidentem-no děs.

Možná se ledacos změní, až se stane prezidentem Jaromír Soukup a jsem přesvědčen, že se tak stane. Vzdělání, zkušenosti, intelekt, znalost politiky, ale i zákulisních praktik má. Možná, že ho budete chtít podřezat mnohem dříve, než prezidenta Zemana, protože toho velmi mnoho ví na mnoho politiků. To Vám jistě moc vonět nebude. Navíc je mladý a energický a tedy schopen mnoha činů. Pan Soukup také dozajista velmi dobře ví, co za nebezpečí Barnettova doktrína pro něho znamená, a že ho to klidně může stát i život. Už dnes ve své televizi velmi riskuje. Barnettova doktrína nepočítá s nějakými trestními oznámeními. Ta počítá s odstavením od moci a když toto nepomůže, tak s přímou fyzickou likvidací ve smyslu náhlé autonehody, zřícení výtahu či exploze plynu.

Já Vám nějak nevím, kam jsme se to dostali. Ráj to ale jistě není. Zavání to tu chlévskou mrvou a duševní prázdnotou. Parlament, senát, vláda a další instituce jsou plné duševních mrzáků. Kam se nám vytratil obyčejný člověk??? Obyčejný a normální člověk!

Pane Langu-sice bych Vám za slovní útok na prezidenta Zemana nejraději jednu pustil, ale na druhé straně Vám i děkuji. Opět se díky Vám potvrdilo, co je ODS zač a že je stranou, kterou volí lidský odpad.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Podřezat Zemana jako svini-to je volební heslo ODS??? Skutečně v pravý čas jste se bývalí soudruzi odkopali.

  • ODS už nemá díky Topolánkovi co nabídnout. Torzo strany převzal Fiala, který neumí nic jiného, než kritizovat ostatní. Postavit ale program na tom, že se šíří nenávist vůči ostatním je pramálo. ODS z principu musí být klientelistická pravicová strana, jako byla v 90. letech. Odehnat „kmotry“ a myslet si, že bude strana dostávat milodary jako církve, bylo dost naivní. Kmotři si okamžitě založili TOP09 a většina akčních členů strany přešla tam, kde se něco děje a něco z toho může kápnout.
    ODS je minulostí a nelze od ní cokoliv pozitivního očekávat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*