Podpoří Pussy Riot Kocába s Putnou v protizemanovském tažení?

Podpoří Pussy Riot Kocába s Putnou v protizemanovském tažení?

Při svém „tažení“ na Pražský hrad jeho velitelé Michal Kocáb a M.C. Putna de facto splakali nad svým „vítězstvím.“ Nepomohla ani masivní „propagace“ mediálních nepřátel prezidenta Zemana v čele s ČT, takže se tohoto pochodu nakonec zúčastnilo jen pár set lidí.

Což je v podstatě fiasko, jelikož se organizátoři tohoto tažení na Hrad oháněli podpisy více než 100.000 lidí. Když se podíváme na fotografii zde: http://www.ceskatelevize.cz

 

Kdepak zůstali vášniví antizemanovci? Že by jim stačilo jejich vykřičení se 17. listopadu na Albertově, či jim došly červené karty a vajíčka?

 

Ale možná to bylo tím, že antizemanovský dav čekal nějakou zábavu, jenže ta v podobě jejich představitelů Michala Kocába a M.C. Putny nebyla zaručena.

  „Jsme přesvědčeni, že není přípustné určovat jiným státům, aby se zřekly své suverenity, jak se domnívá Miloš Zeman v případě Ukrajiny,“ uvedli mimo jiné autoři petice. http://www.blesk.cz

 

FOTO: Jan Handrejch, Právo
FOTO: Jan Handrejch, Právo

To je tedy gól.

Každý trochu soudný občan zajímající o politiku ví, že o nějaké naší politické suverenitě nemůže být v současnosti ani řeči. Naše vnitřní i zahraniční politika je plně podřízena politice EU a politikové zemí EU jsou de facto podřízeni ministru zahraničí USA. Stačí příklady nesmyslných sankcí proti Rusku, či zablokování výstavby plynovodu Jižní proud, což je obojí vysoce proti zájmům zemí EU.

 

A další důkazy ztráty naší suverenity?

Bez schválení EU nemůžeme použít název některých potravin, na který jsme byli zvyklí. Ani okupační vojska bývalého SSSR nám nezakázala používat název „Rum“, který jsme museli na příkaz EU nahradit Tuzemákem.

 

Co se týká zahraniční politiky, škoda mluvit. Na jedné straně jsme odsoudili naši okupaci ze strany SSSR v roce 1968, ale humanitární bombardování Srbska, vojenské napadení ze strany NATO Iráku či Libye jsme posvětili. Na Ukrajině jsme podpořili nelegitimní násilný převrat a rozpoutání občanské války.

 

Máme tedy skutečně být na co hrdi jako „suverénní“ stát v rámci EU?

Jeden z mála našich politiků, který má odvahu nazývat věci pravými jmény je právě náš prezident Miloš Zeman.

 

Za to si vysloužil nenávist těch, kteří o sobě tvrdí, že jsou nositeli demokracie a zastánci naší suverenity a bohužel i lidí, kteří jim tuto demagogii „baští.“

 

A dva protagonisté protizemanovského tažení Michal Kocáb a M.C.Putna?

Michal Kocáb si přisvojil zásluhu, že díky jemu byla odsunuta sovětská vojska, která zde zůstala po roce 1968. Dále byl spoluzakladatelem investičního fondu Trend, který byl později vytunelován a způsobena škoda ve výši 1,4 miliardy Kč http://www.sms.cz

 

M.C.Putna je trochu jiný případ. Proslul hlavně svojí veřejnou propagací homosexuálního chování v průvodu Prague Pride s transparentem „Katolické buzny zdraví Bátoru“ http://www.ceskatelevize.cz/a protiputinovským a protizemanovským klipem: https://www.youtube.com. Po přehrání tohoto klipu si člověk není jistý, zda jde o dílo puberťáka, nebo duševně narušeného člověka.

 

Tomu odpovídají i komentáře: Pavel Michajlovský: „To je strasnej dement. Ostuda…“ A to je přitom jeden z nejmírnějších komentářů.

 

Takže co s tím, aby příště byla účast antizemanovců větší?

Což takhle pozvat Pussy Riot známé protiputinovské bojovnice, které dokonce obdržely cenu Václava Havla? http://www.lidovky.cz Mohly by předvést svoje „umění“ jako před časem skupinovou soulož v knihovně http://hipsterrunoff.com , nebo mražené kuře v pochvě se skupinou Vojna http://www.imagebam.com

Zeman skupinu Pussy Riot odsoudil několikrát, mimo jiné v nedávném rozhlasovém pořadu Hovory z Lán. V něm uvedl, že jde o „deviantní dámy, které dělají randál v pravoslavném chrámu a které se pak označují za politické vězeňkyně“.Zdroj: http://www.lidovky.cz

Deník The Guardian Zemanovy výroky označil za „bizarní útok plný sprostých slov“ a dal slovo členkám skupiny: „O Pussy by raději neměl mluvit. Neví, kdo Pussy jsou. Na to jsme odbornice my a ne on. Choval se jako typický patriarchální hlupák,“ řekla o Zemanovi Tolokonnikovová.

Takže pokud si příště Kocáb s Putnou pozvou skupinu Pussy Riot, aby ve jménu Václava Havla před Pražským Hradem předváděly svoje protizemanovské „umění“, potom mají šanci, že se této „akce“ zúčastní více než jen pár stovek lidí. A médium jako Guardin, či americké velvyslanectví jim v tom určitě rádi pomohou.

Zemana je prostě potřeba odstranit za každou cenu a dosadit na Pražský Hrad „politika“, který nadšeně pochválí jakýkoliv zločin, který země NATO ve jménu „demokracie“ spáchají a jako bonus pozve do naší země americká vojska.

Publukováno se svolením autora
Autor publikuje na http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články