Podpálil hotel a na jeho zeď nastříkal hákový kříž, viník je migrant ze Sýrie

Podpálil hotel a na jeho zeď nastříkal hákový kříž, viník je migrant ze Sýrie

Je zarážející, že některá média, ale i politici, kteří jsou stoupenci migrační politiky otevřených dveří, už několik týdnu mluví o tom, jak jsou migranti napadáni příznivci radikální pravice.

Ale jakmile ilegální migranti spáchají zločin, tak tito politici a většina médií mlčí.

 Skupina migrantů zablokovala na řecko-makedonské hranici železniční trať (3.3.2016) / zdroj foto: iDNES.cz
Skupina migrantů zablokovala na řecko-makedonské hranici železniční trať (3.3.2016) / zdroj foto: iDNES.cz

Většina těch, kteří nás mají informovat mlči, když například o silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem, ale také v Düsseldorfu byly znásilněny desítky žen. Mlčí se o tom, jak jsou Němci napadání ilegálními migranty. Mlčí se o všem, co by vrhalo negativní stín na takzvané uprchlíky.

Situace v některých zemích zašla tak daleko, že když například norský levicový politik Karsten Nordal Hauken byl znásilněn somálským žadatelem o azyl, nakonec vyjádřil lítost nad tím, že by měl být Somálec za to co udělal deportován zpět do vlasti více zde.

Ale vraťme se zpět do Německa. Pokaždé, když se stane žhářský útok na ubytovací zařízení, které má sloužit i ilegálním migrantům, ihned vina padá na de facto všechny odprůrce migrace, aniž by byli dopadeni skuteční viníci. Je nutné podotknout, že o takovémto žhářském útoku se mluví několik týdnů. Ale když syrský migrant podpálí hotel a nastříká hákový kříž na jeho zeď (více čtěte zde), tak se o tom pomalu ani nedozvíme.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Podpálil hotel a na jeho zeď nastříkal hákový kříž, viník je migrant ze Sýrie

  • Mediální kampaň je součástí plánu útoku na Evropu. Muslimové mají právo na útok, protože jim Západ rozbombardoval a rozvrátil jejich země. Ale Evropa má právo se bránit. Jestliže Evropě vládnou zrádci, měli by být svrženi a nahrazeni takovými politiky, kteří budou zastávat vůli většiny.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*