Brusel začíná svým satelitům nařizovat a vyhrožovat!

Brusel začíná svým satelitům nařizovat a vyhrožovat!

Čechoslováci dobrovolně vstoupili do komunistické sféry vlivu a stejně tak dobrovolně vstoupili i do EU. Právě vedení EU se ovšem začíná chovat podobně, jako komunistické politbyro. Například v otázce migrace.

Před několika rok veřejně řekl eurokomisař Dimitris Avramopulos, že:

„Evropskou komisi následky nezajímají a politické dopady jsou jí jedno. … Komise je tady na pět let a prosazuje svou vizi. Nejde nám o opětovné zvolení. Chtěl bych to vzkázat celé Evropě – přestaňte konečně uvažovat o dopadech migrace na politické scény jednotlivých zemí.“ Zdroj.

A dnes stejný člověk jménem Evropské komise vyhrožuje nám všem: Evropské komisi došla trpělivost. Přijímejte uprchlíky nebo draze zaplatíte, hrozí. Tento představitel Evropské unie hovoří veřejně stylem, jakým k nám Čechoslovakům hovořil Adolf Hitler a jeho přátele Angličan (Chamberlain) a Francouz (Daladier). Takto arogantně a diktátorsky si veřejně k nám nedovolili hovořit ani soudruzi z Moskvy! I oni ctili určitou veřejnou neutralitu a neporoučeli nám veřejně, byť jsme byli jejich satelitem. Jak je vidět, tak vedení Evropské unie se spíše asi vžívá do role Hitlera.

Jak jsem uvedl výše, tak eurokomisař Dimitris Avramopulos řekl sám jasně, že vedení EU má nějaký veřejnosti neznámý plán v problematice migrace a hodlá jej realizovat nedemokraticky proti vůli obyvatel Evropy. Co je tím plánem? Snad kolonizace Evropy Afričany a muslimy??? Již v roce 2015 jsem poukázal v knize Eurabia – mýtus nebo realita? na reálná fakta, která na takovou možnost poukazují …

Když sleduji, jak stále otevřeně arogantněji a pohrdavě se dnešní vedení EU chová k nám obyvatelům EU, tak přestávám věřit v možnost nenásilného demokratického zachování naších svobod a práv, když tito elitáři dávají stále více najevo, že demokracie respekt k obyvatelům Evrop pro ně neplatí …

Europoslanec Godfrey Bloom (z řad odpůrců EU a bruselsko-německé 4. říše) to řekl stoupencům EU v europarlmentu jasně, jejich politika tak ničí evropské národy, až Evropané jednoho dne vtrhnou do budovy europarlamentu a po vzoru Velké francouzské revoluce s prodejnými politiky zúčtuji …

Jak by dnes vypadal Hitlerův projev, kdyby vyhrál válku? No založil by EU o 50 let dříve …a eurokomisař Dimitris Avramopulos by měl své místo v Hitlerově sjednocené Evropě jisté, tak jako dnes v Bruselu ….
Reklama

Místo pro Vaší reklamu
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Brusel začíná svým satelitům nařizovat a vyhrožovat!

  • Recky komisar v EU nam bude poroucet, co mame delat? Zrovna tohle Recko, ktere neni zivotaschopne a umi odjakziva prezivat jenom na dluhy, ktere pak nechce splatit, nebo splaci pouze malou cast. To jepodstata politiky Recka odjakziva! Nekolik bankrotu v historii zeme neodradilo EU, aby Recko vzala do EU a zaplavilo ho penezi danovych poplatniku EU!!! Na zaklade zfalsovanych hospodarskych ukazatelu, o kterych musela vedet, ze jsou zfalsovane! Tihle EU urednici a politici nikdy nebudou volani k odpovednosti. Je treba z teto diktatorske organizace neschopny lharu, vyzirku a korytaru vystoupit a vzit si zpatky narodni suverenitu, kterou ted nemame. Zeman se myli, kdyz rika, ze jsme samostatni!!! Nejsme!!! Ani vojensky nejsme. V Nato plnime funkci krovi v agresich zlocinecke NATO, ktera neni zadnou obrannou organizaci, ale slouzi pod velenim US zajmum USA. My jsme prifareni dokonce nemeckemu veleni, coz je skandal Stropnickeho. A zrovna tenhle herec chce kandidovat na prezidenta, ubozak!!!

  • EU je vazalem USA a jednani jeho organu je jim primo podrizene. Cilem USA je zavedeni NWO. K tomu ucelu uvadeji vsude svet do chaosu a nespokojenosti. Prispiva k tomu nerizena migrace, ktera ma znicit narodni staty v Evrope, zavest chaos a obcanske nepokoje. V4 zatim odolava i kdyz pochybuji, ze se sem zadni ekonomicti migranti a s nimi dzihadisti nepousti. Zeme jsou jimi cilene zaplavovani diky EU, Merkelove, Hollandovi. Spousta zemi jako Svedsko ale uz obraci a pristi volby jsou nasi jedinou sanci jak neco zmenit. Nesmime zase zachrapat jako 1948!!!! USA samotne se zmitaji v rozpolcenem boji dvou znepratelenych stran, ktere znemoznuji konzolidaci vladnuti. Stale tam prevladaji Obamovi noshledi, ktere se za kazdou cenu drzi koryta. Meli bychom co nejdrive opustit NATO. Nasi vojaci nesmeji skrze NATO bojovat za cizi zajmy ve svete, konkretne USA pod americkym velenim. Vsechno byly doted zlocinne valky v zajmu hegemona USA s miliony obeti. USA nemaji uctu pred lidskymi zivoty civilistu, ani vlastnich vojaku. Je treba tuto zlocineckou organizaci rozpustit a nahradit ji evropskou armadou, ktera bude hajit zajmy Evropy, Toto ovsem nebude mozne v ramci diktatorske EU, ktera by mela urcovat a rohodovat. Vidime, ze je to naprosto neschopna banda vyzirku a gauneru, ktera nas a Evropu neni ani schopna chranit pred migranty.

  • Kreml nás netahal do svých válek jako nás do nich tahají USA. Diktát z Moskvy byl slabý odvar proti Bruselu. Jsme v podobné situaci, jako jsme byli v roce 1989. Papaláši si tehdy nedovedli představit, že bychom se zbavili závislosti na SSSR, že by se RVHP rozpadla a že by se rozpustila Varšavská smlouva. Vnucovali nám pocit, že je to navěky. I dnešní papaláši vychází z toho, že je tu EU a NATO navěky. NENÍ a naši politici by s tím měli počítat. Měli by připravovat zemi na vystoupení z těchto struktur dřív, než se i formálně rozpadnou. Bude to hořký konec pro Eurohujery, ale pro republiku to bude vysvobození. Mocipáni nás propagandou straší komunisty nebo Ruskem. Ale ve skutečnosti jim jde o koryto. V nové republice, která by se odtrhla od Čtvrté říše, by skončili v politice a možná by byli souzeni za velezradu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*