Podle Žilkové si ženy mohou za znásilnění samy

Podle Žilkové si ženy mohou za znásilnění samy

Manželka ministra obrany Stropnického, paní Žilková poskytla rozhovor deníku Blesk v němž řekla, že si za znásilnění o silvestrovské noci v Německu mohou ženy samy. Neměly přece v noci co dělat venku v minisukni.

Celý povedený rozhovor si můžete přečíst na internetu zde.

V knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? Popisuji, jak s přílivem kulturně odlišných uprchlíku/imigrantů nebo jak těm přistěhovalcům chcete říkat, bude docházet i k proměně naší společnosti. A také to, jak postupně názory příchozí kultury bude přijímat i stále více lidi u nás. Veronika Žilková je toho jasným důkazem.

Její názory vyřčené v rozhovoru pro Blesk jen dokazují, že podle ni si za znásilnění může žena, protože provokovala africké a arabské muže.

Dovolím si citací Veroniky Žilkové:

„Především se lidé budou muset dokázat vzájemně pochopit. A pak bude zapotřebí začít brát v potaz nebezpečí světa. V New Yorku přece také nemůžete jít o půlnoci v minisukni do všech čtvrtí. Proto ostatně když mi teď někdo začne říkat, že za tou silvestrovskou nocí v Německu bylo náboženské vyznání, já k tomu podotknu, že ty muže určitě nehnalo jejich náboženství, ale že je hnal jejich přirozený pud. Ty holky tam samotné neměly o půlnoci co dělat.“

Žilková se asi fakt definitivně multikulturně pomátla. Ano, i já souhlasím s tím, že ne vše v barbarském chování těch muži je motivováno náboženstvím. Mnohdy se tak chovají, protože je to v jejich kultuře běžné, ale tvrdit, že proto je musíme pochopit nebo, že si holky za znásilnění mohou samy je fakt vrchol lidské blbosti a ukázka multikulturního bláznovství.

Žilková ovšem považuje důležitost našeho pochopení odlišných kultur za zásadní a tak z pozice zvoleného politika v Praze navrhuje změnu školství ve prospěch multikulturalismu. Sama se k tomu hrdě hlásí v rozhovoru pro Parlamentnílisty.cz kde říká, že: Dnes jsem připomínkovala za školskou komisi hnutí ANO „Dlouhodobý vzdělávaci plán magistrátu“ a navrhovala jsem, že je třeba zavést na školách multikulturní výchovu jako samostatný předmět. Pochopit cizí náboženství, psychologicko-sociologické pochody i kulturu se musíme naučit i my. Romové žijí v Čechách tisíc let a my je pořád chceme integrovat. To ale nefunguje, je třeba pochopit svého souseda a vyjít v integraci na půl cesty. Oni k nám a my k nim! … Je to podle mě silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům, to opět bude hlas přírody. Celý rozhovor zde.

Já chápu, že pro mnohé české umělce je mezirasový sex vzrušující, a nejen pro ně hrdě ho propaguje i šéf Bloku proti islámu Martin Konvička (podrobnosti zde), ale podle mne by si žena měla svobodně partnera zvolit a obhajoba mužů páchajících znásilnění z úst Veroniky Žilkové mi přijde dosti nechutná.

Možná na Žilkovou platí komentář z Eurabia.cz: Paradoxně, proti islámské imigraci a jejím praktikám, jsou vehementněji muži, než ženy, přestože ženy a jejich svobody jsou konfrontovány mezi prvními, a jak je to v islámských zemích, netřeba popisovat. Dávají tím ženy snad zapravdu islamistům, že si svá práva, svobody a emancipaci – jako neadekvátní – nezaslouží? Cítí se ombudsmankou zaštítěny? Celý k přečtení zde. 

Veronika Žilková, foto Idnes.cz

veronika zilkova

 

Lukáš Lhoťan

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Bože kde to žiju?!Žilková je multikulturní …. která nemá všech pět pohormadě. Tolik toužíte po znásilnění? Tak si je pozvěte domů!Uvidíme co bidete říkat až se to stane Vám! SOucítím se znásilněnými ženami protože to co dělají uprchlíci v německu to je proti principu lidksé společnosti. Tahle zvěř musí být navrácena do klecí a odvlečena zpět do afriky. Tímto populistickým multikutlti jste pod sebou podkopala větev. Mít vaše DVD doma jsou vyhozeny v popelnici

 • · Edit

  Vy jste snad spadli z Marsu! Vy jste si nevšimli, že paní Žilková je taky žena? A nebo jste už zapomněli na “Tele-telata”, celkem úspěšný humoristický seriál vysílaný onehdy na Nově, kde vystupovala s panem Genserem a Suchánkem? To jste ty jejich gagy taky brali vážně? A nebo vám nedochází že cokoliv se novinářům řekne, nemusí to platit tak, jak se to řekne? Že když se něco řekne ironicky nebo sarkasticky, že to musíte chápat obráceně? To ovšem taky záleží na inteligenci posluchačů a dle názoru našeho pana prezidenta novináři moc inteligentní sorta zrovna nejsou, zřejmě má léta zkušeností. O silvestrovské noci bylo snad takové vedro, že tam ty ženy běhaly v letních šatech nebo snad dokonce nahaté, jak se tady někdo vyjádřil? Ale těm klučinům ušmudlaným (protože „umouněným” či „přičmoudlým” se z rasistických důvodů u nás nesmí říkat) to muselo tak připadat, protože považte, po celý dosavadní život neviděli ženskou jinak než v černém pytli se podobajícím hábitu, kde jim koukají jen oči a obrázky mají v islámu zakázané. (natož pak erotiku nebo péčko) Ale že by je to jejich náboženství učilo nějakému pěstování sebeovládání či zdrženlivosti, to silně pochybuji. A vůbec je ten jejich bůh nějaký divný, pořád by jenom vraždil.
  https://www.youtube.com/watch?v=CkuSPY52dNU&feature=youtu.be

 • Každý máme nějaký svůj sen, a kdoví, když budou hodně zadržení, třeba se i dočká. Flašku rumu na kuráž a pořád lepší než koza nebo oslice. Ale mezi námi, o něco tak hloupého bych si neopřel ani kolo.

 • · Edit

  Co by jste mohli chtít od té rádoby komediantky, stačí jeden pohled na toto stvoření blbost z ní září na sto honů ona se bát nemusí že by byla znásilněna ( nebo český pan ministr války už je vyřízen a tak by chtěla? ).

 • To fakt každý môže, stačí, keď je žena v minisukni! (čo plaváreň).
  Aj Vás p. Žilková? Tak si to užite. Ja Vám to prajem, no vidí sa mi trocha morbídne robiť zo svojich chúťok (možno z nesplnených prianí) pravidlo!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*