Podle Kluse v Řecku neonacisté loví děti migrantů. A vede to Šojdrová, nebo Petříček?

Podle Kluse v Řecku neonacisté loví děti migrantů. A vede to Šojdrová, nebo Petříček?

Do Řecka se podle Tomáše Kluse „sjížděj“ neonacisté z celé Evropy a „lověj“ děti migrantů.A vede je Šojdrová, Rozumek, Pánek, Halík, to kníže, nebo Petříček? Drogy jsou… nepěkná věc. A nejsou-li toho příčinou, pak ještě hůře.

„V Řecku se prostě potuluje pět tisíc bezprizorních dětí, který přišly tou cestou, na cestě, na útěku před válkou.

Přišly o rodiče a sjížděj se tam neonacisté z celý Evropy, který ty děti lověj, jo…“ uvedl Tomáš Klus pro jeden z pořadů televize Prima.

Tomáš Klus v říši divů a za zrcadlem.

Nejde-li čiročirou náhodou o lež z nevědomosti či blbosti, ani o lžičku, ani nebyl uvědomělý Tomáš Klus trefen lžičkou, tak si říkám, zda to tam vede Šojdrová, Rozumek, Pánek, Halík, to kníže, nebo Petříček? A jedí tam taky jejich prstíky?

Slovy klasika (a citace z filmu Láska nebeská): Děti, nekupujte si drogy… Staňte se popovou hvězdou jako Tomáš Klus a lidé vám je budou dávat zadarmo… A dovolím si varovat všechny občany, aby se ve svém vlastním zájmu raději nepřibližovali – a už vůbec nesedali – k lavičkám Václava Havla (zhruba za 300 tisíc korun?).

Hrozí totiž vážné riziko, že by se mohli nakazit silně infekční nemocí… známou tuším jako „pravda a láska“.

 

(Tomáš Klus ve žluté vestě na Letné @milionchvilek / Facebook)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Podle Kluse v Řecku neonacisté loví děti migrantů. A vede to Šojdrová, nebo Petříček?

  • Únosy dětí by měly být trestné i když je organizuje stát. Politici, kteří se o to pokouší, by měli okamžitě rezignovat na veškeré veřejné funkce. Nacisté odváželi děti na převýchovu do Říše. Byl to hnus. Proč to máme dělat i my?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*