Podezřelý terorista ISIS zatčený v Maďarsku měl u sebe předplacenou debetní kartu EU

Podezřelý terorista ISIS zatčený v Maďarsku měl u sebe předplacenou debetní kartu EU

Syrský muž zatčen maďarskými úřady kvůli podezření z teroristických aktivit měl podle mluvčího vlády u sebe předplacenou debetní kartu vydanou EU.

F. Hassan byl nedávno zadržen v Budapešti důstojníky Maďarského protiteroristického centra (TEK) kvůli podezření, že byl vysoce postavený operátor Islámského státu, jenž ve své vlasti prováděl útoky a popravy.Zprávy nyní ukazují, že Hassan měl u sebe jednu z mnoha „anonymních“ debetních karet vydaných migrantům ze strany EU a OSN – v rámci systému, který byl nedávno odhalen a potvrzen Evropskou komisí po veřejné informační kampani iniciované maďarskou vládou.

„Maďarská vláda varovala, že tyto anonymní předplacené debetní karty představují bezpečností riziko,“ píše státní tajemník pro mezinárodní komunikaci a vztahy Zoltan Kovacs. „Po počátečním zapírání, Evropská komise konečně přiznala, že OSN a Evropská unie tyto karty rozdávaly migrantům, kteří dosáhli území EU. Jen v lednu bylo migrantům přiděleno přibližně 64 000 karet.“

„Zprávy uvádějí, že na svou debetní kartu dostal měsíční platbu ve výši 500 EUR.“

 

Maďarští úředníci nyní požadují „naléhavou odpověď“ od EU, zda věděla, že Hassan dostal jednu z dotyčných debetních karet a kolik dalších potenciálních teroristů je mohlo obdržet, podle maďarského deníku Hungary Today.

„Je to lež, že 64 000 dosud vydaných karet pro migranty nejsou anonymní, nemohou být použity k výběru hotovosti nebo že mohou být použity pouze v Řecku,“ řekl novinářům europoslanec Tamas Deutsch.

Deutsch varoval, že „tisíce“ džihádistů může proudit do Evropy, ukrytí mezi vlnami migrantů.

„Navzdory této skutečnosti, Brusel nadšeně rozdává anonymní karty s připsanými stovkami EUR,“ řekl Deutsch.

Už v listopadu 2018 deník  Infowars Europe odhalil, že migranti užívali nabité debetní karty MasterCard s logem EU a OSN, jimiž na svých cestách platili za zboží a služby.

Existují také důkazy o tom, že projekt je vysledovatelný k neslavnému maďarskému miliardáři George Sorosovi.

Šokující je, že EU prohlásila, že tento program „nepodporuje migraci“.

 

(Foto: screenshot Yotube/Pesti Srácok)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*