Počet švédských dětí, které chtějí změnit pohlaví, se každý rok zdvojnásobuje

Počet švédských dětí, které chtějí změnit pohlaví, se každý rok zdvojnásobuje

Švédský ministr zdravotnictví slíbil větší podporu pro kliniky pro pohlavní identitu, když se ukázalo, že počet dětí, které tvrdí, že jsou ve špatném těle, se každým rokem zvyšuje o 100 procent.   

Louise Frisénová, dětská psychiatrička v dětské nemocnici Astrid Lindgren Children’s Hospital řekla deníku Aftonbladet, že v roce 2016 byl tým na pohlavní identitu svědkem 197 dětí, které se zajímaly o změnu na opačné pohlaví.

„Je to každý rok nárůst o sto procent, a lidi, kterých se to týká, jsou mladší a mladší a čím dál více dětí přichází ve velmi mladém věku,“ řekla Frisénová a dodala, že „zvýšení počtu zájemců o změnu pohlaví je identické u dospělých.“

Šéfka týmu pro pohlavní identitu v univerzitní nemocnici Karolinska, Cecilia Dhejne, uvedla, že růst počtu dětí nespokojených s tím být narozen jako muž nebo žena odráží „větší otevřenost“ ve švédské společnosti, ale varovala, že zdroje jsou přetížené.

„Problém ve Švédsku je ten, že mladí lidé musí dlouho čekat, a to jak na zahájení šetření jejich pohlavní identity tak i následně na různé části léčby po celé zemi.“

„Je to znepokojující,“ uvedl sexuolog ze Stockholmu a varoval, že „dlouhé čekání ve frontě může zhoršit duševní zdraví těchto lidí.“

„Je to smutné, na individuální úrovni, že když se lidé cítí špatně ve svém těle, a na nižší úrovni, je mnohem lepší, když jsou mladí lidé schopni začít s jejich životy, aby mohli přispívat společnosti,“ tvrdí paní Dhejne.

Švédský ministr veřejného zdraví Gabriel Wikström řekl: „Je naprosto nepřijatelné, že jsou nedostatky v péči o transsexuály v každé fázi léčby.“

Wikström uvedl, že vláda jmenovala komisi k prošetření čekací doby a k prošetření mezer v péči po celé zemi, jejíž výsledky budou připraveny do října.

„Myslím, že obce ve Švédsku dělají to nejlepší, co mohou se zdroji, které máme, ale bohužel myslím, že společnost neučinila dost pro naslouchání transsexuálních lidí. V důsledku toho jsme si nebyli vědomi problémů, kterým v současnosti čelí tato skupina.“

V posledních letech levicoví aktivisté spolu s globálními mediálními podniky jako je National Geographic, tvrdě pracovali na tom, aby podpořili pojem „transsexuální děti, ale přibývají důkazy o tom, že pohlavní ideologie ohrožuje duševní zdraví nezletilých osob.        

Existuje také stále více důkazů, že děti jsou příliš mladé na to, aby si vybraly jejich pohlaví. American College of Pediatricians v červnu vydali otevřený dopis s tvrzením, že takzvané transsexuální děti jsou psychicky zmatené.

„Klimatizace dětí do víry, že život v chemickém a chirurgickém zosobnění opačného pohlaví je normální a zdravý, je zneužívání dětí,“ stálo v dopise.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

Komentář “Počet švédských dětí, které chtějí změnit pohlaví, se každý rok zdvojnásobuje

  • Propagace feminismu, rozbití klasických rodin, propagace a šíření , že je normální je být gayem nebo lesbou a jednotlivé skupiny poštvat proti sobě to je přeci v plánu. Lidé budou bojovat proti sobě a budou a už jsou snadno manipulovatelní a snadno se dostrkají tam, kde je NWO chce mít. Myslím, že doktoři, kteří hlavně kvůli kšeftu si zahrávají s lidskými bytostmi a de facto dělají na nich experimentální úpravy nečiní dobře. .Viz naše ženská vražedkyně, kterou předělávali tak, že se z ní stala zrůda. A zajímavé je, že to odnesou policajti, kteří ji do Bohnic odvezli, ona doktorům vše řekla a upozornila, že je nebezpečná a oni ji přesto vyhodili. Divné mi je, když tuto pacientku již měli zmapovanou, že ji pustili. A lékaři nenesou žádnou vinu. To je teda více než divné.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*