Po uprchlících a migrantech přichází další level. Tiší a vděční s plamenomety.

Po uprchlících a migrantech přichází další level. Tiší a vděční s plamenomety.

Kde jsou ty časy, kdy jsme se pobuřovali, že multikulturní obohacení se snaží vecpat do EU vrháním kamenů po strážcích hranic? To, zdá se, skončilo. Není to dobrá zpráva.

Jak známo, mezi černým kontinentem a tím naším ne vždy vězí pořádná kaluž vody. Existuje pár sporadických míst, kde je tato hranice na pevnině a šťastný geografický los připadl na Španělsko. Cirka šestimetrový ostnatý plot se tam pokoušejí z marocké strany překonat afričtí mladíci většinou v počtu řádu stovek už léta. Bohužel, někdy i úspěšně.Dnes je černý den pro Evropu. Další v pořadí.

Šesti stovkám migrantů se podařilo překonat hraniční plot a dostali se až do Španělska. Oproti španělské policii měli nefér výhodu.

Hašené vápno. A plamenomety.

Já se ani nebudu ptát, co s těmito mladými africkými kriminálníky má Španělsko dělat. Kolega Troška výborně shrnul, proč je nejspíš nepůjde obrazně řečeno přes ten plot hodit zpátky do Afriky. Zákony a soudní precedenty, co si neziskovky vydupaly, se moc pěkně shodnou s tvrzením pátera Halíka, že pravdu má vždy menšina. Když se vyzbrojí provizorními plamenomenty, tak tu pravdu budou mít zaručeně, že.

Už párkrát jsem si řekla, že tohle bude poslední kapka. Přes sto mrtvých po brutálním masakru v Paříži. Splašené náklaďáky najíždějící do lidí. Alarmující čísla kriminality. A tak dále.

A tak se ptám.

Je konečně legitimní otevřít otázku, zda přišel čas bránit naše hranice silou? Klidně i střelnými zbraněmi?

Nebo si na ten moment pořád ještě musíme počkat? Dokud si nebudou vstup vynucovat tiší a vděční migranti sami se střelnou zbraní v ruce? Dokud nebudou pálit ze samopalu? Posílat přes hranice zápalné draky nebo rovnou dělostřelecké granáty?

Mohla bych pokračovat dál a stupňovat to až k Hirošimě, ale někdo by to mohl mít za poplašnou zprávu. Já mám tedy při té představě dost stažené půlky.

Co je nejhorší, ani trochu nepíšu tento blog v nadsázce. Já se naprosto upřímně ptám.

Kdy se Evropa už bude moci bránit?
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*