Po francouzských prezidentských volbách teď Brusel zvýší tlak na import migrantů také do České republiky

Po francouzských prezidentských volbách teď Brusel zvýší tlak na import migrantů také do České republiky

Po francouzských prezidentských volbách teď Brusel zvýší tlak na import migrantů také do České republiky. Ale já říkám, přijďte v říjnu k volbám, podpořte SPD a prosadíme referendum o vystoupení z EU, abyste vy sami mohli rozhodnout o své budoucnosti ve své zemi. Prosazuji co nejužší spolupráci suverénních evropských zemí. Bez diktátu Bruselu. A nakonec zvítězíme. Server Protiproud přináší velmi zajímavou reportáž o „mediálně utajeném“ vystoupení Jeana-Pierra Hottingera, významného kandidáta Národní fronty do francouzského parlamentu, který tento týden s Tomiem Okamurou v Praze diskutoval o aktuální situaci v EU.

Evropa zůstává ve varu. Přestože bruselský establishment ve francouzských prezidentských volbách ještě jednou ubránil svá koryta, bude pro něj stále obtížnější udržet současný federální kurz v celém impériu. Shodli se na tom účastníci diskusního večera Hovory na pravici pořádaného konzervativní Akcí D.O.S.T.

I přesto, že jsou dnes občané ohlupováni veřejnoprávními médii, která slaví protlačení Emmanuela Macrona do Elysejského paláce, nachází se projekt federální Evropy podle předsedy SPD na pokraji krachu. Je přesvědčen, že navzdory dílčím volebním úspěchům bruselských „bažin“ stojíme na prahu zásadní změny.

Kromě jiného je to dáno i tím, že se teď zvyšuje tlak na rozběhnutí další vlny imigrantské tsunami, která má násilím dostat neintegrovatelné cizince i do zemí jako je naše republika a ostatní státy ve střední Evropě. Tento šílený sociální experiment, který nyní chce Brusel maximálně urychlit, povede dříve či později k rozpadu Evropské unie. „Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů teď bojují o všechno. Vládnoucí elity však tento zápas prohrají. A již není otázka zda, ale jen kdy.“ A to se podle Okamury odvíjí od naší schopnosti se stávajícím establishmentem účinně bojovat.

Genezi elit EU popsal ve svém vystoupení Jean-Pierre Hottinger, který se problematice Evropské unie a jejím málo známým – protože záměrně zamlčovaným – temným stránkám dlouhodobě věnuje. Ve svém vystoupení popsal kořeny této mezinárodní organizace včetně úzkého propojení s někdejšími nacistickými pohlaváry, kteří stáli spolu se CIA a americkými neziskovkami u kolébky tohoto globálního projektu.

Představitel francouzské Národní fronty popsal také stále dramatičtější hospodářskou a politickou situaci v současné Francii, o které mainstreamová média buď nadále mlčí, nebo ji bagatelizují. Dokumentoval to na šílených číslech: denně (!) je ve Francii zlikvidováno až 600 podniků. Každý den zaniká až 200 zemědělských farem. V zemi, která je vydávána spolu s Německem za motor EU, je nyní 7 miliónů nezaměstnaných, 9 miliónů bydlí v nepředstavitelně nuzných podmínkách a 11 dalších miliónů Francouzů žije pod hranicí chudoby.

Dluh Francie tvoří neuvěřitelných 93 procent HDP. Euro, které byla země nucena přijmout, podle něho doslova vyrábí nezaměstnané, zatímco ze zavedení eura těží po léta především Německo – na úkor všech ostatních členů eurozóny. Právě té eurozóny, do které – jak právě prohlásil premiér Sobotka – je nutné naši zem co nejrychleji dovést. Hottinger rovněž podrobně promluvil o omezování demokracie v zemi od referenda o Evropské ústavě, kterou Francouzi v roce 2005 odmítli, aby jim byla vnucena v podobě Lisabonské smlouvy, o které již referendem rozhodnout nesměli.Popsal plán na takzvanou Evropu regionů, který Brusel intenzivně prosazuje. „Uměle vytvořené regiony mají nahradit původní národní státy, které by se měly co nejrychleji rozpustit v Evropě regionů“. A prezident Macron bude současně pokračovat také v intenzívním začleňování Francie do všech složek NATO.

Stejným problémem jsou podle něho i stále ještě připravované smlouvy o volném obchodu, které budou znamenat omezení francouzského hospodářství včetně zemědělství. Vysvětlil, že v Bruselu působí na 30 tisíc lobbistů, kteří píší zákony velkým korporacím na míru, jež potom Evropská komise a takzvaný parlament prosazují proti vůli jednotlivých států, které jsou tak zbaveny možnosti rozhodovat, co je pro jejich ekonomiky výhodné a co zničující.
To potom vede k obrovské nezaměstnanosti, stejně jako přemisťování firem do zahraničí, kdy odcházejí za levnější pracovní sílou především na východ. S tím souvisí i migrační sociálně inženýrský experiment. Pokud se státy rozhodnou postavit se migrační vlně, budou na ně v první fázi uvaleny astronomické pokuty, které by měly nahradit výpadky příjmů vládců impéria po brexitu.

Jeho slova na dálku potvrdil eurokomisař pro vnitro Dimitris Avramopulos, který pohrozil zemím, jež odmítají přijímat migranty v rámci programu přerozdělování podle povinných kvót, soudním postihem. „Ty členské země, které zatím nikoho nepřijaly, by s tím měly okamžitě začít,“ prohlásil Avramopulos. Pokud nenastane pokrok do zveřejnění další pravidelné relokační zprávy v polovině června, nebude podle něj Komise váhat, využije svých pravomocí a vůči státům zahájí řízení, které nakonec formálně potvrdí takzvaný evropský soud. Jinými slovy: konec předstírání formální demokracie. Teď přichází ke slovu násilí.

Proto bylo tak důležité prosadit do Elysejského paláce kandidáta globalistů Emmanuela Macrona. Kampaň před prezidentskými volbami podle Hottingera překonala vše, co jsme dosud mohli v Evropě vidět. Aby nedošlo k podobným politickým „poruchám v Matrixu“ jako byl brexit či zvolení Donalda Trumpa, použily mocné nadnárodní skupiny ovládající Evropskou unii do detailu vypracovanou taktiku, která nejprve likvidační kampaní odstřelila kandidáta republikánů Francoise Fillona, aby potom spustily největší likvidační kampaň v dějinách země proti Marine Le Pen.
Ve volbách byly podle něho použity nové metody, které spočívají ve sbírání dat v obrovském rozsahu a jejich následném použití v ovlivňování voličů. Masivní propaganda pomocí počítačů je nová metoda, která byla úspěšně použita už při prezidentských volbách v Rakousku v prosinci a poté v březnových parlamentních volbách v Nizozemí.

Její součástí je i nevídaná masová kampaň ve všech hlavních médiích, která mají za úkol představit vybraného kandidáta jako jedinou možnou alternativu. V případě Macrona jsme podle něho byli svědky kampaně s touto novou metodou propagandy. Jeho projevy mu například vypracovaly týmy odborníků, kteří vygenerovali 500 klíčových slov, jež podle analýzy fungují na vyvolání strachu.

Jean-Pierre Hottinger vyslovil současně naději, že ve volbách do národního shromáždění, které proběhnou 11. a 18. června, kam sám kandiduje jako představitel Národní fronty, se podaří i přes nevýhodný dvoukolový systém tento trend zvrátit a tak se Macronovi nepodaří získat v parlamentu potřebnou většinu.

Zkušenosti z Francie ukazují, že evropské bažiny se po zakolísání ve Spojených státech a Velké Británii budou nyní snažit snažit celý proces násilné integrace starého kontinentu do federálního superstátu maximálně urychlit. Vědí, že hrají o poslední zbytky času – a budou proto tlačit na pilu.
Předseda SPD Tomio Okamura s ním souhlasil: Utahování šroubů povede k opačnému efektu. Vítězství vlasteneckých sil v Evropě je proto jen otázkou času. Jenže – kolik nám ho ještě zbývá?

Více zde: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/…/3134-po-francouzsky…
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost. Uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaše celé jméno, adresu trvalého bydliště a datum narození. V případě firmy obchodní název a IČ. Nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz . V případě darů přes 1000 Kč je třeba ze zákona darovací smlouva, prosím vytiskněte si dvakrát darovací smlouvu zde http://spd.cz/wp-cont…/uploads/…/06/SPD-darovací-smlouva.pdf , vyplňte Vaše údaje, oba výtisky podepište a zašlete nám na adresu Hnutí Svoboda a přímá demokracie – SPD, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Sněmovní 1, Praha 1, 118 26. Námi podepsaný výtisk Vám zašleme následně zpět na Vaši adresu. Příjmy i výdaje našeho transparentního účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/…/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf

Pokud chcete změnu, pokud chcete, aby naše vlast zůstala naše a věrná odkazu našich předků, kteří ji vykoupili svou krví, pomozte nám ji zachovat. Pomozte nám přinést náš program (http://spd.cz/program/) do každé vesnické hospůdky, vysvětlujte lidem ve svém okolí, že zavrhnout politiku jako špínu a všechny politiky jako zločince znamená strčit hlavu do písku a vydat naši zemi všanc invazi dobyvatelů, které nám vnucuje Evropská komise. Je potřeba přijít k volbám a udělat krok ke změně. Mluvte s lidmi v zaměstnání, ve svém okolí, na fotbale, na večírcích, prostě kde se dá. Předávejte pravdu dál, stejně jako to bylo před mnoha lety. Mohou nás omezit, nemohou zastavit! Protože na konec se každý z nás bude ptát sám sebe: udělal jsem něco pro to, aby mé děti mohly žít v zemi svých otců a podle našich tradic? Dostál jsem své zodpovědnosti?

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět letos v říjnu ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!
A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte také můj instagramový účet: https://www.instagram.com/tomio.cz/

A sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*