Plíživá smrt obchází Evropu. I Česko už se poddává

Plíživá smrt obchází Evropu. I Česko už se poddává

Ne, ne – nebojte se – nebudu nijak zvlášť rozebírat Islámisty a migrační vlnu, i když je zde evidentní příčinná souvislost s pozvolným zotročováním lidstva. Ono zotročování a zavádění globální kontroly všeho a všech je to zlé !!!!

.

V současnosti už je viditelné a hmatatelné, že demokracie končí. Současnost je už její LABUTÍ PÍSNÍ! Vznik plánu na demontáž demokracie můžeme datovat do doby cca 20 ti let před pádem socialistického zřízení. Co na tom, že si mnozí lidé mylně mysleli a někteří dokonce věřili, že demontáž socialismu povede k větší demokratizaci společnosti. Víte – on nás ten socialismus de facto chránil před globalizací a mafiánskými praktikami kapitalismu, ale hlavně nás chránil před nástupem NWO. Ono totiž nebylo technicky ani politicky možné v době kdy byl svět bipolárně rozdělen implementovat prvky NWO. K tomuto bylo skutečně nutné socialismus rozbít a vytvořit pozvolnou ekonomickou fúzi a tzv. transformaci. Tedy došlo ke stavu, kdy se ekonomická formace sloučila pod jeden systémový princip a vládnoucí světová elita postupně převzala vlastnictví ekonomické formace socialistických zemí. Nyní je překážka v cestě poslední a tou je zbytek lidstva. Proč píšu zbytek lidstva? Protože vládnoucích mocenských elit, se to netýká. Ten zbytek lidstva – tj. cca 98% populace budou v budoucnu tj. do 10-20let  postupně zotročeni, zbaveni svých lidských a občanských práv a budou čipováni jako pejsci a kočičky.

nwo

Bylo též doslova nutností rozbít velký SSSR a vůbec ne kvůli demokracii a lidem, ale kvůli přístupu k surovinám. SSSR byl supervelmocí, která disponovala obrovským množstvím nerostných surovin, které západ velmi potřeboval a potřebuje, protože své nerostné bohatství značně vyčerpal a vydrancoval. Tento proces ještě neskončil, a protože je Rusko pořád značně veliké a bohaté, tak je třeba jej rozštěpit a rozbít. Proto je tolik snah o vytváření vnitřního neklidu v Rusku, proto tolik snah o zatažení Ruska do otevřeného vojenského konfliktu. Putin a Rusko se ale nechtějí dobrovolně podřídit diktátu NWO a politických loutek Obamy, Merkelové, Hollanda a dalších. Právě proto vyvstal problém zvaný Ukrajina či Krym. Putin se brání a brání svou zemi a bohužel tohoto postoje jsme se nedočkali my Češi od svých politiků už 25 let.

Dost možná se někteří čtenáři uchýlí k napadení mé osoby a urážkám, protože budou tento text považovat za bludy nebo konspiraci. Víte – ty urážky trochu zabolí, ale Vás ostatní to bude bolet více – pokud se neproberete a nezačnete přemýšlet. Já budu připraven. Mnohdy bych byl raději, aby vše bylo jinak, ale bohužel a to podotýkám, se mi to co říkám plní cca na 90%. Stačí jako důkaz, když si přečtete mé články dřívějšího data.

Velice přesně vím, že politika není hra na náhodu a tuším, že éra politiky skončí s érou demokracie, která byla a je poněkud překroucená. Nastane doba politické a lidské tmy pokud nezakročíme. Musíme zakročit my – obyčejní lidé, protože naši představitelé (vláda, parlament, senát, neziskovky atd.) jsou řízeny a koupeny mainstreamem. O mediální sféře ani nemluvím, protože ta je přímou součástí mainstreamu a slouží ke všeobecnému řízení obyvatelstva a jeho nálad a názorů.Jejich kroky a činy nejsou demokratické. Stejně tak je to i s volbami, ke se hlasy kupují!!! Ne to není konspirace, ale fakt. Vezměte si například to, že kdyby vám někdo před 30*40ti lety řekl, že budeme dostávat výplaty na účet a nikoliv do ruky, dozajista mu řeknete, že je to nesmysl a konspirace. Nebo, kdyby jste před 25 ti lety řekli lidem, kam až se s tou kapitalistickou demokracií dostaneme. Nikdo by tomu nevěřil a nazýval by to konspirací. Jaká je ale skutečnost?

To, že migrační krize je plánovaným aktem mi nikdo nevyvrátí, ale nedám si vyvrátit ani fakt, že Česká vláda a vlády ostatních Evropských zemí nedělají v podstatě nic zásadního pro ochranu původních domovských národů. Ba spíše naopak. Využívají migrační krize jako zástěrku pro zavádění aplikací NWO související s globální kontrolou obyvatelstva. Je to velmi šikovně navlečeno a dokonce si o to sami říkáme. Jeden z našich Českých vládních představitelů na kameru řekl „musíme se trochu omezit v naší svobodě a soukromí, abychom mohli být své zemi bezpečni.“ My však – původní národy Evropy nikoho neohrožujeme! My nejsme ve své zemi nebezpečím! Tím jsou migranti!! Tím jsou samozvané elity. Oni jsou prostředkem k zavádění NWO a ani o tom sami neví. Místo pragmatických řešení k ochraně ČR a jejich hranic se vláda zabývá tím, jak omezit možnosti držení zbraní! Zkrátka chtějí, aby se domovské obyvatelstvo nemělo čím bránit. Údajně kvůli ekologii vám mohou vlézt příslušníci státní správy až do domu na kontrolu kotle a nemusí respektovat soukromé vlastnictví. Ba ne – nejde o kotle, ale o to, aby existoval nástroj k tomu, aby bylo možno kontrolovat vaše soukromí. Podobného principu využívá i Babišova EET, která připravuje startovací plochu pro dohodu TTIP. Obojí je třeba odmítnout! Mobilní telefony a hovory jsou již dávno odposlouchávány a nahrávány a to pod zástěrkou možnosti zkvalitnění služeb. Kamery, které nás nahrávají, jsou i ve vesnicích! O jaké demokracii je tedy řeč? A že nás budou čipovat jako pejsky? Nevěříte? Uvěříte! V časovém, intervalu 10-15 let je plánováno úplné zrušení peněžního oběživa jakožto nástroje obchodu a směny. Tato informace probleskla medii jen tak letmo, ale tato skutečnost je obsažena v predikci NWO. Je tedy jasné, že budete – li si chtít něco koupit, tak to bude muset být jinou formou. Čipy na lidi už existují dávno a v dnešní době jsou opravdu miniaturní. Pakliže budete chtít žít a koupit si obyčejné jídlo, budete nuceni mít čip – jinak umřete. Budete chtít být ošetřeni u lékaře – opět nutný čip, protože na něm budou vaše veškeré osobní údaje a kód pojišťovny, totéž ŘP a jiné. Tedy ještě rádi si necháte dát čip pod kůži aby jste mohli žít. Nevěříte? Je to SCI – FI myslíte anebo konspirace? Nevěřte, ale bude to tak. Nechcete, aby to tak bylo? Jděte do ulic, po statisících. Zničte SB, MMF, ECB, Rockelfellery, Rotschildy, Bushe, papeže, členy trilaterály či zednářských loži. Hledejte je ze všech sil. Jsou ti, kdož z vás chtějí udělat otroky. Nevolte při volbách blbce.

Volte Okamuru.

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Absolutni souhlas s panem Rambouskem a vsemi komentari , pani Sylva Frankova nezapomela ani na prirodu , ktera si uz poradky zacala delat a je to scary , je toho moc co se deje s prirodou i lidmi a jde to velice rychle. Rikam to porad ,dokud lide budou jen mluvit a pojedou si to svoje materialisticke rochnani , nikdy se nic nezmeni , my si porad myslime, ze to za nas nekdo vyresi , ale kdo? Rotschil , papez atd.. Ne ne , jeden kotroluje celosvetove finance a druhy religion , a my jsme jejich otroci , my obycejni lide , delame co oni chteji , a takto nas pripravuji na NWO … ted s temi emigranty ,to je zase jenom plan , chteji vyvolat chaos a strach v lidech , ve strachu se lepe a jednoduseji urcuji podminky , kdyby se lide dali dohromady a sli na ne, nic nezmuzou , sli by do hajzliku protoze nas je vic mnohem vic , jenom se nebat a drzet pohromade , to je to co oni potrebuji [vyvolat strach v lidech ] boji se celosvetove vzpoury .. V lidech je obrovska sila , jen kdyby jsme ji umeli vyuzit….. A co nase deti a vnoucata?

 • Pro O. Drtil:
  Doporučuji si přečíst něco na webu ragauian.cz o Janovu zjevení. Je to dost zajímavé.
  S panem Rambouskem jinak v tomto článku naprosto souhlasím. Krásně shrnuté a popsané. V souvislosti s tím jsem si vzpomněl na jednu věc. Že ti, kdo chtěli mír mezi oběma bloky bez provedení konvergence a syntézy obou systémů, byli odstraněni. Jako např. Kennedy, Chruščov, Novotný, atd. Kennedy byl zavražděn hlavně kvůli jeho rozhodnutí předat FED zpět do rukou amerického lidu. Chruščov byl zase sesazen kvůli svému konzervativnímu komunismu. A konzervativní komunisté neměli místo při budování NWO. A mocné elity se bojí, aby náhodou se nenašli někteří lidé, kteří by začali uvažovat podobně, jako oni. Tj. jako nezávislí politici, státníci, co nikomu ze sebe nebudou dělat loutku. Nakonec se takový našli. Putin, Zeman, Fico, Orbán a řada dalších. Tak nakonec přece možná ti „všemocní“ nejsou tak úplně všemocní.

 • Všechno toto je už docela známé, ale co s tím ?!
  Tohle se nedá řešit jen psaním komentářů od obyčejných lidí a naříkat doma u televize
  nebo s přáteli. Docela by mne zajímalo najít nějaký způsob a nebo někoho, kdo ví, co by se dalo dělat, aby vůbec mělo ještě smysl žít na této planetě.

 • · Edit

  Až se slova tohoto článku, a ostatní jim podobná naplní, a ona se nepochybně naplní, jaká je v budoucnu cesta z otroctví NWO ven?
  Teď je smůla, že se to jaksi netýká všech, neb mají v hrsti svá materiální uspokojeníčka. Ale to se změní a bude se to týkat většiny. Zdegenerujeme opravdu jen tvory typu hmyzu? Bude to pokračovat dle Janova zjevení? Co to v praxi znamená???

 • Obyčejný člověk začíná mít strach o své děti i o sebe, „chytrolíni“ si myslí, že se jich to nedotkne a naši ( nejen naši ) politici si myslí že oni budou ti vyvolení!

 • S názory pana Rambouska naprosto souhlasím, a také bych se raději mýlil. Naší slabinou je jako vždy nejednota. Dejme tomu 95% národa BY smýšlelo podobně, kdyby lidé měli aspoň trochu objektivní informace. Většina nemá čas nebo zájem, další něco sledují, třeba si i zanadávají, a toť vše. Zbývá hrstka těch, kteří se snaží něco dělat, píší, publikují, přednáší, pořádají osvětové akce. Bohužel, je zde ale opomenuto heslo: „V jednotě je síla“. Cíle jsou společné, podobné či spíše shodné, ale chybou je, že se vedení těch různých stran a hnutí nedokážou mezi sebou domluvit, sjednotit a začít třeba pořádat akce společně a ve velkém. Jinak to opravdu nebude fungovat, a pojede to spíš podle hesla „Rozděl a panuj“. Existuje mnoho organizací s různými programy, že lidé ani pořádně nevědí, ke komu se případně přidat, koho podporovat. Jsem přesvědčen, že pokud by se strany, hnutí, organizace a hlavně vlastenecky zaměření občané dokázali sjednotit a zorganizovat pořádnou členskou základnu, pak bychom ještě nějakou šanci měli. Ono do voleb je ve srovnání s tím, jak se vyvíjí situace každým dnem, ještě moc a moc daleko.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*