Plány USA a Vatikánu s Ukrajinou

Plány USA a Vatikánu s Ukrajinou

Citace: Velvyslanec USA Geoffrey Pyatt řekl, že za tři roky práce v Kyjevě na něj nejvíce zapůsobila hlava Ukrajinské řeckokatolické církve Svatoslav Ševčuk, oznámila agentura RISU.

Odpověď: Velvyslanec USA je zavázán programem zahraniční politiky Ameriky, která vytýčila jako svou prioritu prosazování homosexualismu v každé zemi. A tento člověk se o S. Ševčukovi vyjadřuje, že právě on na něj za tři roky zapůsobil nejvíce. Co to znamená? Znamená to, že má stejného ducha a jednotu v zájmech. Ševčuk bude poslušným nástrojem Ameriky v realizaci amerických technologií, které prosazují homosexualismus. Co se týče kard. Huzara a Gudziaka, občanů USA, provedli už v t&e acute;to linii „revoluci důstojnosti“ (prosazení homosexualismu). Splnili svůj úkol. Rovněž pseudopapež František, který líbá nohy muslimům a transsexuálům, je spolu s těmito třemi církevními hierarchy v ideologické jednotě, navíc je jejich nejvyšším představeným.

Citace velvyslance USA: „(Ševčuk) je moudrým člověkem, jedním z těch, kdo je schopen zformulovat vizi budoucnosti Ukrajiny, směr reforem i toho, co je bezpodmínečně nutné změnit v systému státu.“

Odpověď: Je třeba rozlišovat moudrost od vychytralosti. Moudrost je spojena s respektováním svědomí, člověk počítá se smrtí a s Božím soudem. Vychytralost jde za svým cílem pomocí manipulací a úskoků, bez svědomí a bez Boha. Jestliže je Ševčuk tak „moudrý“, jako je „moudrý“ americký velvyslanec Pyatt, pak i reformy, které plánují, a všechny změny v systému státu povedou ne k Bohu, ne k pravdivému pokání či morální, ducho vní a ekonomické obnově ukrajinského národa, ale k homodiktatuře a autogenocidě.

Otázka: Co je potřeba k tomu, aby S. Ševčuk mohl konat reformy, které plánuje USA a Vatikán?

Odpověď: Potřebuje mimořádnou kompetenci. V titulku článku, který vyšel na stránkách informační agentury ZIK, už bylo prozrazeno, že pseudopapež František zřejmě v nejbližší době vyhlásí Ševčuka za patriarchu.

Otázka: To bude patriarchou jen pro UHKC, anebo bude patriarchou i nad pravoslavnými?

Odpověď: Zřejmě už půjde o dlouho plánovanou variantu tzv. jedné místní ukrajinské církve. De facto pak půjde o podřízení celé pravoslavné církve na Ukrajině apostatickému Vatikánu.

Otázka: Jsou ještě jiné varianty týkající se pravoslavných církví a UHKC?

Odpověď: Je možná více variant, ale vyjádřeny byly dvě, v nichž se ale nepočítá s uniaty UHKC.

Otázka: Jaká je první varianta?

Odpověď: Parlament Ukrajiny se obrátil s žádostí na Konstantinopolského patriarchu Bartoloměje, aby sjednotil a postavil se do čela pravoslavné církve na Ukrajině.

Otázka: Jaká je druhá varianta?

Odpověď: Moskevský patriarcha Kirill je v současné době pod anathemou za hereze. To znamená, že úřad už zastává neplatně a nekanonicky. Otvírá se možnost, aby ukrajinští biskupové – v čele s patriarchou Filaretem a metropolitou Onufriem – vybrali společného pravoslavného patriarchu pro celý Moskevský patriarchát, který bude mít sídlo v Kyjevě. Za kandidáta byl už konkrétně navržen pravoslavný biskup Moskevského patriarchátu, který se odvážně postavil proti herezím patriarchy Kirilla a v souladu s kanonickými normami vyšel z jeho po dřízenosti a přestal ho zmiňovat v liturgii.

Závěr: Jaký byl titulek článku na stránkách ZIKu a co prorokuje?

Odpověď: Velvyslanec USA: Patriarcha UHKC může zformulovat vizi budoucnosti Ukrajiny“. Podle zájmů USA je tím patriarchou budoucí místní církve na Ukrajině hlava UHKC S. Ševčuk.

Hospody, pomiluj!!!

 

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*