Plánuje „terorista“ miliardář George Soros nový útok na Rusko?

Plánuje „terorista“ miliardář George Soros nový útok na Rusko?

Slavný finančník George Soros předal 18 miliard nadaci Open Society, která je na seznamu organizací ohrožující ruskou národní bezpečnost.

Deník Wall Street Journal uvádí, že Soros nepoužije tyto prostředky na spekulace nebo investice na trhu, protože pro tento účel má Soros v nadaci osobní prostředky.

Samotná nadace uvádí, že takové infuze jsou nezbytné pro zajištění fungování charity v dlouhodobém horizontu.

Soros je zakladatelem a šéfem fondu Soros Fund Management a patří mezi nejbohatší lidi na světě. Časopis Forbes odhaduje jeho jmění na 25 miliard dolarů. Podle průzkumů veřejného mínění, více než 100 000 lidí v USA považuje Sorose kvůli jeho činnosti za teroristu.Jak bylo uvedeno, nadace je zařazena na seznam organizací, jejichž činnost ohrožuje ruskou národní bezpečnost. Tento seznam se objevil v roce 2015, kdy byla na něj přidána první organizace National Endowment for Democracy, kterou vytvořil americký Kongres. Nadace Open Society byla v roce 2015 vyhozena z Ruska kvůli „nežádoucím“ aktivitám.

Soros tradičně využívá peníze získané na základě spekulací z investic, aby „podporoval demokracii“ v zemích po celém světě. Současně mnoho politiků tvrdí, že Soros připravuje spiknutí proti autoritám některých zemí, i když v některých případech se spíše jedná o jednoduché pokusy o démonizaci.

Existuje však i mnoho skutečných důkazů o jeho zasahování. Američtí senátoři dříve zaslali oficiální dopis ministrovi zahraničí Rexi Tillersonovi, v němž uvedli, že mají informace o převodu prostředků Agentury pro mezinárodní rozvoj (Agency for International Development USAID), kterou kontroluje ministerstvo zahraničí pro několik nadací skandálního miliardáře.

Soros využil tyto prostředky k tomu, aby intervenoval ve volbách v několika zemích Evropy, Afriky, Latinské Ameriky prostřednictvím financování některých politických stran i pro jiné prostředky.

Konkrétně, snahy ovlivnit průběh voleb byly zaznamenány v Albánii a Makedonii prostřednictvím nadace Open Society.

Přidělení tak velkého množství peněz jen několik měsíců před prezidentskými volbami v Rusku vypadá podezřele. I když nadace nemá v samotném Rusku žádnou pobočku, stále stojí za to, aby média a další zástupci veřejné služby sledovali její činnost.

 

(Fort-russ/ svobodnenoviny.eu George Soros Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Plánuje „terorista“ miliardář George Soros nový útok na Rusko?

  • Rusko je si toho nebezpeci ovlivnovani voleb Sorosem pres Open Society a tajnymi sluzbami zapadu velice dobre vedomo. Zazilo to uz nekolikrat predtim a nikdy nepropadlo hysterii obvinovani jako USA. Proto systematicky moznosti zapadu v ovlivnovani omezuje, coz je pokazde spojeno s velikym krikem techto darebaku, kteri pokrytecky poukazuji na nedostatek demokracie v Rusku. Tim se ve skutecnosti demaskuji, zlodej vola chytte zlodeje…

  • Soros vytvoril po celem svete pod rouskou pomoci mecenase sit nevladnich organizaci (NGOs), ktere pak media a tajne sluzby zneuzivaji k ovladani verejneho mineni, k demonstracim, k priprave nepokoju a zmenam rezimu, ktere jim nevyhovuji. U nas jim nevyhovuje prezident Zeman, strana ANO, SPD, z casti i Pirati. Ty vsechny chteji zmenit to, co USA/Soros se snazi udrzet. Zustat pod vlivem hegemona USA a podilet se na jeho politice a valkach v jeho zajmu za nase penize. To jim soucasna garnitura vladnoucich stran vzdy dovolovala a poslusne se podrizovala EU i proti zajmum obcanu. Mohla z toho tezit klientelismem a obohacovanim se na ukor obcanu, statnich prostredku a grantu EU, ktere beztrestne rozkradala za pomoci politiku, soudnictvi a policie. Kauza Schuman je take dilem tajnych sluzeb.

  • Benjamin Fulford, ktery se chvasta styky na CIA i na Bileho draka uz nekolikrat smrt Sorose na svem webu oznamil. Lhal stejne, jako o smrti Killary. Jeho zpravy jsou dezinformacni a prolhane, sam je s nejvyssi pravdepodobnosti sam clenem CIA. Nechava si za svuj blabol na webu jeste platit. Zpatky k Sorosovi. Je neskutecne, ze tento zapskly pytel penez hyba osudy zemi a narodu, ze beztrestne mohl srazit Britskou Libru a nesmirne se pritom obohatit! No, mame prece svobodu a nekdo ji vyuzije lepe jak ostatni. Zid Soros je zlo a ma dlouhe prsty. Reprezentuje Chazarskou zidovskou mafii, ktera vladne v USA a bojuje o udrzeni hegemonie USA. Vsichni mafiani maji neomezene penezni prostredky, kterymi ovladaji politiky,tajne sluzby, vlady, media, atd. ku svemu prospechu, financuji prevraty a revoluce. Tvori Deep State, ktery znemoznuje styky a uvolneni s Ruskem a tlaci svet do nove valky.

  • I u nás je spousta sloužících tomuto miliardáři ze kterého jde strach. Čím se asi udržuje tento stařec a kde bere tu energii a aktivitu ? Všichni ti pracovníci neziskovek, kteří nám sem chtějí dovést jen problémy a neštěstí a které jsou dotovány podivnými individui jako je Soros by se měli styděť za svou práci proti naší zemi. A kde bere tento stařec peníze pomoci , kterých chce ovládnout svět ? Asi mu je tiskne FED, vlastní peníze by zřejmě nedával.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*