Pláč nebe nad naivitou justičních demonstrantů?

Pláč nebe nad naivitou justičních demonstrantů?

Usilují snad protestující k justici o to, aby nebyli trestáni, včetně těch co upláceli? Vedle Babiše, také Tomáš Zima, jeho postsovětští soudruzi, rozhazovačný ředitel Národní galerie Fajt, špičky Českých euromarxistických pirátů?Na všechny demonstranty za „lepší“ justici se rozplakalo nebe. Jako by tušilo, že je to asi jen další ze zbytečných šaškáren placená bůhvíkým, s dopředu masivně natištěnými letáky, aby snad nějaký neřízený a přemýšlivý demonstrant neměl nějakou svou vlastní myšlenku. Co kdyby ji jako černá ovce v bečícím stádu myslel vážně ? Co kdyby odhalovala více, než by mladí neziskoví soudruzi organizátoři chtěli? A co kdyby taková myšlenka oslovila ve stylu francouzských žlutých vest mnohem více lidí, než rozjařené naivní kavárenské osazenstvo? Bojovalo se prý proti Babišovi a proti magistře Benešové. S Andrejem Babišem je to podivné. Několik let se vytrvale na všech úrovních medializuje jeho marginální Čapí hnízdo, jako by šlo o mnohaleté udržování „vrtěti psem“, před jinými zločiny bývalých StBáků a jejich struktur spojených napříč všemi politickými stranami – ano, všemi, neboť dokonce i někteří vrcholoví údajně progresivní a mladí Čeští piráti nedostávají své prebendy od nikoho jiného, než od lidí spjatých s bývalou StB. Když někdo ukradne kolo, protože má hlad, tak může být ve zkráceném řízení zavřený do týdne a šlus. A zde je záhadně reklamní kampaň Andreje Babiše udržována stále v médiích a nic se neděje – až mnohým vrtá hlavou, jak jinak získat zdarma mediální pozornost?

plakátky byly stejného autora,jako u demise (Echo24)

Kdyby opravdu šlo o justici a spravedlnost, tak dávno zavřou odporného bolševického gaunera a velkopodvodníka Tomáše Zimu (i díky podvodu je aktuálně živen z našich daní jako rektor Univerzity Karlovy), a jeho oddanou „půlsovětku“ jistou Jitku Čádovou, úředně přejmenovanou na Jánošovou, i jejich další nohsledy Karolínu Janků z Prostějova, či Michala Říhu, který ve vyšším zájmu platil ukrajinské násilníky, aby také útočili na člena Konfederace politických vězňů. Zanedlouho jej za to jeho soudruh Zima veřejně finančně odměnil. Nejeden politický vězeň nesčetněkrát označil bolševickou zrůdu Zimu za…no, slova jsou před 22. hodinou nepoužitelná. Kolik asi z jeho kšeftů ve prospěch firem založených zločinci z StB šlo na úplatky v justici, aby jeho činnost nebyla vyšetřována? Na to vše používá peníze z našich daní. A Panenka Máryja naší justice pro naivní penzisty u TV obrazovek, jejich soudružka Bradáčová mlčí. Její nadřízený Zeman mlčí taky. Zatím se v této věci nevyšetřuje vůbec nic. Vadí snad kavárenským demonstrujícím, že by nová ministryně měla konečně začít fungovat podle zákona, když je známa svými výroky o justiční mafii?

Podobně není vyšetřována rozsáhlá trestná činnost některých představitelů České pirátské strany. Běžně by se dalo říci, že třeba pověstného prosovětského rautového pelmeňového jedlíka z ruské ambasády Mikuláše Peksu, zvaného v okruhu jeho známých „Pelmeň“, chrání jeho spolupracovníci z německé tajné služby. Případně že „ztratil slovo“ u Němců či Rusů za některé další své eurosoudruhy z Českých pirátů, co by měli být stíháni a záhadně i přes podaná trestní oznámení stále nejsou. Možná to bude tím, že si jako odborníka platí na řízení útoků proti členům Konfederace politických vězňů bývalého komunistického aparátčíka z vnitra.

Nakonec další aparátčík od Bartošových Českých pirátů přímo „transparentně a otevřeně“ (to je ostatně jejich politický a volební program) písemně přiznal, že si příslušné odpovědné instituce platí penězma ze zahraničí. Že by italská stopa? Zřejmě ví, proč to mohl přiznat – ví asi kdo všechno z naší justice a dalších státních orgánů je Českými piráty zaplacený, takže „neublíží“. To svým prohlášením také potvrdil 4. nejvyšší politik v hierarchii této země podle Ústavy – pirátský „takéodborník“, jehož největším nepřítelem je diktát (z mateřského jazyka). Médiím k demonstraci sdělil: „Je super, že přišlo tolik lidí, a já jim za to děkuji. Vážím si toho, že jim není jedno, co se děje. To, že ministr, který nemá žádný problém, žádný škraloup, žádný důvod být odejit, najednou rezignuje, je nepochopitelné a nedá se to ničím odůvodnit, ospravedlnit. A ještě horší je, že ho má nahradit osoba, kterou lze jen stěží považovat za odborníka, a která ani není nominantem ANO, ale Hradu,“ Jako by najednou věděl, že ministr bez škraloupu jej nemá, protože souhlasí s tím, jaké podvody se v naší justici dějí. Díky svým vazbám má asi dobrý přehled, že nynější stav justice po veškerém pracném uplácení (veřejně přiznaném) by byl k ničemu, když mlčící a souhlasící vedoucí představitelé státních zastupitelství Bradáčová a Zeman mlčí. Kde byl, když byl synem pověstného stalinského justičního sekerníka Dragutina Pelikána vydán protiústavně ruský občan Nikulin? Kde?

Dřívější vzor plakátů pro nynější demonstraci – stejný autor (Forum24)

Doufejme tedy, že demonstranti nedemonstrovali nadarmo, byť plačící nebe ukázalo, co si o tom i o nich myslí. Jejích snaha bude korunována stíháním bolševického podvodníka Tomáše Zimy s jeho soudruhy i některých podvodníků z řad představitelů Českých pirátů. Když justice dokázala ochránit názory romského hudebníka Radka Bangy, snad by neměl být problém chránit i názory členů Konfederace politických vězňů, kteří na zločiny upozorňují. Pravda, mnozí se tam drží dle Oběžníku ÚV KSČ č. 2 z 6. ledna 1990 stále, a ti noví byli navrhováni právě těmi starými, co se aktivně na zločinech komunismu podíleli jako Zima, Jánošová a další, včetně rodičů i prarodičů některých dnešních Českých europirátů. Pusťe nás na ně…už chápete?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pláč nebe nad naivitou justičních demonstrantů?

  • Sobotka demonstruje proti tomu, co způsobil? To je teda ironie. Bez Sobotky by se Babiš k moci nedostal.
    Sobotka vzal Babiše do vlády a pak ještě zajistil, aby ČSSD prohrála volby.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*