Piráte Bartoši, Islám není náboženství, ale zvrácená ideologie, stejně, jako fašismus!

Piráte Bartoši, Islám není náboženství, ale zvrácená ideologie, stejně, jako fašismus!

Uvedu zásadní důvody, proč se „dostali“ Piráti do parlamentu.

Prvním důvodem je skutečnost, že se jedná o nadnárodní organizaci řízenou americkou administrativou, za účelem likvidace české, potažmo evropské populace. Piráti jsou sorosova mládež. Cílem je zničit celou jednu generaci, aby byl definitivně dokonán cíl, likvidace bíle, inteligentní populace, tak, jako se tomu děje ve všech státech EU.

Dalším zásadním důvodem je to, že jejich hra na anarchii je velmi atraktivní pro mládež. Ostatně všichni jsme byli ve věku, kdy jsme nenáviděli své rodiče za to, že po nás vyžadovali poslušnost, zodpovědnost a sebereflexi, aby z nás vychovali osobnosti schopné obstát v dnešním světě a obhájit a docílit svých zájmů, jakožto samostatný jedinec.

Je přirozené, že mládež se bouří proti všemu, včetně systému a toho Piráti využívají ve svůj prospěch, je zmanipulovat pro své zvrácené cíle. Jejich hlavním zájmem je zdegenerovat děti a mládež tak, aby pomocí tolerované anarchie vyrostli a dospěli v debilní, nesamostatně uvažující a rozhodující agresivní idioty.

Dalším zásadním důvodem, proč se přes zfalšované nelegitimní volby dostali do parlamentu je cílená a řízená invaze muslimů do Evropy, což Piráti plně podporují a za což jsou financováni z nejvyšších politických kruhů zájmových skupin, jejichž cílem je likvidace bílé rasy v Evropě a degenerace hnědé rasy, která má, jak oni říkají promícháním neboli obohacením bílé a černé rasy vzniknout!

Jasným důkazem je veřejná podpora hnutí Antifa.

Už si uvědomujete a dochází vám, kdo se dostal do parlamentu ?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Ze je Islam jenom nabozenstvi a ne ideologie rekl vedle Bartose i Vondracek z ANO.
  Tihle ignoranti Koran vubec necetli, nevedi nic o porobeni severni Afriky a jinych zemi Saraceny, ktere davali lidem na vybranou, bud smrt, nebo konverzi na Islam a zaplaceni dane! Vlastni tata radsi zabije syna, nez aby syn konvertoval ke krestantsvi!
  Lide nenechte se oklamat pitomecky, co o Islamu nic nevedi, jenom touzi po moci! Anarchiste Pirati meli skoncit jako zeleni. Jejich nacelnik Bartos vam to ukazuje vsude v TV se svym hadim hnizdem na hlave a neschopnosti kompromisu v politice.

 • Jestliže kdokoliv obhajuje islamisty a dokonce je zve do naší republiky,není při vědomí,neboť islamisté se NIKDY s evropskou společností a zákonem nesžijí.Naopak,vinou těchto ,,vítačů ,,je český národ ohrožován v době míru na životech vypatlanými mozky jak islamistů tak vítačů od PIRÁTŮ.Celá Evropa dnes i když nejsme ve válečném stavu žije každý den v nejistotě,neboť nikde není bezpečno a vlády NIC nedělají pro bezpečnost občanů.Jakákoliv činnost vlád celé evropy je pro občany jenom vyhazováním našich peněz a pomocí pro islám.Tato situace se musí řešit radikálně a bez jakékoliv tolerance.Zakázat islám i mešity jak je tomu v Japonsku a dokonce letos uzákonila zákaz islámu i VENZUELA zakže jediná bezpečnost pro evropu je ihned zakázat islám a mešity,imámy a shromažďování v zemích západu,který po staletí bohužel žil z práce otroků jejich kolonií a dnes se jejich potomci vydali zkolonizovat tyto země!politici kteří jsou pro vítání těchto dementů by měli být postaveni před soud,neboť VĚDOMĚ ohrožují české občany a za každou vraždu islámu by měli být souzeni za velezradu!!

 • Nejhorší jsou velmi aktivní blbové, kteří sami sebe vidí jako vůdce. Napřed myslet a pak konat. Hr na ně je snad do veselohry.

 • Jestlize Bartos sympatizuje s Islamem a podporuje kvoty, nema v nasi politice co pohledavat. Je vubec otazkou, jak se tam Pirati dostali. Nekdo by to mel objasnit a napsat o tom. Ja osobne jsem jejich prinos videl podobne jako u Zelenych, kde volby zafungovaly. Pro ne u Piratu? Kdy vidim ten outfit Bartose je mi to dost nepochopitelne, asi mel podporu mladych. Je treba jim dat cas, aby se ukazali. Ve svete ztraci vsude Pirati volice. My jsme asi retardovana spolecnost.

 • · Edit

  Mohla byste prosím uvést relevantní zdroje svých tvrzení? Zejména:
  – jaké máte důkazy o tom, že piráti jsou nadnárodní organizace řízené americkou administrativou?
  – kde jsou důkazy o tom, že účelem pirátů, potažmo americké administrativy je likvidace české potažmo evropské populace?
  – kde jsou důkazy o tom, že chtějí zlikvidovat bílou inteligentní populaci, tak jak píšete?
  – jak víte, že hlavním zájmem pirátů je zdegenerovat děti a mládež, aby z nich vyrostli „debilní, nesamostatně uvažující a rozhodující agresivní idioty“? Můžete uvést nějaký příklad člena pirátů, který takto vychovává svoje děti?
  – máte nějaké důkazy o tom, že volby byly zfalšované?
  – máte nějaké důkzay o tom, že někdo organizuje řízenou invazi muslimů do Evropy? Kdo?
  – máte nějaké podklady o financování strany pirátů?

  Ve zbytku článku spíše spekulujete, k tomu nejsou podklady nutné, ale vhodné by byly. Např. máte nějakou studii, že anarchie je atraktivní pro mládež, že tou podlehnou všichni a že se toho nezbavíme ani po 18 roku věku a že se to může promítnout do politických preferencí?

  Předem upozorňuji, že nejsem členem ani sympatizantem strany Pirátů, ale nesnáším, když někdo na internetu publikuje nepodložené, neověřitelné a nenávistné texty. Pokud mi neodpovíte řadou odkazů na relevantní a ověřitelné zdroje, můžu tento článek považovat klidně za pohádku, protože má stejnou vypovídající hodnotu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*