Pilot zmizelého letu MH370 se údajně po dvou letech záhadně objevil v Thajsku

Pilot zmizelého letu MH370 se údajně po dvou letech záhadně objevil v Thajsku

Pilot záhadně zmizelého letu MH370, který se „vypařil“ v březnu při cestě z Kuala Lumpur, kapitán Zaharie Ahmad Shah, se údajně záhadně objevil v tchajwanské nemocnici, trpíc těžkou dehydratací a nějakým druhem ztráty paměti, informoval deník Worldnewsdailyreport.com

53letý pilot byl převezen do nemocnice Adventist Hospital ve městě Tchaj-pej několika vesničany z nedalekého města. Vesničané tvrdili, že muže našli v bezvědomí na břehu řeky Shui Tang.

Pacient se nakonec probudil po téměř 16 hodinách po příjezdu do nemocnice, ale nemohl si vzpomenout ani na jeho jméno, nebo jak se objevil v Tchaj-peji. Pacient byl identifikován díky jeho otiskům prstů a okamžitě přitáhl pozornost místních médií a některých členů asijských vlád (pozn. svobodnenoviny.eu: bez pozornosti západních médií, pokud je informace deníku pravdivá, ale to zatím nelze s jistotou potvrdit).

Foto: Worldnewsdailyreport.com
Foto: Worldnewsdailyreport.com

Lékaři, kteří jej léčili od jeho příchodu se domnívají, že by pacient mohl trpět regresivní amnézií, způsobenou vážným stresem nebo život ohrožující situací.

„Zdá se, že pacient si v poslední době prošel velkým stresem a ztráta paměti může být pravděpodobně podvědomý sebeobranný mechanismus,“ tvrdí Dr. Seyed Boon Sulong. „Pacient je stále velmi slabý a nemocný a jeho mozek blokuje přístup k určité části jeho paměti, aby jej ochránil před bolestí, kterou by mu mohly jeho vzpomínky přinést. Jeho zdraví je v tuto chvíli příliš křehké, ale v průběhu času, by si měl být schopen na vše vzpomenout.“

Mnoho lidí doufá, že kapitán Shah nyní bude moci přinést odpovědi týkající se zmizelého Boeingu 777 Malajsijských aerolinií, který záhadně zmizel dne 8. března 2014 během jeho letu z Kuala Lumpur do Pekingu.

Přes veškerou snahu mezinárodního společenství, osud zmizelého letu zůstává nejasný, i téměř dva roky po této tragické události. Doufejme, že se panu Shahovi obnoví jeho paměť a bude schopen poskytnout odpovědi na mnoho otázek týkajících se 12 členů posádky a 227 cestujících z 15 zemí, kteří byli na palubě letadla.

 

Aktualizace:

Kuala Lumpur: Ministr dopravy Datuk Seri Liow Tiong Lai popřel informace o tom, že by byl pilot letu MH370 léčen v tchajwanské nemocnici a uvedl, že informace publikovaná deníkem Worldnewsdailyreport se nazakládá na pravdě.

„Ministerstvo bude čas od času poskytovat informace o letu MH370. Veškeré informace týkající se letu MH370 nám musí být předávány,“ řekl ministr novinářům.

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*